Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
No a ciebie kto chce, kto ciebie zechce dziewica, taa juz cie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie cichodajki na szafot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konik polny w błonie dzieficzeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o1;57Ojejciu, faceci przestancie robic z siebie juz takich swietych ,chcecie od kazdej kobiety d**y czy jestescie w zwiazku 2 miesiace ,czy 5lat, czy 10lat w kazdym zwiazku predzej czy poznej jest ten oczekiwany seks, lubicie seks a udajecie ze tylko kobiety lubia sie bzykac, przestancie.Nie ma gwarancji ,na to ze z tym co strace dziewictwo ze on mi dotrzyma wiernosci.Uwas jak kobieta was rzuci ,bo nie nadajecie sie do niczego to potem zdrady wmawiacie ze zdradzila was kobieta, bo tak was to boli ze was porzucila .Jakos kobiety tak mocno zdrad nie przezywaja jak wy a wy to przezywacie jak jakies dzidziusie.Przestancie klamac, ze wszystkie kobiety zdradzaja ,bo juz nie maja dziewictwa. Za reka ja zlapaliscie ze drady zarzucacie i ru/ch/anie z innymi?Dla was kazda kobieta to dz/iwka bo ma szpare, mozgiem nie umiecie myslec tylko penisem i trzeba was tego oduczyc.Drogie dziewice ,miejcie tych facetow w d***e a zwlaszcza tych z kafe. x Pewnie niezły masz przebieg skoro taka zdesperowana jesteś w tym co piszesz ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to temat zamykamy :))))) Wszystko jasne te Panie co dawały na boki udają Święte i ze facet co ja bral jest winny Egoistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet jest beznadziejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępe kobiety mysla ze mogą nas zdradzać ale jak my chcemy im się odegrać to na ambicję nad biorę obiecałaś wierność itd zslosne :(((((( Egoistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby sa tępe nie myślą głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAskiniowiec wiadomo że boli jak ktoś tam miał kogoś przed.... ale jak już się jest się w małżeństwie to powinno się to małżeństwo szanować , wiem że to nie proste,jak demony przeszłości szaleją w naszej głowie , ale jednak przysięgaliśmy tej 2-giej osobie, każdy ma prawo w życiu zbłądzić grunt by teraz było ok, zostaw to za sobą staraj się nie myśleć o tych negatywnych uczuciach myśl tylko pozytywnie, bardzo dużo tu moze zdziałać modlitwa tylko szczera modlitwa z wiarą , w tym przypadku psychoterapia działa ale na krótko a z modlitwą można wszystko uwierz a będzie ci lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałośni *****cze chcący seksu od dziewic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustaczki egoistki nic dobre gorzej jak stonka Na cholerę kłopot w domu ? Szukają naiwnnych by je sponsorowal itd Sama lenie Dobrze piszecie d**y dają a potem wina faceta kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustaczki egoistki nic dobre gorzej jak stonka Na cholerę kłopot w domu ? Szukają naiwnnych by je sponsorowal itd Sama lenie Dobrze piszecie d**y dają a potem wina faceta kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I potem tacy jak ten z 22:50 domaga się dziewicy. Dziewice powinny unikać mężczyzn, bo można trafić właśnie na takiego przyjemniaczka, a takie przejechanie się, to prosta droga do samobójstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam opinie i myślę że te damy wszystkie co dają dawały i tak będą pisały ze one sa cacy To mi faceci jesteśmy źli ha ha ha Żałosne Dziewice mam w domu od 4 dni i w Weekend będzie się działo co będzie dalej czas pokaże Myślę ze będziemy razem potem ślub itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie jest tu jedna albo dwie nawiedzone damy co robiły źle dawały teraz je boli temat pisza głupoty i mysla ze blysna Każdy wie jak jest Nie było by tematu jak by się szanowaly :(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam kase i bede dawac temu komu chce:) a powodzenie mam spore i nawet par****ce mnie za żonę choć nawet mnie nie dotknęli bo im nie pozwoliłam:) Sama nie jestem, mieszkam z bardzo kochanym mężczyzną i jakoś mu moj przebieg ani wiek nie przeszkadza:) Dziś mój słodziak jest w pracy na nocną zmianę a jak rano wróci to będzie seksik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie byłoby tematu, gdybyście nie byli hipokrytami i nie chcieli dziewic, sami nie będąc prawiczkami. Normalne dziewice was unikają, bo wiedzą, że są dla facetów tylko masturbatorami, a nie ludźmi. Rzygać się chce, że najpierw pieprzycie o szacunku, a potem sami go pozbawiacie i opluwacie dziewicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie nawiedzone opuszczone szukające wrazen jesteście smieszne bez perspektyw na życie Jak wam raz nie wyszło potem drugi itd czego szukacie ? Z wami jest coś nie tak dajcie sobie na luz nikt was więcej nie ruszy taki wasz los zalosne cichodajki ale wam się dostaje teraz Tylko dużo grono tych pań lekkich obyczajów mysli ze to powód by się chwalić ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskoniowiec ma rację tak trzymaj my faceci jesteśmy z tobą baby sa tępe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale wymaganie od dziewicy bycia waszą prostytutką tym bardziej nie jest powodem do chwalenia się. Dajcie nam święty spokój, bo to obrzydliwe, że wystarczy ledwo wyjść z urzędu po ślubie już wymagacie seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze jedna albo dwie koiety udzielają się tylko czemu ? Musiały ostro dawać teraz je boli że zostały same :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu kobieta nie jest papieżem i nigdy nie będzie ? Bo nie potraficie żyć w celibacie Dajecie na lewo i prawo żel mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale wy przecież nie jesteście święci i sami rżniecie wszystko, co się nawinie, a potem chcecie zrobić prostytutkę nawet z dziewicy! Normalne dziewice się wami brzydzą, bo dla was to tylko dziury na ohydne fiuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nas tu sporo facetów Jaskoniowiec dobry temat poruszył Teraz was boli Tylko jak zdradzacie i nic się nie wyda bawicie się uczuciami partnerów Nie jedna z was powinna dostać Oskara za grę :))))))))))) Cichodajkiiiiiio dooopppodajkiiiii masara ze takie obiety matka ziemia nosi :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę was cipcie męskie, wszelkie prawiczki-koniotrzepy, nie kompromitujcie normalnych facetów, bo wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy sliczne gitary obciagacie je itd może trafił co się jakiś mały normalny facet ma 21cm Z tego co wiem to wszystkim mój sprzęt się podobał a bzykal sporo jedna kobietę Teraz mam na tapecie Dziewice :))))))♡ Jest taka ciasną nie to co Ty i reszta Cichodajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale to wy nie potraficie fiutów trzymać w gaciach, a na koniec jeszcze oczekujecie zboczeń od dziewicy i sracie tym samym na jej szacunek do samej siebie i godność. Normalna dziewica brzydzi się zboczeniami i robieniem z niej szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamykamy temat a cichodajki spać bo znowu ktoś zaliczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowaj dla siebie te chore komentarze my wiemy lepiej co mamy robić z kim kiedy i jak Twój czas minął Sama byłaś kiedyś dziewica ze miałaś kilku partnerów to nie naszą wina Nie każda dziewica to szmata jak to pisałaś Wystarczy ze bedzie z jednym partnerem Yo nie jest takie trudne :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowaj dla siebie te chore komentarze my wiemy lepiej co mamy robić z kim kiedy i jak Twój czas minął Sama byłaś kiedyś dziewica ze miałaś kilku partnerów to nie naszą wina Nie każda dziewica to szmata jak to pisałaś Wystarczy ze bedzie z jednym partnerem Yo nie jest takie trudne :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×