Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Pełno jest takich kobiet co tylko szukają wrazen, ale potem i tak będzie ze to my jesteśmy wszystkiego winni Nawet jak dziewicy nikt nie ruszy będzie źle :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piękne kobiety mające to coś bez względu na wiek zawsze będą miały powodzenie i chetnych do ślubu. Choćbyś tu zaplul jadem jeszcze 100 stron to i tak tego nie zmienisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełno jest takich kobiet co tylko szukają wrazen, ale potem i tak będzie ze to my jesteśmy wszystkiego winni Nawet jak dziewicy nikt nie ruszy będzie źle :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie a dlaczego ma mi żal dupę ściskać ? Tyle jest pięknych szanujących się kobiet. To co mówią w tv itp to same bzdety. To co mówią inne kobiety z przebiegiem to tez nieprawda. Nie wiem czy są zazdrosne czy nie, napewno są strasznie złe na facetów. Tylko z jakiego powodu ? Może dlatego ze były w kilku związkach i nic im nie wychodziło. Zreszta niedziwne, po raz chyba 1000 piszemy ze faceci nie chcą używanych kobiet. Tak działamy ze dla nas ważna jest przeszłość partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Go$ć 16.02 i tu się mylisz wiele lasek w dzisiejszych czasach wyrywa facetów. Posuwają się do tego stopnia, że same ich ciągną do łóżka, a tym bardziej (moja suka, idiotka, sama mi opowiadała, jak wyrwała faceta; chciałem wiedzieć w jakich okolicznościach dawała d**y ale aż takich szczegółów nie potrzebowałem), jeżeli koleś nie zdradza zainteresowania albo jest żonaty. Nie narzekałem jako kawaler ale nawet wtedy nie miałem takiego rwania jak teraz; niejedna baba na widok obrączki ślubnej dostaje kisielu w majtach. Coraz częściej myślę sobie, że szkoda tracić życie na przejmowanie się tym, że babsko dawało d**y, zwłaszcze, że z 80% kobiet w tym kraju to curvy. A baba jak się nie puszczała to na 99 % będzieJaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Go$ć 16.02 i tu się mylisz wiele lasek w dzisiejszych czasach wyrywa facetów. Posuwają się do tego stopnia, że same ich ciągną do łóżka, a tym bardziej (moja suka, idiotka, sama mi opowiadała, jak wyrwała faceta; chciałem wiedzieć w jakich okolicznościach dawała d**y ale aż takich szczegółów nie potrzebowałem), jeżeli koleś nie zdradza zainteresowania albo jest żonaty. Nie narzekałem jako kawaler ale nawet wtedy nie miałem takiego rwania jak teraz; niejedna baba na widok obrączki ślubnej dostaje kisielu w majtach. Coraz częściej myślę sobie, że szkoda tracić życie na przejmowanie się tym, że babsko dawało d**y, zwłaszcze, że z 80% kobiet w tym kraju to curvy. A baba jak się nie puszczała to na 99 % będzieJaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem z żoną 12 lat w związku ostatnio wydała się jej zdrada Ma tydzień czasu by się wypowadzic z mojego mieszkania Blagala mnie bym jej wybaczyl ? Powiedziałem jej by się nie osmieszala bo żenujące txty mówi Może powinienem zaprosić jakąś Panią co szuka wrazen i na oczach małżonki się zabawiać !!! Tylko ze ja sie szanuje i tak nie zrobie jak kocham to jedna kobiete Jesli cos sie wypali w związku trzeba to skończyć nie żyć w toksyczny układzie i nie oszukiwać Bo tylko się rani zostaje zal i stacone lata Wszystkie kobiety co szukają wrazen nie doceniają jakich maja partnerów Powinny być same nie zasługują na miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie coraz więcej jest dooopodajeek cichodaaaaaajek :((((((((((((((((((( Widać każdego dnia jak się zachowują w pracy mam kilka koleżanek wszystkie po ślubie przykład na żony a chwała się ze mają kochanków itd :(((( Gratulacje ze mamy takie kobiety Moja rada nie ma co ufać kobietom wyjdziesz do pracy czy do sklepu a one zaraz coś na boki kręcą Jak nie jakieś portale czy sex kameri itp Wracasz udaje zmęczona a wcześniej może bawiła się w łóżku z sąsiadem czy innym facetem z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie coraz więcej jest dooopodajeek cichodaaaaaajek :((((((((((((((((((( Widać każdego dnia jak się zachowują w pracy mam kilka koleżanek wszystkie po ślubie przykład na żony a chwała się ze mają kochanków itd :(((( Gratulacje ze mamy takie kobiety Moja rada nie ma co ufać kobietom wyjdziesz do pracy czy do sklepu a one zaraz coś na boki kręcą Jak nie jakieś portale czy sex kameri itp Wracasz udaje zmęczona a wcześniej może bawiła się w łóżku z sąsiadem czy innym facetem z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak większość zrobi mężczyzn ja jestem w trakcie rozwodu z winny żony :((( Nie mogę na nią patrzeć i nie chce z nią mieszkać pod jednym dachem Kochanek podobnie jej nie chce bo ma żonę Nigdy więcej kobiety w domu wolę być sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takie kobiety 40+mieszkaja obok mnie maja gromade dzieci co jakis czas inny facet Glowa w chmurach jak ida mysla ze sa takie fajne troche tapety na twarzy solarium i zrobi sobie na karku tatuaz takie sa puste W zimę w mini chodzą szczuja idzie taka ulica i sama zaczepia facetów Pełno jest takich nawiedzonych kobiet nie myślą głowa potem mówią moje ciało robię z nim co chce Ok tylko niech dzieciom obiad zrobi czy dba o nie jak trzeba Nie tylko lans czy balety w glowie ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Koleś, tobie to coś wątki się pomyliły. Zdrada w czasie małżeństwa to całkiem co innego. Żona jaskiniowca nie zdradziła, jest wierna a mimo to on nią gardzi i nie nawidzi bo przed poznaniem jego miała seksfriend i była w paru związkach. A jaskiniowiec przed ślubem bzykal laski na disco i był w związku z prostytutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie ja poznałem sliczna z Ukrainy kobiete 25 lat w Weekend będzie u mnie na 2 tygodnie pokaże jej jak żyjemy w Polsce itd Jest inteligentna pracowita materiał na partnerkę a czy żonę to czas pokaże ? Nic na siłę :))))))unikajcie kobiet po przebiegu dooopodajeek bo potem tylko problemy i życie zmarnowane szkoda zdrowia i czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czemu jaskiniowiec nie wiedział wcześniej jaka była jego obecna partnerka ? Ja bym jej nie chciał widocznie kłamała go w jakims celu Jesli by nie byla z nim to pewnie inny facet by ja pocieszal Takie sa kobiety aby dawal na oplaty i czasem bzyknal jak maja braki na boku sobie ogarna same Brak sliw na to wszystko znam takie artystki Tylko dobrze grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec dla facetow, kobieta wartosciowa to ta, ktora jest dziewica i z ktorym odbedzie swoj pierwszy raz, zeby facet mogl czuc sie zaszczycony tym, eh czlowieka powinno sie oceniac z caloksztaltu czy jest wartosciowy a jak facet uslyszy ze kobieta jest nie dziewica to, odrazu pytanie z jego strony a ilu mialas przedemna partnerow seksualnych? ach i tak zostane sama i tak .bylam dziewica i tez nie bylo dla mnie dobrej partii.Wiec w d**e z tym. Po 30 to chyba normalne ze ktos nie jest dziewica ale w wieku 18lat czy 20 paru powinno sie byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że kobiety nie mają odwagi cywilnej by napisać jak to z nimi jest ? My wiemy jakie sa fakty :))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora i co z tym fantem zrobisz, już jesteś w trakcie rozwodu czy dopiero będziesz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu pisał, że facet powinien zostać z rozdziewiczoną kobietą? Niby racja ale...przypomniała mi się jedna sytuacja sprzed kilkunastu lat; Miałem wtedy może 20 pare latek, gdy poznałem pewną dzewczynę ok 18, która przyjechała do mojego miasta na studia. Klika tygodni spotykaliśmy się, jako początkująca para ale gdy się dowiedziałem, że była dziewicą powiedziałem jej, że nie jestem gotowy na poważniejszy związek. Wtedy uważałem, że jeśli bym ją rozdziewiczył to honor nakazywał zostanie z nią. Dodam, że laska była naprawdę nie dość, że zajefajna to jeszcze ładna. Rozeszliśmy się w zgodzie, a ona jakby mi na złość oddała cnotę w seksfriendzie znajomemu gościowi ze stancji na ipmrezie, na której też byłem. I co Wy na to? Teraz pluję sobie w brodę. Trza brać jak dają. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;00Ukrainki sa piekne ale to kolejne dz/iwki jak polki. Bedziesz mial z nia prace w lozku he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okłamała mnie z prostej przyczyny; powiedziałem jej, że kobietę po związkach jestem w stanie zaakceptować, po przygodnym seksie nie. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda to nie wszysto po co komuś kobieta barbi a w głowie pusto zero inteligencji tylko tipsy fryzjer spa solka itd naszym kosztem bo nie pracują w domu siedzą :((((((( Lepiej mieć normalną kobietę bez kilograma tapety która doceni męża czy partnera ze jest przy niej szanuje ja dba itd Liczy się charakter serce nie tylko sex Wiadomo ze sex jest tylko dodatkiem w życiu i bez tego można żyć jak trzeba Nie wszyscy mężczyźni myślą ze jak kobieta nie jest dziewicą to cichodajka Jeśli ktoś chce być z taką kobieta jego sprawa Każdy ma prawo wyboru niech robi tak by był szczęśliwy i nie tanio innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie będziesz jakiś alkoholik się trafi, albo damski bokser. Normalny oleje tak samo jak kilku poprzednich. X Co ty nie powiesz usmiech.gif mam męża dużo młodszego, bez przebiegu, nie pijre,nie pali, jest pracowity i nie używa przemocy i szanuje kobiety. Takiego jak on to ze świecą szukać. Do pięt mu nie dorastacie. X I wziął stara babę po kilku facetach hahahagaha. Sory podpuściłem ze śmiechu. Ma pryszcze na buzi i zerowe powiedzenie u kobiet to pewnie wziął co było. Uprasuje ugotuje i jest Oki. Lepiej pchać w rozjechane wiadro niż w nic nie pchać. Tak tez może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oklamala cie jaskiniowiec widocznie łatwo jej to przyszlo moze nie pierwszy raz to zrobila ? Nie wiem czy bym zaufał takiej kobiecie w przyszłości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okłamała mnie z prostej przyczyny; powiedziałem jej, że kobietę po związkach jestem w stanie zaakceptować, po przygodnym seksie nie. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyście Panowie mieli takie "branie" to by Was tutaj nie było. Skoro jesteście to oznacza tylko jedno. Kiedy miałam 20 lat, to pamiętam tylko 1 dziewczynę, która związała się ze starszym o 10 lat panem. Pan miał pieniądze, a ona młodość. Z jej strony uczucia tam nie było. Cała reszta to były związki równolatków, ewentualne różnice to do 5 lat, przy czym to 5 lat, to było już bardzo dużo. O czym Wy frustraci tutaj marzycie ? X Pewnie ze związki równolatków są, ja na swoim przykładzie mając 27 miałem dziewice 21 lat, teraz mam 30 lat i mam 20 letnia szanująca się dziewczynę. Koleżanki mam które maja po 25 i tez się szanja. Są dziewicami. Jest mnóstwo kobiet. A to ze ty obracasz się w towarzystwie dupodajek i sama taka jesteś to twój problem. Nie osadzaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie faceci ,jak widzicie taka sztuczna barbie, tipsy ,klaki najeżone, solarium, klupa tapety na ryju, zatuszowany kazdy pryszcz spodniczka mini, dlugie kozaczki .to po jakiego jeszcze z nia sie spotykacie ,co chyba widac po rozmowie, zachowaniu, ubiorze ze puszczalska ,no chyba ze chcecie przeleciec ja no albo taka niezle wam maci we lbie a wy oczarowani i nie widzicie ze dzi/w/ka.Pisze to jako kobieta ,bo tego typu kobiety tez szukaja bankomatow na swoje kosmetyki i rozrywki, to drugi minus tych kobiet.No ale wy lubicie te zadbane no to macie zadbane solary dupodaje bo te najwiecej o siebie dbaja ,by zaciagnac do lozka faceta na dziecko albo doic go z kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakiegoś pod butem mamisynka co nie ma swojej zdania pewnie mu jajka myjesz bo sam nie może bez pozwolenia Kobieto ale ty masz fantazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy kobieta powie prawdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego jej nie ufam i mam gdzieś co zrobi. Mąż zresztą i tak zawsze dowiaduje się ostatni. Jestem z nią głównie ze względu na dziecko i staram się, żeby to wszystko szło w miarę normalnie. Lepiej bym zrobił,jednak, zostając samemu. Kiedyś miałem przynajmniej spokój. Jak już pisałem z reguły baba albo się puszczała albo będzie. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec ja doszlam do jednego porzadnego wniosku. faceci chca kobiet z wygladem DZ/I/W/KI a ze zachwaniem ZA/KO/NNICY.Nie chce miec faceta, nie chce miec meza, nie chce nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×