Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
22,28,, Prawdziwa kobieta gardzi mezczyznami "jasne he he kon by sie usmial a co dopiero prawdziwa kobieta.....raczej obok takiej nie stalas , bo nie masz pojecia co tzn.masz skrajne I niedorzeczne poglady a twoje twierdzenia sa nielogiczne I obrazajace tak samo kobiety jak imezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:50 Możesz się nie zgadzać, ale prawda jest taka, że kobieta świadoma będzie was traktować tak, jak wy traktujecie kobiety, czyli z pogardą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:23, ziomek,szaleju sie napiles,ze takie bzdury piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co zarabiaja to pracuja ale tylko do czasu urodzenia dziecka a pozniej tobsiedza w domu i zajmuja sie dzieckiem pozniej drugie, a gdyby to im przyszlo pracowac i byc glowna osoba utrzymujaca dom a maz by sobie tylko dorabial i zajmowal sie dzieckiem to one sie na to nie zgodza kobiety pracuja bo albo im sie nudzi w domu i chca sie z niego wyrwac na chwile albo nie maja innego wyjscia bo bankomat nie rzyga kasa jakby one chcialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko uzywane kobiety mają czas na to forum bo są samotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jednej z imprez panienka rzuciła hasło ze ona jest nowoczesna i śpi z kim ma ochotę. I zleciało się do niej grono pijanych napaleńców, a najlepsze jest ze każdy chciał ja tylko przelecieć. Koledzy którzy szukali czegoś poważniejszego omijali ją szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha z tych rannych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to idiotki, podziwiaja roochaczy ze wykorzystuja naiwne i glupie kobiety pozniej chca tez miec prawo do bezzobowiazujacego seksu a gdy przychodzi czas na zakladanie rodziny to sa zdziwione ze sa jeszcze inni mezczyzni, ktorzy gardza i jednymi i drugimi i nie chca kobiety co lubila niezobowiazujacy seks powinnyscie brac na mezow tych z ktorymi sie seksilyscie za mlodu tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody Janusz, powtarzasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9'25,frustracja bokiem sie wylewa u kolegi.Powtarzasz jakies sztampowe opinie.Kto ci dal prawo wypowiadac sie za kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawa jestem czy ci faceci ktorzy tak chca dziewicy potrafia doprowadzic kobiete do orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlbcswtuknbd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak i jeszcze później mówią ze jak facet nie chce używanej to idiota. Nie widza jak sobie same życie niszczą. Normalny facet nie tknie nigdy kobiety po przejściach, zwłaszcza ze normalny to taki który ma wybór. Tylko frajerzy żenia się z kobietą po kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;01SAM JESTES BZDURA.NAPISALAM PRAWDE ,TO SIE OBURZASZ CO TY CZLOWIEKU ROZUMIESZ I CO SIE TAK USPRAWIEDLIWIACIE DZIEWICAMI. Ja mam faceta i wpelni to toleruje ze jestem nie dziewica ,poprzedni facet ktory byl prawiczkiem duzo lat starszy odemnie tez bardzo za mna byl i klupowal mi wszystko.Wszystko zalezy od osobowosci czlowieka, czy ktos bedzie cie tolerowal akceptowal.We wiekszosci to ja tych facetow olewalam a nie oni mnie wiec sie zamknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9;25Za mlodu debilu nie seksowalam sie z zdanym. potem lata uciekly i tak zostalam sama ,te ktore za mlodu wskakiwaly szybko do lozka to w wieku 30lat sa juz mezatkami albo sie rozwodza jak trafily na debila ktory ma zmienne nastroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wam trzeba to na kazdym kroku powtarzac inaczej zapominacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to odbieram tak, kobieta ktora sie nie szanowala a facet w takiej sie zakocha, nie bedzie jej oddawal szacunku bo niby sie sama nieszanowala. no to jezeli ktos mi nie oddaje szacunku bezwzgledu na to kim jestem ,to co to za milosc gdzie jest uczucie .nie ma, to lepiej zostac wolna singielka z zadnym sie nie wiazac ,no ale czasami kobieta ma takie cos w sobie ze mimo ze nie jest dziewica i tak pozna kogos wartosciowego i nie piszcie bzdur ze nie dziewica zasluguje na rozwodnika, r/uch/acza ja jestem nie dziewica i w zyciu bym sie nie zwiazala z rozwodnikiem ,wiec mnie nie karmcie rozwodnikami ,ruch/acz/ami moge sobie faceta wybierac.Serio i albo mnie zaakceptuje cala przeszlosc moja albo fora ze dwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziewice też wszyscy chcą tylko przelecieć, więc z czym masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wy też,******cze po 50 babach, którym się zrośniętej d**y zachciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo jest facetow wartosciowych, a wiekszosc z nich jest juz pozajmowana wiec sobie na ideala mozna czekac ,bo glupek puszczalstwo zawsze ci wygarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;33Bzdury ja poznalam faceta kawalera i ja bylam po przejsciach i co, caly swiat we mnie widzi i mnie chce nawet chcialby miec ze mna dziecko a i szanuje mnie bardziej ,niz nawet ja sama siebie i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupodajstwo kobiet po części jest winą mężczyzn. Faceci biorą kobietę widzą że nie dziewica to dymają rok lub dwa i odchodzą albo psują coś tak by panna z nimi sama zerwała bo jest prościej niż wymyślać powody zerwania. A że wiedzą, że i tak nie będą z tą kobietą więc nie pytają o przeszłość. Mają ją w d***e bo ona służy jako wibrator. Dopiero gdy pojawi się miłość to zawsze padnie pytanie ilu ich było. W przypadku kobiet wibratorów to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaki zapominają,że kobiety tez mają i dokonują wyborów. Coś mi sie zdaje,że dzisiaj ujadający kundelem został przez jakąś pannę nie raz odrzucony . Albo nie zna zycia,powtarza frazesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'34,z takim seksistowskim podejściem miałaby ci kiedys przytrafic sie milość? chlopaczku,zdejmij okulary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaa,jak sie pojawi milosc to padnie pytanie ilu ich bylo.Dobre haha.To nie bedzie zadna milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlaczego ciągle zakładacie, że kobieta jest bezwolna, nie ma przyjemności i chęci? A zakładacie tak, nazywając je dupodajkami - ofiara, ktoś wykorzystany, bez woli daje, normalnie na granicy gwałtu. Czyżby świadomość, że kobieta może chcieć seksu tylko i wyłącznie z własnej, egoistycznej przyjemności jest nie do wytrzymania? Że oboje traktujecie siebie nawzajem jak masturbatory i chodzi o orgazm u obu stron? Lęk kastracyjny, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;39A co to bedzie? milosc to dla mnie gdy ciagle mysle o tej osobie i interesuje sie jej zyciem a nie ze tylko pojde z ta osoba do lozka milosc to wszystko pomaganie tej osobie, przytulanie sie, calowanie ,rozmowy, spedzanie czasu ze soba, seks.A faceci mysla ze tylko slowa kocham cie i pojscie do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×