Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Tobie się wydaje że dziewica chciałaby brudną rurę od kibla mieć gdziekolwiek wsadzoną, jak już bawimy się w porównania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet co tak krytykują i pisze swoje opinie ma spory bagaż doświadczeń Zostało wam jedynie kupić sobie rybki kota czy psa Szare jest wasze życie tylko praca dom i całe dnie na kaffeee My co noc mamy obok siebie młode partnerkę wam zostały tylko wspomnienia Nikt nie chce i nie będzie się wiązał z kobietami po 40+ i ostrym przebiegiem To jest nasze zdanie większości mężczyzn :)))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet co tak krytykują i pisze swoje opinie ma spory bagaż doświadczeń Zostało wam jedynie kupić sobie rybki kota czy psa Szare jest wasze życie tylko praca dom i całe dnie na kaffeee My co noc mamy obok siebie młode partnerkę wam zostały tylko wspomnienia Nikt nie chce i nie będzie się wiązał z kobietami po 40+ i ostrym przebiegiem To jest nasze zdanie większości mężczyzn :)))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:49 I ten oto pan pięknie podsumował was wszystkich, co tak pieprzą o jakimś szacunku. Żona to nie człowiek, tylko szmata do dawania d**y i to samo będzie z dziewicą, bo to też dziura do wsadzania fiuta, bo inaczej wam chyba odpadnie, jak nie z*******ie. Aż się przykro robi, że jakaś dziewica może się na takiego naciąć, ale potem się nie podniesie z tego g****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dziewice znaleźć to jak w totolotka trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 3 dziewice były ale będzie jeszcze więcej kwestia czasu Moja przyszła żona będzie z Ukrainy bo nasze kobiety sa leniwe itd x Jestem facetem i uważam że na żonę to właśnie dziewica, ale ty to jesteś hipokryta okropny, skoro wykorzystujesz takie dziewczyny tylko by zaspokoić swoje rządze, a nastepnie szukasz innej na żone wstydz się .Mam nadzieję że zakochasz się w dziewczynie , która kogoś miała i odrestaurowała swoją dziewiczość xd!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dziewice znaleźć to tak jak w totolotka trafić? Coraz mniej takich kobiet jest smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. Pozdrówka dla wszystkich, którzy ulegli emocjom chwili i wzięli babę z przebiegiem, wbrew intuicji. Dobrze wiedzieć, że nie jestem sam i nie jestem powalony, jak niektórzy próbowali mi wmówić. Jeśli nie macie jeszcze dzieci to ratujcie się póki możecie. Dla mnie już za późno. Tzn ja uważam, że nie mogę sobie pozwolić na luksus rozwodu. Do innych szukających tzw. "prawdziwej miłości" ; miłość to nie wszystko. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o1;57Ojejciu, faceci przestancie robic z siebie juz takich swietych ,chcecie od kazdej kobiety d**y czy jestescie w zwiazku 2 miesiace ,czy 5lat, czy 10lat w kazdym zwiazku predzej czy poznej jest ten oczekiwany seks, lubicie seks a udajecie ze tylko kobiety lubia sie bzykac, przestancie.Nie ma gwarancji ,na to ze z tym co strace dziewictwo ze on mi dotrzyma wiernosci.Uwas jak kobieta was rzuci ,bo nie nadajecie sie do niczego to potem zdrady wmawiacie ze zdradzila was kobieta, bo tak was to boli ze was porzucila .Jakos kobiety tak mocno zdrad nie przezywaja jak wy a wy to przezywacie jak jakies dzidziusie.Przestancie klamac, ze wszystkie kobiety zdradzaja ,bo juz nie maja dziewictwa. Za reka ja zlapaliscie ze drady zarzucacie i ru/ch/anie z innymi?Dla was kazda kobieta to dz/iwka bo ma szpare, mozgiem nie umiecie myslec tylko penisem i trzeba was tego oduczyc.Drogie dziewice ,miejcie tych facetow w d***e a zwlaszcza tych z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;39Masz racje ,chlopie bierz ukrainke sa piekne i dobrze, pracowite w lozku dzi/w/ki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale to już od dawna wiadomo, dlatego nie wierzę w żadną miłość, ani chwalenie za szanowanie się i inne bzdety. Dziewica szanuje się najbardziej, gdy nie zadaje się z facetami, którzy i tak jedyne, czego od nich chcą, to dobrać się do majtek. Nie warto poświęcać dziewictwa dla kogokolwiek, bo i tak dla nich jest się tylko pochwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to wzrokowce, wy nawet nie umiecie cwele odroznic ktora kobieta jest dz/iwka a ktora porzadna i taka co na ryju bedzie brzydka a dobrze ubrana ,bo ubiorem i makijazem nadrabia choc nie jest dziewica a d****** bedzie udawac przed wami cnotliwa a wy glupki jej wierzycie, bo mozg opusciliscie.Miejcie pretensje sami do siebie. Zreszta na kazda wam sie penis podnosi, jak jest zadbana i makaron krecicie we lbie. Nie warto w dzisiejszych czasach miec faceta ,bo nawet jakby po slubie sie okazalo ze kobieta jest nie dziewica ,to bierzecie sie wzamian za zdrady by sie odplacic. To gdzie ta milosc jest.Nie ma, jest ale na titanicu a w zyciu realnym to cud i loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;58O i masz racje, przykre to ze czasami jakas dziewica straci dziewictwo z chamem i nieodpowiednim a wiekszosc jest tych nieodpowiednich fiutków.Trzeba szukac ze swieczka ,dobrego faceta.Dla facetow mocno sie liczy seks ,tylko nie-wiem dlaczego ukrywaja ze nie, fakt to kobieta rządzi swoim ciałem ale oni seksu wymagają od kobiet i kobieta wcale nie musi sie zgodzic na ten seks no chyba ze cos zaiskrzy a iskra jest tylko w filmach.Ja juz nie wierze w zadna milosc, jak facet mowi mi ze mnie kocha, to wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dziewczyny prawie przer/uch/aliscie, zru/ch/aliscie zerz/ne/liscie i nie ma juz dla was dziewic i nie bedzie ,chyba ze na oazach i pilegrzymkach ale wy lubicie dyskoteki ,sreki i tam macie te partie na zony ,co ru/ch/aja sie w kiblach az piszczy.Najpierw chcecie sie wy/b/zykac ,wyru/ch/ac a potem szukac i szukac swiezych dup ,do nowego przegwizdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewice dla bezpieczeństwa powinny olewać jakieś wymysły typu noc poślubna (wymyślone zresztą przez facetów) i trzymać delikwenta bez seksu jeszcze parę lat po ślubie. Wtedy będzie wiadomo, na czym takiemu naprawdę zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Realia są takie, że z reguły (nie licząc układów, gdy obydwoje są doświadczeni) dziewice dostają się używanym, a używane prawiczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie te co dają dawały duuuuupy piszą jakieś śmieszne zale Wasz czas minął nawet szkoda kija by was nim ruszyć Została wam tylko samotność i chore seriale w tv ha ha ha Żałosne cichodajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze trafi się cichodaja za żonę tylko dobrze się kryją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale to samo dotyczy hipokrytów, którzy rżnęli, a domagają się dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem, jak odpłaciłam się, jako dziewica, która trafiła na takiego hipokrytę. Trzymałam go długo z dala, nawet po tym, jak się zaręczyliśmy, a potem rzuciłam obszczymurka :D Ten to miał cudowną minę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowcu ! Jeśli będziesz miał córkę, to zapoznasz ją ze swoim znacznie starszym od niej kolegą, mocno doświadczonym, taki co to i z 50 kobiet miał. Czego to tatuś dla córeczki nie zrobi. Prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;26Hej madraski ,przeczytaj post goscia 15;35 i potem udawadniaj kobietom wasze zasady, prawdy i racje.Prawda to was zawze boli, jacy wrazliwce z facetow ,najlepiej zarzucać wszystko kobietom.Wyzywacie sie na kobietach, na tych co dawaly i nie dawaly i o co tyle hałasu i szumu w tym temacie, ze co ktos byl dziewica i nie jest dziewica. Bylo trzeba myslec przed slubem mozgiem a nie penisem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pi/erdolenie jeszcze ze kazda po 18r zycia jest juz nie dziewica, no ja stracilam dziewictwo pozno bo w wieku 24l ale moglabym czekac i jeszcze czekac .Moj facet chodzil na d***** byl wczesniej w zwiazku z kobieta 6lat, roztal sie i co koniec kropka, teraz ma mnie i albo mnie chce albo nie i tyle a koty uwielbiam nawet bardziej od mojego faceta ale mu tego nie powiem, bo by mu przykro sie zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie napisalabym tego ale musze ,facetow sie tak traktuje jak oni traktuja ciebie, a co ich obchodzi czy ty sie sama szanujesz.Miluj blizniego swego ,jak siebie samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wiem, faceci maja jakies leki ,obawy ze jak kobieta jest nie dziewica i uprawiala seks z wieloma innymi facetami ,przed nim to ze ta i owa kobieta bedzie mogla tym bardziej sie puszczac i bzykac ,gdy ten facecik jest w delegacji .oj jakie kiepskie macie te mozdzki ,to DZIPIESA na plecach zamontujcie kobiecie, zeby sie NIE STRESOWAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla facetow dziewictwo oznacza to, ze sa wyjatkowi i wybrani i tym sie podniecaja, co wcale nie oznacza ze ta kobieta jedyna z ktorym to pierwszy raz zrobila ze bedzie szalenie was kochala i nigdy sie nie pokloci.Gdzie tutaj jest gwarancja na udany szczesliwy, trwaly ,zwiazek ze kobieta i ty d**e za soba stracicie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na koniec by juz zakonczyc ten cholerny temat ,napisze króciutko ze w zwiazku autora nie ma MILOSCI co widać po wpisie ,zona kłamała, kłamstwo a autor jej wypomina przeszłość i w zamian chce ja zdradzić pewnie ,zeby sie ODKUC i byl remiz, gratuluje decyzji ale pamietaj przysiegales jej wiernosc a ona tobie.Twoj związek jest oparty na kłamstwie i złych emocjach, przy których nie radzisz sobie sam ze sobą i kierujesz sie dalej emocjami a nie uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne zło to cichodajki walcie się na ryj nikt was nie chce Stare rury :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba nazwać to po imieniu prostytutki daje jak idzie obiad zrobi i ma czyste sumienie :(((( Na szafot z taką nie cierpię tych egoistwk cichodajek Wake się sypią jak stary tynk i jescze wymagają żel mi was :*(((((( Stare Pr****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogu podziękował mam tylko syna i nie planuję więcej dzieci. A jak mały podrośnie to tatu$ mu poradzi, żeby sobie niczego nie odmawiał tylko uważał co by syfa nie złapać i nie wpaść, a na żonę szukał dziewicy i to najlepiej Ukrainki, bo w tym kraju porządnej kobiety ze świecą szukać. Swoją drogą ciekaw jestem jak swój problem rozwiązał autor? Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×