Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbyt ważne

17 tygodni! -20kg

Polecane posty

Gość zbyt ważne

pomóżcie mi proszę muszę schudnąć tyle w takim czasie, jeśli mi sie uda przyrzekam sobie i wszystkim, ze już nigdy nie zapuszczę się i już zawsze będę żyć w zgodzie ze zdrowymi nawykami i stylem życia. czy ktoś zechce mi pomóc i podzieli się wszelkimi możliwymi trikami i sposobami na pozbycie się zbędnych kg? będę wdzięczna za wszystkei rady dotyczące jedzenie, balsamów, zabiegów... jestem gotowa na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełnicmarzenie
czyli kiedy bys skonczyla diete? i jak chcesz sie odchudzac? ile ważysz, wzrost?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka65kg
Zapraszam do tematu dieta Gacy ;) Taki wynik jak najbardziej będzie możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za rady chcesz??? rada jest prosta Zeby schudnac trzeba ruszyc d*psko z fotela i poruszac sie troche i ograniczyc kalorie. im wiecej bedziesz sie ruszac Tym wiecej schudniesz odetnij: slodycze, ogranicz carbsy, jedz duuuuuzo protein ( chudy kurczak, RYBY). ogranicz slodkie owoce, ale nie rezygnuj totalnie duuuuzo wazyw!!! pamietaj produkty light zawieraja duzo cukru, uwazaj. to tyle. 20 kg w 17 tygodni DA SIE ale trzeba chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt ważne
ok dzięki chciałam usłyszeć-przeczytać, ze się da mięsa nie jadam mam zamiar się ruszac dużo, minimum 1 h dziennie cardio biegi, stepper lub skakanka a potrzebuję rad dotyczących pielęgnacji ciała, zeby nie było zflaczałe itp. jakieś sprawdzone masaże, kremy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt ważne
mam 165cm waga 80kg chcę skończyć w listopadzie polecacie ocet jabłkowy przed jedzeniem 3 razy dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocet ??? Walnelo Cie!!!?? chcesz sie zdrowo odchudzac czy kosztem zdrowia byc chuda na chwile?? ja bylam 82kg wygladalam koszmarnie, zaczelam dbac o siebie, teraz 68kg Cel: 60 ale piekne zdrowe cialo i dieta bialkowo- warzywna, cukry tez ale z ograniczeniem wszystko, co potrzebujemy do zycia skora sie nie martw tylko zabierz sie za cwiczenia polecam na poczatek wpisz w youtube kickboxing jilian michale zrob workout i napisz jak bylo. powtorz: codziennie, jeden dzien wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Okey ale trzymam Cię za słowo że już nigdy przenigdy nie doprowadzisz się do takiego "dna" :) I że będziesz żyła w zgodzie ze zdrowym odżywianiem :) bo to ważne nie tylko dla szczupłej sylwetki ale także dla samopoczucia, witalności, energii na co dzień :) Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że tabletki zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie testy co stawia ich w złym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za przebrzydła reklama syfiastego slima żadne tabletki nie pozwolą schudnąć, już lepiej głodówka a do pani o occie - doucz sie najpierw , a potem zabieraj głos ocet jabłkowy można pić jak najbardziej 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie dasz rade bez zadnych slimow i innych gowien. Dieta i ruch to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wychodzi prawie 1kg tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×