Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kokardka26

szare rysy na talerzach,pomocy!!

Polecane posty

Gość Kokardka26

Witam. Mam problem z nowa porcelana, uzylam jej tylko raz i po wyjeciu ze zmywarki (mozna ja myc w.zmywarkach) doznalam szoku. Wszystkiw talerze maja szare rysy!! Rece mi opadly,zastawa jest sliczna,kremowa,kwadratowa, bylam bardzo zadowolona,a tu taki zonk.. mial tak ktos podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAX ROMANA
na szarych talezach tez da sie jesc... moje mialy obrzydliwy szlaczek ze wzorkiem lenina odeslalam do producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokardka26
Na calych szarych owszem,ale na porysowanych od.szruccow na ciemno,ro juz nie milo..po jednym uzyciu wygladaja jak moje stare po 5latach codziennego uzytku, chve odeslac i.odzyskac pieniadze, ale czuje ze.to bedzie walka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokardka26
Skad ty wiesz czego ja uzywam? Czy.sa.tu.jakies normalne osoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, skoro są rysy, to to raczej nie jest porcelana, tylkpo jakieś pseudo-porcelanowe goowno :P a skoro tak, to nic tych zarysowań nie usunie. Jedyne co mozesz spróbować to a) spróbować użyć mleczka do czyszczenia np CIF, b) jakiegoś preparatu do czyszczenia srebra lub mosiądzu. I nigdy więcej nie wkładać ich do zmywarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokardka26
Bardzo dlugo.szukalam fajnej porcelany w rozsadnej cenie, i bardzo zalezalo mizeby mozna bylo ja myc w zmywarce, to byla glowna rzecz dla mnie. Reklamuje zastawe,ale sprzedajaca uwaza,ze to wina sztuccow,dziwne ze szrucce.na.zadnej zastawie nie robi sladow tylkp na tej. Chcialabym ja poprostu oddac,dolozyc.kase i kupc cos.lepszego. A rysy sa.takie jakby ktos olowkiem porysowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaakka
Mam ten sam problem! Ktoś może doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×