Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
A ja po przeczytaniu wypowiedzi mężczyzn jeszcze bardziej nimi gardzę i cieszę się, że nikt nie będzie chciał robić ze mnie swojej prostytutki, a dziewictwo zeżrą robaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka kobieta oczekuję szacunku od mężczyzny, który chce z nią być a ona z nim. Nie możecie zrozumieć, że nikt nie chce z taką być, każdy woli nieuzywana. Ponad 100 stron i nic. Jedyne wyjście to kłamstwo. inne to związek z "wybrakowania" kandydatów, wpadka itp. To nigdy nie będzie prawdziwa miłość. Facet będzie się zawsze wstydził, ze taka ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 09.16 Nie oczekują bo wiedzą,że nie maja na niego szans. X U takich jaj wy nikt nie ma szansy na szacunek dlatego omijają was szerokim łukiem. Jest takie powiedzenie "nie tykaj g****a bo śmierdzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chłopczyku co ty wiesz o miłości, że uważasz się za mentora? Nigdy nie kochałeś, nigdy nie byłeś w związku a na dodatek mleko jeszcze masz pod nosem. Posłuchaj kiedyś ludzi dużo, dużo starszych od siebie co byli szczęśliwi a nie młodych ludzi co sami sobie rozpie/rdalają życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:56 Jestem w szczęśliwym związku od 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek321
Taka kobieta oczekuję szacunku od mężczyzny, który chce z nią być a ona z nim. Nie możecie zrozumieć, że nikt nie chce z taką być, każdy woli nieuzywana. Ponad 100 stron i nic. Jedyne wyjście to kłamstwo. inne to związek z "wybrakowania" kandydatów, wpadka itp. To nigdy nie będzie prawdziwa miłość. Facet będzie się zawsze wstydził, ze taka ma. X Prawda to. Znam kobiety które łapały prawdziwych facetów na dziecko bo ci nie chcieli być z używanymi. Niestety tyle pisania i nic nie dociera. Jeździcie po Jaskiniowcu może i fakt on tez szalał, ale czy te wszystkie które tak tu się produkują są dziewicami ? Tez nie są, a jemu robią wyrzuty. "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień" Zobaczcie drogie panie czego wam związki nie wychodzą. Jeden drugi trzeci. Faceci was nie szanują dlatego te związki się rozpadają. To widać nawet przed slubem. Myślicie ze po ślubie będzie inaczej ? Ze traficie na innego faceta. Każdy myśli tak samo. My działamy w oparciu o logikę. Nasz mózg pracuje inaczej. Życzę powodzenia wszytkim używanym szczęśliwe już nie będziecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I w tym tkwi problem. Obrzydliwi *****cze, co rżnęli wszystko, co żywe i nieżywe, co nie wiadomo co mieli w d****h myślą, że po byciu chujowsadem i prostytutem mają jakiekolwiek prawo domagać się dziewicy. Dziewice tym bardziej się wstydzą takich przechodzonych szmaciarzy, bo podświadomie wiedzą, że będzie po nich jeszcze 50 innych, bo są dla *****czy tylko dziurami do wsadzania, jednymi z wielu. Z nieprawiczkami przerżniętymi nie ma co budować czegokolwiek, bo i tak pójdą do innej jak seksu zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:56 I dokladnie wiem jaką część zainteresowanych tematem reprezentujesz Hehe Powodzenia w milosci życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek321 dziś Faceci nie szanują z jednego prostego powodu. Każda to dla nich tylko dziura do rżnięcia i dziewica też będzie tylko dziurą, dlatego te normalne was unikają, bo się szanują i nie dają poniżyć i opluć, bo jakiś ktoś wymyślił, że jak ślub, to trzeba się puścić. Szacunek jest tylko u par, które nie zhańbiły się uprzedmiatawiającym seksem, bo traktują się jak ludzi, a nie jak śmieci do rżnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie nie wiem jak tam u was się to odczuwa, ale dla faceta myśl, ze ktoś miał jego żonę to najgorsze poniżenie. Nie ważne czy kiedyś czy za jakiś czas. To nie będzie bezpośredni powód rozstania, ale to gryzie, to dobija i osłabia. Taki facet traci energię, zapał i tę tak uwielbianą przez was "zaradnosc" bo dla kogo ma się starać? Dla tej, której się wstydzi? Początek związku jest inny, niby się to nie liczy, nie wiadomo czy coś z tego będzie itp. Przy wiekszym zaangażowaniu emocjonalnym staje się to dopiero istotne. I wtedy jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 9:56 Jestem w szczęśliwym związku od 20 lat. X To co robisz na damskim forum i do tego w temacie o prawiczkach? Do żony idź i całuj ją po stopach, że chce być z takim szowinistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek321
Maciek321 dziś Faceci nie szanują z jednego prostego powodu. Każda to dla nich tylko dziura do rżnięcia i dziewica też będzie tylko dziurą, dlatego te normalne was unikają, bo się szanują i nie dają poniżyć i opluć, bo jakiś ktoś wymyślił, że jak ślub, to trzeba się puścić. Szacunek jest tylko u par, które nie zhańbiły się uprzedmiatawiającym seksem, bo traktują się jak ludzi, a nie jak śmieci do rżnięcia. X Nie zgodzę się. Popatrz na mój przykład. Kochałem żone, zrobiłbym dla niej wszystko, byłem szczęśliwy i cieszyłem się życiem. Nie zależało mi na sexie, równie dobrze mogło go nie być, a to dlatego ze byłem szczęśliwy. To wszystko zaczęło znikać w momencie gdy poznałem jej przeszłość. To ta wiadomość spowodowała ze przestałem ja szanować. To od tego się zaczęło. W tym momencie szczęście zniknęło. Pisali już o tym przecież w bibli i innych starych tekstach. Oni to wiedzieli, a my jako nowoczesne społeczeństwo zapomnieliśmy o tym. Ze trzeba żyć w czystości. Tylko wtedy jest szacunek który jest podstawa do budowy udanego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9'41,a co to jest miłość ? mam wrazenie,że nie wiesz o czym piszesz. I dlaczego ktoś kto kogoś wybrał ma sie wstydzić przed innymi ? to ty chodzisz po ludziach i opowiadasz szczegóły życia intymnego ? To ludzie maja odpowiadać za twoje życie,wybory,samopoczucie,itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strona jest niedziewicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nieudanych zwiazkow kobieta odchodzi,zostawia was,bo sie nie nadajecie do codziennego zycia,nie wspomniec o życiu intymnym. Te Macku tez nazywasz dupodajkami? stanowcze,silne,ustabilizowane kobiety,ktore zostawiają 'chlopców wiecznych w krotkich majteczkach',jesli jedynym wyznacznikiem ego faceta w zwiazku to szacunek. Na li tylko szacunku zwiazku nie zbudujesz. Żona ci zniszczykla zycie ? dobre sobie.Sam nim kierujesz wiec bierz za nie odpowiedzialnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nieudanych zwiazkow kobieta odchodzi,zostawia was,bo sie nie nadajecie do codziennego zycia,nie wspomniec o życiu intymnym. Te Macku tez nazywasz dupodajkami? stanowcze,silne,ustabilizowane kobiety,ktore zostawiają 'chlopców wiecznych w krotkich majteczkach',jesli jedynym wyznacznikiem ego faceta w zwiazku to szacunek. Na li tylko szacunku zwiazku nie zbudujesz. Żona ci zniszczykla zycie ? dobre sobie.Sam nim kierujesz wiec bierz za nie odpowiedzialnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrakowane plemniki od rana plują na monitory,ekrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I potem trafi sie na męża taki prawiczek co ma w gaciach 13 cm i mu nie podniesie się nawet podczas proby rozdziewiczenia tej wymarzonej dziewicy -żony haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tylko jedn powód dla którego wy nie szanujecie swoich żon "dupodajek". Poprostu znudziły się wam, nie kochaliscie ich i teraz każdy powód jest dobry bo chcecie nowej żony i jak ktoś tu napisał, nowej dziury do ruch/ania. Od takich jak najdalej i ja jako matka młodej dziewczyny będę ją chronić przed takimi jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek321 dziś W czystości, ale obustronnej, a nie jak w tym wątku większość przerżnęła wszystko, co się rusza, a teraz jęczą, że im się chce zarośniętej c**y. Aczkolwiek moim skromnym zdaniem najtrwalsze związki to białe, dożywotnio białe związki, bo nie ma w nich hedonizmu i dehumanizującego patrzenia przez pryzmat genitaliów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek,bylo pieknie az.. chlopie,ty jej zwyczajnie nie kochales tylko ,jak piszesz,byles szczesliwy po swojemu. Biblia pisze i ty dlatego straciles do niej szacunek ? ty sobie szukasz pretekstu. To twoj problem,idz do poradni na terapie,sam lub z żoną,bo zachowujesz sie labilnie i jak ci wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nawet 1000 stron tłumaczyć kobietom te sprawy to i tak by nie zrozumiały z prostej przyczyny ich infantylne (w większości ) umysły są nastawione na najprostsze potrzeby. Znałem całą masę kobiet z różnych środowisk (mam na myśli swoje i młodsze pokolenie) i w mniejszości były takie, które interesowały się czymś więcej niż tymi potrzebami plus garnki, kosmetyki itd. Najeżdżają na mnie za prawdę, bo żadna kobieta nie przyzna się do tego, że może być z takiego powodu jak brak cnoty gorsza od innej. I jeszcze wmawiają nam czego potrzebujemy, jak byśmy tego nie wiedzieli. Drogie panie apeluję do Was ostatni raz. Zrozumcie wreszcie, że: Po pierwsze dla przeciętnego faceta na żonę zawsze lepsza dziewica. To nie nasza wina, po prostu tak jest. Wielu z nas wolałoby nie przejmować się przeszłością seksualną swojej partnerki ale niestety jest inaczej. Po prostu pogódźcie się z tym. Już w starożytności zdawali sobie z tego sprawę. Dostałyście równouprawnienie ale czy to od razu oznacza, że macie dawać traktować się jak materace? Pomijając kwestię zwykłej samczej rywalizacji to są prawa ustalone przez naturę. Zobaczcie co się dzieję, gdy te prawa są łamane przez nas w innych dziedzinach. Dążymy do samozagłady. Po drugie niech do Was dotrze to, że jeżeli kobieta niczego sobie nie odmawiała przed ślubem to facet może to samo po ślubie, zwłaszcza jeżeli został w tej kwestii okłamany. Po trzecie i najważniejsze nie kłamcie w tych sprawach. Kłamstwo zawsze ma krótkie nogi. Prawda może wyjść nawet gdzieś w towarzystwie. Chciałybyście usłyszeć, że Wasz mąż np bujał się z tirówkami albo coś gorszego? Panowie szacunek należy się każdej istocie żyjącej ale czy damy radę szanować kobietę po innych jako żonę to już inna sprawa. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8;37Jestes glupi, lecz sie .to jak ktos najpierw chce slubu a potem rozwodu ,to niech sie leczy na glowe albo uszkodzonego penisa i niech mi nie zawraca glowy rozwodem po slubie, byl czas na przetestowanie sie i dopasowanie przed slubem lepiej dla ciebie by bylo zyc w luznym zwiazku ,nie zen sie w ogole bo po slubie wam odbija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec,pobrzmiewasz jak ktoś z wyzszej półki,inteligentnie pogardzasz i wypowiadasz się.Przedstawiasz męśki punkt widzenia,na dodatek wypowiadasz sie za jakąś wiekszość do czego nie masz prawa. Solgan,ze lepsza jest dziewica jest zrozumiały,masz nas jak nie za dajki,to za ograniczone umyslowo,itp.Pohamuj się ,bo juz zaczynasz wybrzmiewać infantylnie mimo nieustannego podkreslania o twojej wiedzy. Albo zajmij sie swoją powaloną rodzinną sytuacją,albo zejdz do tej jaskini,bo sam rozwalasz temat-ani ty prawiczek,ani zona dziewica wiec prawisz teorie jakie ci wygodnie. Dla zony brak szacunku,zdrady a w druga stronę chcecie byc uwielbiani za ? no za co ? Zostawcie te swoje żony,dajcie im szanse na bycie singlem lub z kimś innym. Takie psy ogrodnika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale Ty chyba sam dalej nie rozumiesz podstawowych kwestii. Prawiczek ma prawo krytykować i moralizować, jeśli kobieta go okłamała, bo był czysty i porządny. Natomiast żadne chujowsady przechodzone i ujeżdżane przez stado bab nie mają prawa domagać się dziewicy. Chcieć sobie mogą, ale egzekwować tych chciejstw już nie, bo to działa w obie strony. Jeśli facet daje się traktować jak chodzący wibrator, to niech się nie ośmiesza i nie jęczy, że nie przer***ał dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba byc przegrancem, zeby brac kobiete uzywana za zone, a potem z tej zony robic wycieraczke i jej nie szanowac i tu nie chodzi o to czy byla uzywana ta kobieta czy nie byla uzywana przez innych facetow ,gdyby byla prawdziwa milosc ,uczucie facet nigdy by uzywanej kobiety nie nazwal ku/rw/a po cichu za jej plecami ,a i tak z nia jest zeby mogl korzystac dowoli ze seksu, a gdy sie juz calkiem znudzi to rozwod i wymyslanie uniewaznienia malzenstwa.Zalosni jestescie.Taki facet jest dla mnie frajerem i tchorzem, bo prosto w oczy by tego kobiecie nie powiedzial ze dz/iwka bo by z miejsca byl kopniety w d.tylko na kafe skrobiecie d**e kobiecie ze uzywana, ze przechodzona, ze dupodajka, a moze by to jej wprost powiedziec, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I to samo tyczy się facetów - jeśli sobie nie odmawiał przed ślubem, to tylko naiwniara będzie wierzyć, że zarośniętą cipą zatrzyma psa przy sobie, a wiadomo, że jak nie mógł się taki hamować, to i po ślubie nie będzie tego robił i najważniejsze będzie cipsko tej biednej, nieświadomej i skrzywdzonej dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×