Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Kobiety i honor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11'55,tak określa zonę Jaskiniowiec-fanatyczka kk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jaskiniowiec pisze tak jakby ona dostawala dozywotnia kare za to,ze sie nie przyznala do innej ilosci kogos z kim seks w przeszlości (bo przeciez nie o czasie malzenstwa mowa ) uprawiala! I pisze to ktos,kto sam panien nie omijal lukiem szerokim ....Uznal swoją przewagę bo on jej powiedzial a ona mu nie.Sorki,ale to potwornie chore i w takim domu ksztaltuje się osobowość wspolnego dziecka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mężczyźni i honor? Nie rżnięcie wszystkiego, co popadnie, a potem wymaganie dziewicy, to nie honor. Honorem byłoby, gdybyście szanowali sami siebie i czekali na dziewicę w czystości nawet du usranej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym rzeczywiście miał ją za nic i faktycznie nie miał sumienia nie żaliłbym się w necie. A panie znowu prawdy nie przyjmują do wiadomości. Co do kobiet to wierzcie i ja i wielu podobnych mi wolałoby, żebyście były inne. Co do zasad religijnych zgadzam się w 100% Co do kwestii zostania na stałe z rozdziewiczoną kobietą również, tylko życie seksualne należy zaczynać później niż w wieku 15/ 16 lat czy wcześniej; póki co seks wolno uprawiać od 15 roku życia żenić się nieco później. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nawet większość z nas czekała na dziewicę to by się nie doczekała przez tę mniejszość która by nie czekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.55 nie mow o wszystkich , ja poznalem dziewczyne,ktora mi sie podobla ale jej chodzilo o sex a mnie o cos wiecej! Nie tknalem jej pojechalismy a dyskoteke I co? Oddala sie gosciowi na dyskotece! Nazywajac go prawdziwym mezczyzna! Mnie uwazala za dupka bo jak t ak mozna,dzis z perspektywy czasu patrzac moge dziekowac Bogu ze nnie chcialem od niej sexu bo niewiadomo co by wyszlo. Wiec nie mowcie ze wszystkim facetom chodzi tylko o sex bo pomiedzy wami tez jest sporo takich dziewczyn,ktore chca tylko pouzywac nie szanujac siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie trzeba być Einsteinem, żeby się domyślić, że nawet z kontekstu wynikali *****cze chcący dziewicy po wyrżnięciu osiedla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To zamiast czekać powinno się wrócić do aranżowanych małżeństw i pierwszy raz widzielibyście waszą żonę na ślubie i wszyscy byliby szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wystarczy, że jesteś pełnoletni i wtedy można starać się sądownie o ślub wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety same chca doswiadczonych gosci a gardza prawiczkami bo uwazaja ich za jakis dziwnych skoro nie byli z zadna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 1.5 to zaplacisz rate kredytu a gdzie auto, wakacje itp a skoro mezczyzna myslal o nauce, studiach i karierze to po co mu jakas ktora sie bawila do 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje srraam spermuchą po kafelkach i całej łazience a potem to zlizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góówwnooo pływa w spermuszce :-) góówwnooo pływa w spermuszce :-) góówwnooo pływa w spermuszce :-) góówwnooo pływa w spermuszce :-) góówwnooo pływa w spermuszce :-) góówwnooo pływa w spermuszce :-) góówwnooo pływa w spermuszce :-) góówwnooo pływa w spermuszce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce gołomb chytra jak krowa pływa w spemuszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spermuszka pływa w rosole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spermuszka pływa w rosole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góówwno w rosole spermuszka w stodole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajonk ciumcia płatki owsiane ze spermuszką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie sie schylać i robić se loda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek321
Czepiliście się Jaskiniowca. Jest dużo innych pożądnych facetów. Nie udzielających się aż tak na forum m. in. ja ;) Takich których boli to ze mają żonę z przeszłością. Którzy szukają wyjścia z takiej sytuacji, a nie tylko by kogoś w*****ać albo zranić. Tu wcale nie chodzi o sex, czy zdradzanie żony w ramach zemsty. Tu chodzi o to jak żyć gdy życie ci się zawaliło. I tak dzięki temu forum ujrzałem jak wyglada dzisiejsze podejście kobiet do sexu. I coraz bardziej zaczynam myśleć ze skoro kobiety są w kilku związkach to mężczyźni teź powinni korzystać z życia. Ja miałem inną filozofię a właśnie taką by mojej partnerce było ze mną dobrze by była zadowolona z tego jakim człowiekiem byłem. Ona jest, ale co z tego gdy ja nie jestem zadowolony z jej przeszłości. Wniosek prosty trzeba od małego facetów uczyć by też mieli jak najwiecej związków mogą, by później nie żałowali. Przynajmniej tak będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie robić se loda i nadal jestem dziewicem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za 1500 rata kredytu? Trzeba być bardzo rozrzutnym żeby tyle na jakiś kredyt wydawać. Za niecałe 1500 zapłacisz wszystkie potrzebne rachunki i spółdzielnie w okresie grzewczym na 70 metrach, a po nim, to spokojnie te 400 masz w kieszeni, na paliwo też starczy, a na wakacje jedzie się raz w roku, więc to nie problem uzbierać przez cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek321 dziś Czyli jesteś kolejnym, który jęczy na cały świat po fakcie, zamiast obgadać takie rzeczy na początku związku. Tylko pogratulować! Jakby rodzice wzięli sprawy w swoje ręce, to babę pierwszy raz byś widział na ślubie i wszyscy byliby szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek321 dziś Tak, tak, tylko jak macie jak najwięcej związków, to potem nie lamentujcie, że wy chcecie dziewice do *******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona używana to największy wstyd i poniżenie dla faceta. Kobiety mogą nie rozumieć, ale nie każdy godzi się być frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No tak, ale już używana przez was to z******ta :D Pomijam, że dziewice zwykle mają jakieś zasady i nie wezmą na męża jakiegoś sodomity, co to nawet sam siebie nie uszanował, więc tym, co nie potrafili się hamować do 30 to zostaje tylko jęczenie i p****le z dziewicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle brak zrozumienia. Tylko krytyka ;) Już gdzieś tutaj czytałem że jak dziecko przyjdzie do was z problemem to zostanie zwyzywane od debili i prawiczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kogo tu rozumieć ? oszoloma? seksistę? Odbiję piłeczke i spytam - a propos dziecka - co taki zwyrodnialy emocjonalnie Jaskiniowiec powie synowi,gdy ten będzie dorastał? Od samej zimnej atmosfery w domu juz wyrasta degradacja rozumienia . Wspominam jego,bo przechwalal sie,ze ma male dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i pisał to któryś z was, więc wiesz :D Tłumaczy wam baba, że jak ******iście, to nie macie moralnego prawa do dziewicy, a jak wzięliście niedziewice, to wasz problem, bo o takich rzeczach się rozmawia przed zaręczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×