Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Wróżka zaczynam być przerażona !!!

Polecane posty

Gość gość
Z ostatnich kilku wróżek/ wróżbitów z których zdecydowałam się skorzystać najbardziej przypadł mi do gustu Paulus ( ma stronę http://wrozbitapaulus.pl) zamówiłam u niego wróżbę, dostałam jasną i wyczerpująca odpowiedź, i co najistotniejsze wróżba sprawdziła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście najczęściej korzystam ze strony http://ezowymiar.pl mam tam kilka wróżek (Irmina, Sigita, Arwena) do których dzwonię w razie problemów i które zawsze są w stanie mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm Jeśli mogę Wam coś polecić, to ja jestem w stałym kontakcie z Wróżem Kamilem. Do momentu pierwszego email, a potem rozmowy z moim Światełkiem miałam zawsze sceptyczne podejście do samej ezoteryki...Czy pomógł mi? Miałam duże problemy z samą sobą i sferą emocjonalną. Myślę,że dzięki niemu tak na prawdę jest mi łatwiej. Jakoś ogarniam swoje życie. Zajrzał w karty i powiedział to, to i to, a nad tym będziesz pracować, a to to i to, do zmiany. Posłuchałam się i nie żałuję! Żyję, a miałam mysli samobójcze, które on widział w kartach, jako ciemne mysli ze łzami, ale nie przyznałam się, bo by mnie za wariatkę psychiczną wziął. Do tego facet ma niesamowite oczy... Takie mądre i ... nieraz aż sie boje w nie spojrzeć na fotografii. email do niego to kamil.tarot@wp.pl. Wróż Kamil jest świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżki to wiedza od demonow, nie ma ludzi z nadprzyrodzonomi mocami, ale demony sa wszędzie ktorych nie widzimy i to one w kartach wszystko pokazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze rozmawiam z Arweną albo Bogumiłą. Naprawdę mi pomagają. Dobrze jest do nich zadzwonić. Są tutaj: http://darmowewrozki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za polecenie. Dzowniłam do tej Pani Grażyny z http://wrozkagauri.pl i jestem bardzo zadowolona, znała dużo faktów z mojego życia i otworzyła mi oczy na pewne sprawy. To świetna wróżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj u wróżki w Hostynnym..byłam w szoku ile mi powiedziala prawdy o mojej przeszlosci....co do pszyszlosci okaze sie Podaje numer tel 501251159 mozna do niej dzwonic tylko w niedziele i umawiac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej i Lena
Podam swoje świadectwo: Prawie rok temu znalazłem się na zakręcie życiowym, myśli miałem upiorne, ponieważ po 8 latach małżeństwa żona odeszła do faceta młodszego o prawie 10 lat, który potem zresztą ją zdradzał i w końcu zostawił. Nie mogę powiedzieć, że karma wraca, ale... Moje życie tak na prawdę uratował Wróż Kamil. Dzięki jego magii jestem na prawdę w szczęśliwym w związku z kobietą, która na prawdę kocha mnie takiego, jakim jestem. Wróż Kamil najlepszy dla mnie! Warto było, dużo widzi z kart i jak się przekonałem nie ma dla niego żadnego problemu fakt, że mnie nie widzi, że było zawsze przez email, że była podeległość. Wróż Kamil jest niesamowity! Jest Dzięki niemu dzieją się rzeczy wspaniałe w życiu, bo człowiek wie, co robić, czego i kogo unikać, w którą stronę iść, co się szykuje. Owszem nie jest łatwym człowiekiem, bo kiedy chciałem totalnie po swojemu, to faktycznie mnie spatelował, ale poddałem się, bo do stracenia nic nie maiłem, a do zyskania wiele i po kilku miesiącach okazało się, że to Wróż Kamil miał rację. warto słuchać rad, bo on miał rację. On ma społeczną misję do spełnienia. Jego kontakt: kamil.tarot@wp.pl, wrozba.karty.tarot@wp.pl. Jego strona internetowa: kamiltarot.wixsite.com/wrozba-karty-tarot Dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos z was wie co sie dzieje z wrozem Kamilem? Potrzebuje pomocy a on nie odpowiada na e-maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie z ZAKOPANEGO, ALE POLECAM TAROT-JAMENA. 

Jamena zawsze uśmiechnięta, zaraża pozytywną energią, życzliwa a przedewszystkim mówi to co widzi, nie owija w bawełnę, mówi prosto z mostu. Sprawdzalność 100% przynajmniej w moim przypadku, dziewczyna ma dar, karty pala się w rękach. Niestety nie ma żadnej strony tylko na fb. Więc osoby nie posiadające konta raczej będą miały problem z zapisem do niej, czas oczekiwania max 2-3 tygodnie ale warto 🙏🏼🙏🏼

Tarot-Jamena podbiła moje zlamane serce i pokazała mi jak otworzyć je na innych. Bede polecać gdzie się tylko da. POLECAM, POLECAM, POLECAM..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×