Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
gość dziś To żeś teraz dał popis. Drugi człowiek, to używany towar, dupodajka (dziewica też będzie używana, jak już ją rozdziewiczycie i będzie musiała dawać wam d**y, bo nikt nie tknie używanej, nie? Do tego pewnie wbrew woli i świadomości, bo baba zawsze daje, i zawsze jest poszkodowana, bierna i nawet nie śni pomyśleć o seksie dla własnej, egoistycznej przyjemności, bo to domena mężczyzn, a baba daje) Faceci mają honor i godność i dlatego rypią się z wieloma babami, którym wmawiają miłość (zamiast być czystym dla żony dziewicy i zrobić to, jak Bóg przykazał, będąc dla siebie pierwszymi i z uczuciami), nie szanując się, nie zważając na ewentualne wenery, które przekażą w prezencie ślubnym dziewicy, która po użyciu będzie musiała przy nich trwać, tak ją zgnoją i wytłumaczą, że bez błony jest nic niewartą prostytutką. Brawo panowie! Brawo! Miałam wyjść za mąż, ale chyba powiem mojemu facetowi, że nici ze ślubu, bo jeszcze ma podobne poglądy, więc lepiej pozostać na przyjacielskiej stopie, albo wiać i być sobie tą dziewicą dożywotnio, niż się przejechać na takim honorowym romantyku. Obrzydliwe, czego tu się można dowiedzieć i co teraz uważa się za honor. Dla mnie honor, to umiejętność panowania nad sobą i poświęcenie się dla tej jednej jedynej dziewicy, choćby miałoby się na nią czekać do 40, ale co ja tam wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:27 Ja to pisałam z tą pięścią i poważnie uważam, że jak podnieca was zadanie komuś bólu i cierpienia, to powinniście najpierw sami postawić się w roli tej dziewicy, która będzie cierpieć. Tak byłoby sprawiedliwie i może by wam się odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;27Zawsze bylam przez mezczyzn nie chciana i nie bylam rozchwytywana, wiec se powiedzialam tak zaden sie we mnie nie zakochuje, ja sie tez nie zakochuje to se bede miala faceta tylko do lozka i wiem ze do konca zycia zostane sama, a jak bede chciala tylko seksu to nie ma z tym problemu.Na stale to ciezko znalez faceta do zycia zwiazku do seksu sie predzej znajdzie.Nie powiem czuje sie jak ostatnia dz/iwka i nie raz ktos mi powiedzial dz/iwko bolalo ale czasu nie cofne moge przestac to robic, ale co to da i zmieni, jak jestem SZMATA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:48 Kochana, nie przejmuj się, dla męża też byłabyś szmatą, bo oni szanują kobiety, dopóki nie będzie seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:27 Ja to pisałam z tą pięścią i poważnie uważam, że jak podnieca was zadanie komuś bólu i cierpienia, to powinniście najpierw sami postawić się w roli tej dziewicy, która będzie cierpieć. Tak byłoby sprawiedliwie i może by wam się odechciało. X Niech cię ktoś rozdziewiczy (o ile jeszcze jest co)a póżniej wsadz sobie pięść w dupę będziesz miała porównanie !!!!!!!!Bo ni jedno ma się do drugiego.Uparła się głupiego porównania i będzie jączyć śmiechu warte jak ktoś co troszkę ma oleju w głowie to poczyta żal pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umniejszam pisałem chyba że nie mogą ale to inna sytuacja. Poza tym związek bez dzieci to tak naprawdę tylko małżeństwo raczej nie rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 18:48 Kochana, nie przejmuj się, dla męża też byłabyś szmatą, bo oni szanują kobiety, dopóki nie będzie seksu. x Szanują żony nie ruszane przez poprzedników a nie przejechane przez pół osiadla wpójcie to sobie w wasze główki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość zadał proste pytanie. czy wy nie umiecie czytać?czy nie rozumiecie treści prostego pytania? czy pisze tu jakaś żona? czy same zdesperowane kobiety ,które nic nie wiedzą o życiu we dwoje ,nie są żonami i chcą wielce się wymądrzać a na proste pytanie nie potrafią konkretnie odpowiedzieć . tu jest treść pytania do tego wątku!!!!!!!! gość 2013.07.14 mam pytanie: jak wy, inni faceci znosicie to, że żona przed wami się z kimś bzykała? kobiety, czy wasi mężowie w 100% to akceptują, czy mają jakiś uraz z tego powodu? bo mnie to do nerwicy prawie doprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;39Najpierw to by musial sie facet w tej kobiecie zakochac ,zeby ja szanowac , ale czy wy w ogole macie jakies uczucia. jesli kochasz kogos to i szanujesz ,a jesli nie kochasz to tez bedzie szacunek to jak to z wami jest, bo tak wypisujecie ze niedziewice sie nie kocha w pelni ,to i nie szanuje to w normalnej kobiecie tez mozna sie nie zakochac i tez jej nie szanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Już tu pisałam, że dziewicą dawno nie jestem, a seks to katorga i mam awersję, ale dziecko z powietrza się nie bierze, więc jakoś się zmuszam. Ale oczywiście się nie zrozumiemy, bo wolicie bezrefleksyjnie i bezboleśnie przejść przez swój setny raz, nie to, co dziewica. Cały czas usiłuję wam uświadomić, że jakbyście mieli jaja, to spróbowalibyście zobaczyć, jak to może być, zamiast się podniecać i bez mrugnięcia ten ból zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawało mi się za przedstawianie spraw z punktu widzenia większości mężczyzn i za prawdę. A te ciągle swoje i jeszcze czepiają się porządnych dziewczyn ze zwykłej babskiej zazdrości. A szanować się można dla samego siebie. Wiem ja tego nie robiłem i żałowałem ale teraz zdaję sobie sprawę że gdyby było inaczej to pewnie do dzisiaj byłbym sam. I tak byłoby lepiej. Widzę że jakiś dałniak się produkuje i zaśmieca temat. Pozdrawiam porządne Panie i wszystkich rozumiejących. Temat miał długą przerwę ale może Autor mimo to coś skorzystał. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Takie bajki, to wciskaj jakimś naiwniarom. Wy żadnej nie szanujecie, bo dziewica też zostanie użyta i będzie waszą prostytutką, którą odpowiednio zgnoicie, żeby przypadkiem nie zrezygnowała z tego układu, bo przecież nikt jej nie tknie i nie będzie szanował, bo już nie będzie dziewicą. Więc taka zaszczuta zostaje i d******py, kiedy chcecie (nie uwierzę, że facet, który uważa, że człowieka można używać zmieni swoje myślenie przy dziewicy). Wy szanujecie do pierwszego seksu, potem całe sacrum pada i pozostaje szmata do seksu, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19;39Najpierw to by musial sie facet w tej kobiecie zakochac ,zeby ja szanowac , ale czy wy w ogole macie jakies uczucia. jesli kochasz kogos to i szanujesz ,a jesli nie kochasz to tez bedzie szacunek to jak to z wami jest, bo tak wypisujecie ze niedziewice sie nie kocha w pelni ,to i nie szanuje to w normalnej kobiecie tez mozna sie nie zakochac i tez jej nie szanowa X ODNIEŚ SIĘ DOPYTANIA ,KTÓRE ZADAŁ AUTOR A NIE PISZ BZDUR !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:45 Pisała tu i żona i narzeczona, które stwierdziły, że lepiej brać nogi za pas, niż trafić na romantyka, który sam się nie szanował, szlajał po kiblach i był w "związkach", a potem pokaże swoje oblicze przed dziewicą, która naiwna myśli, że kocha i szanuje, a taki prędzej, czy później pójdzie w tango przyzwyczajony, że seks jest na zawołanie i z każdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18'24,sorki,ale to ty jestes frajerem z tak mieszczanskim podejsciem.Jesli uwazasz,że zeniacy sie facet to frajer gadasz identycznie jak ci heretycy,że na zone to tylko dziewica. Roznicie sie tylko slowami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Aha," tylko" małżeństwo, czyli małżeństwo bez dzieci jest nic niewarte? Ludzie w pierwszej kolejności wchodzą w związek z uczucia, a dopiero na dalszym planie jest ewentualne dziecko. I w ogóle cudownie, że odnosisz się tylko do jednego zdania, a do niewygodnej reszty już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mały kotek umyka do strumyka chodnikiem po kładeczce przez płot i bagna i sie boi że nie zdąży dotrzeć o świcie do domku zimą obszczekując psa gdy mleko zamarzło i było mu smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołomb leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie pajonk goni dziewice po lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym gołombki z błonami dziewiczymi w sosie spermuchowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'45, dzień naszego poznania był poczatkiem naszej historii.Nigdy nie przyszlo nam do głowy przepytywać,podchody robić o poprzednie życie.Liczyło sie tu i teraz od momentu poznania. Nigdy nie kusiło mnie ,nigdy nie myślalam w kategoriach zazdrości o te jakieś dziewczyny z ktorymi sie spotykał. To normalne,zwyczajowe,że tamto,jesli było to bylo inne,inne osoby,inne sytuacje. Nigdy nie osadził mnie po naszym pierwszym seksie.Nigdy nie ublizył z tego powodu.nIgdy nie porownał do kogos poprzedniego. Nigdy tez w rodzinie nie plotkowało sie o poprzednich pannach,ani chlopakach z ktorymi się spotykała jego siostra. Mial czworo rodzenstwa -nikt nie zachowywał sie tak,jak tu piszacy . Nie wiem czy na podstawie tego mam prawo myslec,ze forumowicze mają przerosnięte ego,sa płytcy,nie szanujący faktu,że każdy jest inny,inaczej podchodzi do spraw? ... Na pewno nie jest to zdrowe nawet na anonimowym forum ublizac kobietom,których sie w ogóle nie zna. I jeszcze jedno : piszacy faceci zapominają,ze seks to radość,rozluznienie,bliskość,część całości związku. Pozdrawia Kobieta Dojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dostawało się za prawdę, ale w sumie niesłusznie, bo teraz przynajmniej każda kobieta wie, że nie ma co liczyć na szacunek i miłość, bo oni tylko udają, jak kobieta jest dziewicą, a jak już ją rozdziewiczą, to jest kolejną zużytą szmatą i pokazują, że chodzi o jej pochwę, a te piękne słówka o szacunku są tylko do osiągnięcia celu. Dziękuję za ten wątek, teraz nie będzie niedomówień i mądre kobiety będą ignorować mężczyzn i żyć szczęśliwie, bez poczucia, że są towarem do używania, a jedyną ich wartością jest posiadanie pochwy i dziewictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządna kobieta to taka, która gardzi mężczyznami, bo ich przejrzała i nie da z siebie zrobić prostytutki pod pretekstem "miłości" fiuta do jej genitaliów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszłość ? "Ale to juz było i nie wroci więcej " albo " to se ne wrati" hihi. Dedykacja dla niedoawartościowanych samcow,ktorzy roszczą sobie prawo do dziewic,które w momencie "po" juz nimi nie są a panowie szybko o tym zapomniają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie szowiniści,wasza przyszłość bedzie zależec od waszej postawy,całokształtu. Przeszłość trzeba zamknąć a otworzyc drzwi do dobrej przyszłości. No i jeszcze jedna trudność : trzeba by nauczyć sie kochać siebie,Ją,życie. Ucz sie tego jeden z drugim,i ta 32-letnia panna od zaraz.Może zdążycie by was ktoś bezinteresownie,szczerze,wiernie pokochal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sie nie szanuja a mezczyzni przestali zarabiac wiecej od kobiet i wydawac na nie pieniadze, chcecie cos to sobie na to same zarobcie i wtedy mi wasza przeszlosc seksualna nie przeszkadza, o slubie i dziecku tez zapomnijcie, nie potrzebne to jest bo jak przez 15 lat wam na tym nie zalezalo to dlaczego pozniej mialoby to se ne vrati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby byc matka i miec dziecko ty ciolku nie jestes potrzebny ani ślub. Na szczescie zarabiamy,jestesmy niezalezne i samodzielne a ty ,wsród samych bezrobotnych sie obracasz,że masz takie zdanie,ze od waszych zarobków mialoby zalezec nasze życie ? phiii,tez coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mężczyźni tym bardziej się nie szanują, poza tym żadna normalna nie bierze ślubu, bo jak sie kobieta szanuje, to nie zostanie niczyją prostytutką. Prawdziwa kobieta gardzi mężczyznami i prędzej umrze, niż się z nimi zada, bo oni tylko by ******* wszystko, co żywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×