Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Potem jak taka dziewica zostanie rozdziewiczona i olana przez pierwszego partnera, z ktorym stracila dziewictwo,to co sie dziwicie ze szukala wciaz milosci czystej ,jak kazdy jeden ja tak potraktowal jak ten pierwszy, co jej podziekowal za oddanie i utrate dziewictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mąż, zwłaszcza taki przechodzony też będzie ją olewał, bo w końcu ma już zakodowany schemat, że dziura, to dziura i trzeba rżnąć na akord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'47,na razie to ty/wy caly czas powtarzacie ze niby kobiety same pchaja sie do łóżka hehe.Znow dwa standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:53,bez sensu żenic sie,by sie rozwodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caly czas chlipiecie tu smarki jak to wy wet za wet bedziecie zdradzac,itd,ito,ale zaden nie wpadl na pomysł,że kobieta was zostawi ,bo lepiej byc samej niż z kimś,kto cie nie szanuje,pogardza a sam wypiep*rzony wielokrotnie rzuca sie jak wesz na grzebieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'24,sorki,czy ty masz czym ten seks uprawiać,bo na razie to teoretyzujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak juz idzicie do lozka z dziewica ,to bierzcie ja za zone nawet gdy przed slubem sie dziewica wam oddala ,panowie nie olewajcie dziewczyn ktore oddaly wam dziewictwo ,przed slubem tak jak mnie facet olal ,zeby inne kobiety nie musialy cierpiec jak ja. x W pełni popieram dziewczyno i wtedy nie było by takich wątków jak ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli rozwiazanie proste, roochac sie z kim popadnie i nie brac slubu bo i po co zwiazki bez zobowiazan sa najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie teoretyzuje, to jest logiczne, że używany nie wytrzyma z jedną dziurą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież duzej części choc tylko o to,żeby trafic na dziewicę,rozdziewiczyć ją i po czasie zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23'10,nie byloby takich wątków powiadasz ? to zaraz pojawilby sie inny pt .jaka ta dziewica denna w seksie,kłoda,itd,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;10Jestem dobra dziewczyna, pewna osoba mi powiedziala ze az za dobra. no niestety trafilam na chama co za dziewictwo nie umial mi podziekowac, ja to tak nnaprawde bym musiala z zadnym facetem nie pojsc do lozka, bo ten co mnie rozdziewiczyl i odebral cnote olal ,bo wartosci materialne niz moja cnota, oddanie sie ,byly dla niego najwazniejsze. dla tego apeluje do was facetow gdy kobieta dziewica i to niewazne czy oddaje wam sie przed slubem, czy po slubie szanujcie to i doceniajcie, bo ja teraz cierpie, a nie dopuszcze do tego zeby inne kobiety cierpialy jak ja teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do JASKINIOWIEC SAM JESTEŚ TYM CURESTWEM, nie obrażaj kobiet z forum ,jeśli miały jakiś partnerów seksualnych i za to ze obniżyły liczbę partnerów z 5,8 na 2,3 w ogóle to taki facet powinien sie cieszyć ze sie przyznała ze kogoś miała, a nie to zataiła .Udajesz takie niewiniątko a na swoja żonę i inne kobiety tu psioczysz. No pomyśl trochę, gdyby tobie tak du/pe rąbano na forum.SUMIENIA NIE MASZ.To ze jakas kobieta liczbę partnerów zanizyla to nie jest jakimś grzechem, może tej kobiecie sie wydawało ze to uczucie, bo jest naiwna i faceci to wykorzystywali przelatywali i zostawiali ,bo wy to potraficie krytykować i olewać ,oraz w seksie wykorzystywać.Nawet ksiadz chodzi na dz/iwki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZECZYTAJCIE WAZNEJezeli kobieta jest pewna faceta ,to moze zaryzykowac i isc z nim do lozka przed slubem, tracac dziewictwo i tak zrobila moja kolezanka byla dziewica facet nalegal na seks az go nerwy braly, wkoncu po pol roku ulegla a po roku byl slub .Natomiast ja mialam faceta, on na seks ze mna nie nalegal ,nie naklanial ,sama chcialam seksu i tez przez pol roku chodzenia sie oddalam i bylam wtedy dziewica i co olal mnie, ten smiec za to ze oddalam mu to co najpiekniejsze sa ludzie i parapety i nie kazdy ma szczescie w milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro was olal to znaczy o braku inteligencje, oddalyscie to co najwazniejsze jakiemus idiocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera panowie wychodzi na to, że w pewnym sensie natura nas bardziej pokrzywdzi£a niż baby, bo im z reguły nie przeszkadza przeszłość seksualna partnera; są po prostu praktyczniejsze. My przynajmniej sami sobie jesteśmy poradzić w życiu lepiej niż one. W takiej sytuacji honorowe postępowanie względem ich nie ma sensu, bo żadna tego nie doceni, a tylko będziecie stratni. Moja rada jest taka dmuchajcie, ile chcecie, zostawiajcie je kiedy chcecie, nie przejmujcie się płaczącymi idiotkami; zawsze sobie kogoś znajdą. I z własnego doświadczenia; lepiej jest zostać samemu niż się żenić, a jak już musicie to tylko z dziewicą. W innym przypadku babą nie należy się przejmować; róbcie to na co macie ochotę, jak one wcześniej. A jak zechcecie potomka to zróbcie coś na boku i lepiej płacić alimenty. Do mnie dotarło to dopiero po paru latach porypanego układu i dzięki wpisom pań udzielających się na takich forach. Szkoda czasu na przejmowanie się lachonami większość i tak została stworzona w jednym tylko celu. Kiedyś łudziłem się, że jest inaczej ale każdy z nas przechodzi okres młodzieńczej naiwności. Oby tylko wyjść z niego z jak najmniejszą stratą. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz jeszcze podkreślam że moje teksty nie dotyczą tych niewielu porządnych dziewczyn tylko całej reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owca sra spermuszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa dziewica w wannie na balkonie i pajonk patszy chytrą jak krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góówwnooo pływa w spermuszce :-) góówwnooo pływa w spermuszce :-) góówwnooo pływa w spermuszce :-) góówwnooo pływa w spermuszce :-) góówwnooo pływa w spermuszce :-) góówwnooo pływa w spermuszce :-) góówwnooo pływa w spermuszce :-) góówwnooo pływa w spermuszce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ten dalej będzie głosił teorie, że baby mają w d****h, że ich facet był prostytutem, panienki się nim zabawiały i nie wiadomo ile miał pał w mordzie i dupsku :D Jak chcesz dziewicy, to nie ****aj, tylko się opanuj jak normalni ludzie i jak chcesz babę z wartościami i zasadami, to sam je miej, a nie szmacisz samego siebie, a potem chcesz zamoczyć w dziewicy. To przekaz ode mnie, bo już się rzygać chce na tę hipokryzję *****czy i usprawiedliwianie braku panowania nad popędami. Jak chcesz ****ać dziewice, to sam nie daj sie przer***ać obcym, co w tym trudnego? Chuj dpadnie wam, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co badanie mozliwosci finansowych partnera? mamy rownouprawnienie, kobiety korzystaja z zycia jak i mezczyzni i tak samo kobiety maja tyle samo zarabiac i dokladac sie do domu co i mezczyzni albo mezczyzna zostanie w domu z dzieckiem a kobieta bedzie zarabiala na dom a maz narzekal ze malo pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie są praktyczniejsze, tylko potrafią myśleć i mają honor. Jak same kogoś miały, to nie jęczą o prawiczkach i o nietkniętych pałach, bo wiedzą, że to byłoby słabe. Natomiast dziewice oczekują od faceta prawictwa, bo mają jakieś zasady, ludzkie odruchy, potrafią żyć bez seksu, więc po co mają brać przechodzonego gościa, co nawet nie potrafił się wysilić i jechać na ręcznym do czasu, aż spotka tą dziewicę tylko wsadzał we wszystko? Skoro przez tyle czasu latał ****ać za każdym razem, jak mu się zachciało, to najpewniej nie ustabilizuje sie po ślubie z dziewicą, bo jedna dziura to będzie dla niego za mało i cichaczem będzie ją najpewniej zdradzał, bo do tego się przyzwyczaił. Każda dziewica to wie, tylko dlaczego faceci, którzy dawno nie są prawiczkami (i żeby trzymać się jednej od pierwszego wsadu, to nie) najwięcej wrzeszczą o dziewicach, które im się nie należą i skoro nie potrafili szanować SAMYCH SIEBIE, to niech nie oczekują, że jakaś szanująca panna na nich spojrzy, albo niech okażą skruchę i dadzą dziewicy wolną rękę, jeśli zechciałaby wyrównać z nimi rachunki i spróbować z innymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja nie wiem, co wy z tą proporcją w płaceniu macie, skoro za 1500 spokojnie idzie utrzymać mieszkanie, a za drugie 1500 się nażresz, ubierzesz od czasu do czasu i jeszcze ze 200 odłożysz na lokatę. Może mieszkałam w nienormalnych domach, ale nawet z emerytur rzędu 2800 za dwoje idzie się utrzymać na 60 paru metrach. Już pomijam, że urlop rodzicielski jest płatny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie dziewice to pieniądze -ot cale podejscie do zycia facecików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wlasnego doswiadczenia Jaskiniowiec? Ha ha. Inteligenciku,wyrażasz sie jaj Januszek prymitywny,masz problem ze sobą.Szkoda tej kobiety-żony,gospodyni domowej,dajki,bo uprawiasz seks nie kochając jej (uzywajac twojego slownictwa),która z twojej finansowej łaski wychowuje wasze dziecko,chorego synka. Szkoda gadać jak zadajesz jej latami psychiczny ból więc uciekla jeszcze bardziej w fanatyzm religijny i może pogarsza jej sie leczony stan psychiczny. Masz ja za nic,ale nie rozwiedziesz się,bo musiłbys włożyc wysiłek w wychowywanie dziecka a tak masz za darmo z taka darmową prostytutką (tak ją traktujesz,za kasę która jej dajesz na dom) i możesz takie p*****ly obrzydliwe do młodych wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11'27 fanatyzm religij y co to za okreslenie??? Ktos kto sie zarliwie modli I przestrzega zasad katolickich jest fanatykiem religijnym?? Nie on jest katolikiem,ktory wyznaje w sposob normalny swoja wiare!! Kim wy jestresci e, tutaj na tym. Forum? Jedynie co tu slychac to o rozwiazlosci o rozwodach I przekrzykiwaniu sie nawzajem oraz o ilosci tzw parterow seksualnych. Gdybycie byli chociaz troche ,,fanatyczni religijnie" jak to okreslacie to byscie tu nie siedzeli jedna z drugim bo byscie mieli udane malzenstwa I rodziny bo miedzy innymi tego uczy Slowo Boze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec jest obrzydliwy nie kocha swojej zony, a jest z nia tylko do seksu i ze wzgledu na dziecko ,az zal. Jesli sie kogos kocha, to nie jest sie z ta osoba tylko do samego seksu zeby miec seks za free, ukochana osoba na takie cos nie zasluguje. Bylo trzeba sie nie zenic du/py nie zawracac komus a chodzic na prostytutki za kasę, ale po co no nie ,kasy nie masz na dzi/w/ki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×