Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Juz nie moge tego czytac, na kazdym kroku kobiety zdradzaja my wszystkiemu jestesmy winne. kobiety nie dajcie sobie wmawiac, tych bzdur a szkoda ze zaden z tych facetow, mezczyzn tutaj nie przyzna sie sam, co wczesniej robil, nie przyzna sie ,bo chce byc najlepszy w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bić kùrwy i złodziei!" te słowa zawsze pozostaną aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce ani dziewicy tym bardziej takiej kobiety po rzejsciach Odpoczywam od kobiet Byłem w związku z jedną 20lat i mi starczy mam 44 nigdy więcej Teraz dopiero wiem ze żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wziął stara babę po kilku facetach hahahagaha. Sory podpuściłem ze śmiechu. Ma pryszcze na buzi i zerowe powiedzenie u kobiet to pewnie wziął co było. Uprasuje ugotuje i jest Oki. Lepiej pchać w rozjechane wiadro niż w nic nie pchać. Tak tez może być oczko.gif X Oboje mamy duże powodzenie i rozczaruje cię nie ma pryszczy a do tego odrzucił dziewice żeby być ze mną. Ta dziewica wyszła już za mąż za chlopaka, który ma dziecko z inną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce ani dziewicy tym bardziej takiej kobiety po rzejsciach Odpoczywam od kobiet Byłem w związku z jedną 20lat i mi starczy mam 44 nigdy więcej Teraz dopiero wiem ze żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie takie cichodajkiiii doopodajkiii na pochybel :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie mniej złości w komentarzach proszę bo zmarszczek dostaniecie :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wpisy mężczyzn kobiety mysla po fakcie jak dają d**y doiero potem mówią nie było warto ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żadna z tych super feministek,które wylewają żółć na kafie i tak wcześniej czy później bez bolca nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio poznalem starszą kobietę 40ke napalona jest ze szok Szuka tylko na sex bez zobowiązań Mam dziewczynę i nie będę zdradzal jej dla desperatki 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubaw na Maxa jakie sa śmieszne wpisy kobiet Same wiedzą że nie są dziewicami ale by nas nie dotknęły itd Może to my nie chcemy was dotyac Panie po przebiegu ;)))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny78
mi by nigdy nie stanął na widok czterdziestki, więc seks z taką jest fizjologicznie niemożliwy.. co innego nastki czy dziewczyny dwudziestoletnie, wtedy pała staje momentalnie jest twarda jak skała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie ma tak jak u muzulanow :))))) Tam kobiety nie zdradzają a jeśli to mają pozamiatane na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40+ kobiety jedynie do muzeum albo do kabaretu jedynie ha ha ha :)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcięło wszystkie kobiety nie mają nic na swoją obronę Temat taki ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wcięło tylko większość teraz przytula się lub kocha z mężem lub partnerem a wam pozostaje nadal ujadać w samotności:) Pryszczaci konobijcy marzą o dziewicy:) was to nawet stara prostytutka nie zechce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze mi się trafiła normalna wierna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne sa cichodajki i te wpisy kobiet :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil30
Oj panie panie jesteście żałosne. Macie nienawiść do facetów jakby wam zabili mamę tatę psa i kota, a oni tylko chcą porządnej kobiety. I co w tym złego ? Nie rozumiem czego jesteście tak zazdrosne. Przecież znajdziecie jeszcze jakiegoś bolca. Może nie pierwszej świeżości i napewno nie samca alfa ale jakiegoś znajdziecie. Prawda jest taka ze każdy facet marzy o dziewicy, co wyrwie to inna kwestia. Wy marzycie o porządnym facecie, a porządny nie będzie szanował używanej i koło się zamyka. Dlatego Wam te związki nie wychodzą. Rozwalają się bo brak tam szacunku. Próbujecie nam wmówić ze faceci was chcą itp. Tylko popatrzcie na te wasze związki. Gdyby Was facet chciał do by zrobił wszystko by być z wami. A tak to ma w dupie. Nie ta to inna i tak każda z przebiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil30
Nie wcięło tylko większość teraz przytula się lub kocha z mężem lub partnerem a wam pozostaje nadal ujadać w samotnościusmiech.gif Pryszczaci konobijcy marzą o dziewicyusmiech.gif was to nawet stara prostytutka nie zechce X Tutaj jest przykład kobiety sfrustrowanej, złej na cały świat nie wiadomo o co. Wyzywającej facetów mimo iż każdy ma znacznie większa wartość ni ona. Obstawiam ze jeden lub dwa związki jej nie wyszły w których dawała i teraz wie ze małe szanse na faceta z klasa. Dlatego wylewa swoje żale na forum zamiast porozmawiać z klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil30 dziś Ale jak my mamy szanować mężczyzn, skoro chcą tych biednych dziewic do seksu, a nie dla jakichś uczuć? Dla nich ta dziewica to będzie zwykła szmata do seksu, bo oni rozdziewiczyli, więc teraz ma dawać i robić każdą dewiację, bo nie będąc dziewicą jest przecież nic niewarta według nich. Chodzi o wsadzenie obrzydliwego prącia i rżnięcie, rżnięcie i jeszcze raz rżnięcie, bez poszanowania godności i zasad tej dziewicy, bo przecież to dla nich tylko dziura i tyle w temacie. Porządny facet nie tknie dziewicy, bo ją SZANUJE, ale wy nie wiecie, co to szacunek, skoro tak szybko przychodzi wam pozbawienie czci dziewicy i wymaganie seksu 5 minut po ślubie, gdzie ślubowało się miłość, a nie rżnięcie! Pod tym względem takie podejście jest niemoralne i obrzydliwe, bo większość wypowiadających się tutaj rżnęło wcześniej, a teraz nagle szukają dziewicy. Trzeba było czekać, albo brać przed ołtarz pierwszą, którą rozdziewiczyli, a nie teraz wyzywać, jeśli sami wsadzali równo w każdą dziurę i ich prącia same nie są pierwszej świeżości. Dla dziewicy to zwyczajnie upokarzające, świadomość, że ktoś pozbawi ją zasad, honoru i potraktuje jak masturbator, bo ma pochwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno być tak, jak kiedyś, jak facet jakąś zaliczył, to na chama słać ich przed ołtarz, to by potem nie przychodziły fanaberie do głowy wyżywania się na dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jest przykład kobiety sfrustrowanej, złej na cały świat nie wiadomo o co. Wyzywającej facetów mimo iż każdy ma znacznie większa wartość ni ona. Obstawiam ze jeden lub dwa związki jej nie wyszły w których dawała i teraz wie ze małe szanse na faceta z klasa. Dlatego wylewa swoje żale na forum zamiast porozmawiać z klasa. X Chłopczyku jestem wdową, która ponownie wyszła za mąż i nie wyzywam mężczyzn bo znam wielu bardzo wartościowych, tylko facetów tu piszących bo mężczyznami ich nazwać nie można. Tak samo gardzę nimi jak oni gardzą mną i innymi kobietami. Z takimi jak ty po ludzku z klasą porozmawiać nie można bo nie rozumiecie takich przekazów, z wami tylko po chamsku jak z prostakami bo klasę to macie ale 6 podstawówki. I to nie ja wylewam żale tylko tobie podobni co chcą aby wszystkie kobiety czekały na nich, podrywaly ich i po ślubie były dla nich jak dzi/wki. Chcesz dziewice to ją znajdź, nikt ci nie broni ale odwal się od życia innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety znów nie na temat. Zani, któraś znów głupoty zacznie pisać proponuję przeczytać temat. Załózcie jakiś wątek do wyzywania porządnych facetów a nie wciąż tu to robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie "z doświadczeniem", dziś dobry dzień na sypanie... głowy popiołem oczywiście a nie "się"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem sprowadza się do tego o czym już pisałem; przeważnie te dziewice to albo z charakterem dajki i myślą, żeby jak najszybciej pozbyć się tego "wstydu" zagadane przez rozjechane koleżnki zazdroszczące im tego albo po prostu częściej takie niewinne, młode i głupie dziewczyny trafiają na zwykłych chujswiarzy z dobrą bajerą, którzy myślą tylko o tym, żeby jak najszybciej zamoczyć. Oczywiście zwykła ludzka ciekawość i chcica też nie jest tu bez znaczenia. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest super, a jak się wiązać, to tylko z namiętną, wyuzdaną, lubiącą seks kobietą. Kłody pozostawmy zakompleksionym prawiczkom, pasują do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe się zacinaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno się wprowadzić całkowity zakaz seksu, bo uwłacza ludzkiej godności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest super, a jak się wiązać, to tylko z namiętną, wyuzdaną, lubiącą seks kobietą. Kłody pozostawmy zakompleksionym prawiczkom, pasują do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×