Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co na odparzenie, sudocrem i bepanten nie zdaly egzaminu

Polecane posty

Gość gość
u nas bambino z cynkiem. i przemywanie woda z nadmanganianem potasu . moze ma jakies uczulenie na pieluszki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego synka świetnie się sprawdziła maść robiona na receptę, w jej skład wchodzi wazelina, lanolina, chyba wit.A lub E (już nie pamiętam) i woda. Żadne sudocremy, ten to jeszcze pogorszył, a ta maść zdziałał cuda. Jak powiesz lekarzowi to będzie wiedział o jaką maść chodzi, mają ją w szpitalach na oddziale pediatrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zapraszam na mojego bloga www.mama365.pl , Buźka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sprawdziła się mąka ziemniaczana sypana na tyłek i częste wietrzenie. Do tej pory nie używam żadnych maści a razie zaczerwienienia tylko mąkę sypię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny tylko TORMENTIOL
mój syn miał straszne odparzenia, 2 dni i po problemie, spróbujcie, kazała mi tak zrobić położna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszę ponownie, Tormentiol ma kwas borowy!!! nie wolno stosować u niemowląt...poczytajcie o tym trochę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odparzenie męczyło mojego półrocznego synka 2 miesiące prawie .masc tarnowa . Bambino. Nivea .mąka ziemniaczaną. Masc pośladkowa.wietrzenie.mycie woda. Linomag .NO tyle pamiętam aż trafiłam na tormentiol tak nie inaczej JEST WERSJA bez kwasu bornego z ziaii lub innej firmy należy tylko zapytać w aptece . Posmaroeane na noc a rano o niebo lepiej . Z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na silne odparzenia tormentiol gruuubo np na noc a w dzien delikatnie i np na zmiane z clotrimazolum hasco. po nocy nie ma sladu odparzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, karmisz dziecię piersią? masz pokarm? Jeżeli masz, sprawa prosta - na wacik trochę naturalnego, matczynego mleka i przecieraj pupcię. Skutecznie, tanio i bez chemikaliów,zawsze pod ręką skuteczny specyfik na wszelkie odparzenia, zaczerwienienia, wysypki, krostki... Warto spróbować, naprawdę skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nierafinowany olej kokosowy. zamiast oliwki, zamiast sudokremu, zamiast....wszystkich kosmetyków tego świata, koncząc na odżywce do włosów :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×