Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Agg masz rację w jednym; temat staje się nudny, a dyskusja jałowa. Jak już pisałem byłem kiedyś w krótkim związku z prostytutką ale tam wszystko było oczywiste. Poza tym wtedy łączyły mnie z tamtą kobietą wspólne zainteresowania (nie tylko seks) z tą z którą się związałem nie miałem oprócz znajomych żadnego wspólnego mianownika. I wielokrotnie to jej powtarzałem. Mimo Twoich wypowiedzi w dalszym ciągu nie uważam się za zaliczacza. Mam znajomych,którzy zaliczyli po 60 albo i więcej kobiet i sam byłem świadkiem wielu ich akcji, więc nie mam powodu, żeby im nie wierzyć. Życie należy szanować dla samego życia ale też trzeba umieć spojrzeć prawdzie w oczy i nazywać rzeczy po imieniu. I nie kłamać, jak moja w ważnych sprawach. Z powodu takiej hipokryzji wielu nie szanuje kobiet. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu muszę powtarzać; każdy największy nawet zblazowaniec nieraz nie przyznając się nikomu marzy o dziewicy. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracam jeszcze do tego i w tym będę podtrzymywał swoje zdanie, że każdy ma prawo wyboru partnera. Jeżeli nie chciałem partnerki z dużym przebiegiem, bo wiedziałem, że sobie z tym nie poradzę to po prostu miałem prawo wybrać z mniejszym, mimo pewnego swojego przebiegu. Na marginesie to yak naprawdę nie wiem czy moja kobieta nie miała większego ode mnie. Była w kilku dłuższych związkach, więc mogę łudzić się, że nie, przynajmniej ilościowo. Ciekaw jestem czy któraś z nielubiących np grubych ożeniłaby się z kimś takim? Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 23.11 wmawiaja dziewczynie ,ze faceci ja rzucali jak sama pisze ,ze ona to konczyla smiech.gif i jeszcze jedno: ona w seksie z nimi tez go "uzywala" nie tylka on ja. I ona tez korzystala. A wy piszecie jakby ona z tego nic nie miala smiech.gif x Śzkoda gadać nawet kijem bym nie tknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
To ty zdecydowales z kim sie zenisz i ty kiedy sie rozstaniesz. Nikt za Cb tego nie robi. Dyskusja dobiegla konca kazdy ma swoje racje i ani ty mnie nie przekonasz do swoich ani ja ciebie. Ja odpadam. Twojego zaliczania i twoich kolegow nie nazwe po imieniu,bo nie mam ochoty na "wirtualne" klotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
To ty zdecydowales z kim sie zenisz i ty kiedy sie rozstaniesz. Nikt za Cb tego nie robi. Dyskusja dobiegla konca kazdy ma swoje racje i ani ty mnie nie przekonasz do swoich ani ja ciebie. Ja odpadam. Twojego zaliczania i twoich kolegow nie nazwe po imieniu,bo nie mam ochoty na "wirtualne" klotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym weź pod uwagę, że ja przez te kobiety też byłem traktowany w identyczny sposób. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agg teraz widzę, że z Ciebie wyzwolona i nowoczesna kobieta, jeżeli nie widzisz nic dziwnego w tym, gdy ktoś z pomocą kłamstwa chcę założyć rodzinę. Jak później takiej osobie zaufać w czymkolwiek? Nie wiem jak było u Ciebie ale ja swoim bliskim mogłem ufać w 100% i na 100% polegać na nich i zawsze byłem gotów zrobić dla nich wszystko. Dla dziecka w dalszym ciągu jestem ale dla mojej tzw żony niekoniecznie. Bo niby dlaczego? Ją chociaż w pewnym stopniu tłumaczy fakt, że pochodzi z rodziny patologicznej, gdzie kłamstwo było czymś normalnym. A wiele kobiet kłamie, bo im tak wygodniej. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.07 Napisałeś, że nie słyszałeś o odrzuceniu faceta ze względu na bujną przeszłość. No to właśnie słyszysz. Mnie się to zdarzyło - Bardzo mi się taki jeden podobał, ale zerwałam znajomość . A był naprawdę sensownym człowiekiem. Miałam wtedy jakieś 24-25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzięki za uświadomienie. Widać jak czasy i ludzie się zmieniają. Jeszcze trochę my będziemy rodzić dzieci a Wy wnosić meble do domu. Pozdrawiam Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zmieniają się czasy, zmieniają - uzyskać odpowiedź adekwatną do tematu, to w dzisiejszych czasach wyzwanie, oj wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.44 ty sibie nazwij po imiemiu a pozniej kogos ,jestes zwykla hipokrytka, która pisze jak wiatr zawieje hee I jeszcze smie nazywac ze ma swoje poglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
14.05 ty najpierw miej odwage podipsac swoje posty a pozniej smiej oceniac moje:D jaskiniowiec baba jak sie uprze meble do domu wniesie, chlop dziecka nie urodzi chocby nie wiadomo jakchcial takze porownanie z d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz pewność? Przy dzisiejszej technice i gender J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojego postu z wczoraj 18.26 oczywiście miało być wyszłaby? J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;23A ja ciebie bym nie tknela nawet kijem osranym lepszy pies przy budzie bo jest wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;27Ja mojemu partnerowi powiedzialam, ze poprzedni chlopak ktory pochodzil z rodziny patologicznej porzucil mnie w ciazy a ciaze wyskrobalam i co akceptuje ta moja wylewnosc i szczerosc ,az do bolu a nie kazdy facet by zaakceptowal ten fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies dla niektórych robi lepiej niż facet. Rozumiem aluzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem po nieudanych zwiakach, teraz mam faceta ale i tak bardziej kocham kota, od swojego faceta i niewiem sama dlaczego.I wcale seksu miedzy nami nie bylo. Ja juz wiem ,facetowi bardziej zalezy na kobiecie przed seksem a kobiecie zalezy bardziej dopiero po seksie.Dziwne zjawisko no nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 14.05 ty najpierw miej odwage podipsac swoje posty a pozniej smiej oceniac mojesmiech.gif jaskiniowiec baba jak sie uprze meble do domu wniesie, chlop dziecka nie urodzi chocby nie wiadomo jakchcial takze porownanie z d**y x Tak samo i baba bez chłopa dziecka nie urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19;23A ja ciebie bym nie tknela nawet kijem osranym lepszy pies przy budzie bo jest wierny. X odezwała się najbardziej wierna ta co podobno każdego faceta wykopała hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden zwiazek mialam bardzo powazny i to facet mnie potraktowal zle, innym razem karta sie odwrocila i jak mi nie pasowali faceci w czyms ,to ja tego nie ciagnelam na sile ,bo i po co tlumoku???????.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeden zwiazek mialam bardzo powazny i to facet mnie potraktowal zle, innym razem karta sie odwrocila i jak mi nie pasowali faceci w czyms ,to ja tego nie ciagnelam na sile ,bo i po co tlumoku???????. x byleś nogi rozłożyła i to tyle w temacie, póżńiej cię olał a teraz to każdy dla ciebie jest za cieńki heh żal mi cię ale życze ci jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10,27 Ciaze wyskrobalam jak tak mozesz pisac !!!!!Ludzie czy to normalne,mormalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów mogłaś sobie mózg wyskrobac D**y dają a potem widać efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prawdę są jeszcze jakieś k****iszony które oczekują ślubu po tym jak się wcześniej puszczały i straciły dziewictwo z innym? Niebywałe :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełno jest takich cichodajek udają cnoty a robią lody lepiej jak algidaaa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×