Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Bierzcie sobie dziewice ale sex po ślubie i po temacie. A nie że rozdziewiczysz a później zostawisz i dalej kręcisz kółko hejtu że niedziewica to dupodajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi miec ilosc oartnerow seksualnych kobiety podbiesiony do kwadratu. Czyli jest dla niej jedynym to i ona dla niego ale jak babk miala 2 to on 4 jak ona 3 to on 9 Jak ona 4 to on 16 Ona 5 to on 25 A taka co mialo ja powyzej 5 to niewarto brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mentalność ta sama co u muzułmanów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam ten problem zakochałem się w rozwódce i ożeniłem się z nią.myślałem " co tam jeden facet przez rok brał jak i kiedy chciał, to trudno ale po latach okazało się że po rozwodzie a przede mną było 5 i to nie po razie ale po kilkadziesiąt a przed ślubem tez miała chyba 3.Taraz po latach się nie rozwiodę ( dzieci , dom) ale wierzcie mi nie popełniłbym tego błędu drugi raz.To bardzo boli kiedy żona mówi ci że nie ma ochoty na sex a ty wiesz że do innych biegała żeby ja prze.......Oj boli i nie powiem , nie mam kompleksów związanych z sexem i nie zdradza mnie ale z tyłu głowy zawsze będzie siedziało to jak się prowadziła wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam ten problem zakochałem się w rozwódce i ożeniłem się z nią.myślałem " co tam jeden facet przez rok brał jak i kiedy chciał, to trudno ale po latach okazało się że po rozwodzie a przede mną było 5 i to nie po razie ale po kilkadziesiąt a przed ślubem tez miała chyba 3.Taraz po latach się nie rozwiodę ( dzieci , dom) ale wierzcie mi nie popełniłbym tego błędu drugi raz.To bardzo boli kiedy żona mówi ci że nie ma ochoty na sex a ty wiesz że do innych biegała żeby ja prze.......Oj boli i nie powiem , nie mam kompleksów związanych z sexem i nie zdradza mnie ale z tyłu głowy zawsze będzie siedziało to jak się prowadziła wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkirja
Ja tez mam ten problem zakochałem się w rozwódce i ożeniłem się z nią.myślałem " co tam jeden facet przez rok brał jak i kiedy chciał, to trudno ale po latach okazało się że po rozwodzie a przede mną było 5 i to nie po razie ale po kilkadziesiąt a przed ślubem tez miała chyba 3.Taraz po latach się nie rozwiodę ( dzieci , dom) ale wierzcie mi nie popełniłbym tego błędu drugi raz.To bardzo boli kiedy żona mówi ci że nie ma ochoty na sex a ty wiesz że do innych biegała żeby ja prze.......Oj boli i nie powiem , nie mam kompleksów związanych z sexem i nie zdradza mnie ale z tyłu głowy zawsze będzie siedziało to jak się prowadziła wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trynkiewicza dajesz za przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas, aby podzielić się moim świadectwem, jestem Nelson i cieszę się, że zeznawam tutaj, moja mama przedstawiła mi Babę Ogbogo, kiedy odkryła, że nie mogę zajść w ciążę po 3 latach małżeństwa. To spowodowało tyle kłopotów w moim małżeństwie i doprowadziło do rozwodu. powiedziała, że jest wysoce uduchowiony i może sprawić, że moja żona wróci do mnie z radością i będziemy mogli mieć razem dzieci. Na początku wątpiłem, dopóki się z nim nie skontaktowałem, a potem rzuciłem na mnie potężne zaklęcia i sprawiłem, że moja żona wróciła do mnie po zrobieniu tego, co potrzebne. A teraz jesteśmy szczęśliwi z cudownymi dziećmi. Od dnia, w którym Wielka BaBa Ogbogo pracowała dla mnie i rozwiązała moje problemy. Złożyłem mocną przysięgę, że tak długo, jak żyję, będę nadal świadczył o dobroci jego wielkich dzieł, a ci, którzy stoją w obliczu problemów w związkach i małżeństwie, powinni szybko się z nim skontaktować i zostać szczęśliwym świadkiem, takim jak ja. Podaję jego kontakt tutaj, E-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com lub kontaktuję się z nim przez jego numer WhatsApp. +2349020168697
Sprawił, że moja była żona wróciła do mnie z radością
Uzdrowił mnie z impotenta do prawdziwego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×