Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania1990x

Biżuteria dla puszystych??

Polecane posty

Gość Ania1990x

Witam piękne Panie, słuchajcie moje drogie zastanawiam się nad kupnem bransoletki z kolekcji pills yes, http://www.yes.pl/50372-yes-pills-collection- AB-S-000-SZN-ABCL248 , ale zastanawiam się ponieważ jestem grubszą osobą i nie wiem czy nie będzie to głupio wyglądać delikatna bransoletka a koścista baba, może wyrazicie swe zdanie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Tobie się podoba to kup ją.ja też jestem puszysta i nie zwracam uwagi na to czy pasuje do mnie czy nie,podoba mi się to noszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_17
Bransoletki coś w ten deseń co pokazałaś kupiłam z dobre dwa lata temu w Aparcie. Nie sądzę aby waga miała jakieś znaczenie akurat w doborze bransoletek. Moje są z kolekcji Fun Fun, linka nie daję bo łatwo wyszukać.Ja mam z koniczynką , serduchem i podkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolniony
Jak kobieta nosi biżuterię, która nijak do niej nie pasuje to jest okej, ale jak facet zachce nosić biżuterię, która uchodzi za mało męską, to już nie jest okej. I gdzie tu równouprawnienie na tym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaciekawił mnie temat, bo sama nie jestem wieszakiem. Ja noszę czerwoną bransoletkę i moim zdaniem pasuje do mnie. http://www.apart.pl/pl/srebro,c,kolekcje,Charms,7114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiasd
A to jest jakaś specjalna biżuteria dla puszystych?! ;) Nie zdawałam sobie z tego sprawy. Ja do najszczuplejszych nie należę, ale sporo biżuterii ostatnio kupiłam tutaj w kuźni srebra ( http://www.kuzniasrebra.pl/ ), szczególnie zakochałam się w ich kolczykach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep  ethnicsun
Tak zgadzam się własnie my w rozmiarze XXL jestesmy znacznie weselsze i mniej złośliwe :))) Jesli chodzi o biżuterię ,to mam wieloletnie doswiadczenie i tysiące cudownych klientek . Moim zdaniem powinno się kupować taką jaka PRZEMAWIA DO NAS , ta która się spodoba bedzie wyglądała najpiekniej. Jednakże faktycznie niekiedy malutki wisiorek na dużej Pani ginie i powoduje że wyglądamy WIĘKSZE , niestety ... Dlatego wyszczuplają OPTYCZNIE rzeczy w średnim lub wiekszym rozmiarze . CO INNEGO w przypadku kiedy mamy np szeroka i krótką szyje wtedy kolczyki nie mogą być wielkie bo powiększają :( Tak samo w przypadku pierscieni na grubszej rączce największym błedem jest nosic kilka cienkich małych pierscioneczków , wtedy niesttey nasze dłonie wyglądaja jak serdelki , powienien byc 1 a wiekszy i wtedy dłoń wygląda zdydowanie ponętniej , szczuplej i elegancko . Nasza firma specjalizuje się w bizuterii własnie WIĘKSZEJ i unikatowej . Tekże dla Pań XXL+ które nie mogą znaleźć np dużych rozmiarów obraczek typu rozmiar 22 - 28 Zapraszamy a gwarantujemy że znajdziecie Panie UNIKATOWE EGEZMPLARZE KTÓRE WAS WYRÓZNIĄ .\ Nasz sklep to www.ethnicsun.com.pl lub na allegro pod nazwą Ethnic_sun . spójrzcie Panie na tysiące zadowolonych klientów - bardzo nam na tym zalezy zapraszamy Zapraszamy pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biżuteria
Gość gość
A wg mnie to jest właśnie pułapka, w którą wpadają puszyste kobiery, że kupują masywną biżuterię, bo myślą, że tak trzeba. Delikatna też wygląda ok -na KAŻDEJ kobiecie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też XXL
Dla mnie najważniejsza jest równowaga i harmonia . Mi osobiście się nie podoba delikatna mała biżuteria na większej kobietce , zdecydowanie ja powiększa i pokazuje różnicę w grubszej rączce i cienkiej bransoletce .Wygląda to bardzo niekorzystnie . Jak widzę szeroka szyję i cieniutki łańcuszek z minimalnym wisioreczkiem i ten łańcuszek w grubszej szyi ginie -masakra . Co do bransoletek załóżcie kilka mniejszych wtedy , ale nie jedną która zginie w fałdce bo to naprawdę dużo gorzej niż nic by się nie miało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaasza
Jestem kobietą puszystą, wiec szukam dodatków typu biżuteria dobranych pod siebie. W sklepie LEJDI znalazłam piękny komplet biżuterii, naszyjnik i kolczyki https://www.lejdi-sklep.pl/p6593,szafirowe-kolczyki-zawieszka-swarovski-szklane-serce-pokryte-18k-zlotem.html W tym roku idę na ślub, takie dodatki idealnie będą prezentować się do mojej szafirowej sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ciuchy XXL kupuje w www.gaba-fashion.pl, maja też tam sporo dodatków, wiec mozesz zerknąć na ich ofertę. Powinnaś znależć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz biżuterię w sklepie internetowym www.sklepgaba.pl z odzieżą dla puszystych, ja często od nich zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waga tu nie ma znaczenia, liczy się kobiecość i szyk, a nie kilogramy. Bardzo ładną i dobrej jakości biżuterię znajdziesz tutaj http://klejnotkielce.pl/. Mają wiele modeli do wyboru i co ważne , w przystępnych cenach. Genetralnie biżu na każdą okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata1123
Modny dodatek można znaleźć tutaj apart.pl/bizuteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×