Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prune camomile

Czy na was też rozmiarówka ze sklepow jest za duza?

Polecane posty

Gość gość
Buty to właśnie drugi mój problem. Kiedyś buty miały różną tzw. tęgość. Potem prawie wszystkie były F - czyli dość szerokie. Teraz znów coraz częściej mają G. Ja mam stopę długą i wąską. Kupno dobrze dobranych butów - to koszmar. O klapkach mogę zapomnieć - pogubię przy chodzeniu. ps. Szkoda, że nie wiadomo, który gość jest którym. Czasem mam wrażenie, że sama ze sobą rozmawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, trochę bez sensu, że się jednak nie podpisałyśmy jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie przypuszczałyśmy same, że temat się rozwinie aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prune camomile
Pewnie problem ze znalezieniem małego obwodu? Mniejszego niż 70?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to 37 maiło być na poprawę nastroju :). ale fakt moje stopy też są szczupłe, na szczęście obuwniczych mamy pod dostatkiem, ale stopy jak stopy ale wąskie łydki :) Ja zazwyczaj po 8 h poszukiwań kupuję jedną parę butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prune camomile
To może się ponumerujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos butów - wąskie baleriny (skórzane, dość eleganckie) udało mi się znaleźć w Badurze. Byłam w szoku, bo nawet kilka modeli mi pasowało, pierwszy raz od dawna miałam jakiś wybór w tej kwestii :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kozakami jest najgorsza masakra - już kilka razy zdarzało mi się zwężać cholewkę u szewca, bo nie udało mi się znaleźć wystarczająco wąskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prune camomile - obwód 60-65 cm w zależności od modelu i aktualnego stanu mojej wagi ;) niestety miseczka też mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prune camomile
Ja obwód 65 znajduje w Atlantic. Kupuje 65 D. Tzn kupowałam bo jednak wole Tiumpha bo jakościowo staniki sa dla mnie dużo lepsze. Wiem, że jest wiele firm które mają takie małe obwody i rózne miseczki od koloru do wyboru npPanache. Jednak ceny zwalają z nóg i jednak te staniki są brzydkie. Jak dla mnie oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ja potrzebuję 65A :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prune camomile
napewno? 65 D w atanticu nie jest w cale takie duże. ja mam małe piersi. Takie małe B. I rozmiar 65D jest idealny. Sama byłam zdziwiona i nikt nie mógl uwierzyc, że mam na sobie miseczke D haha!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety, na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prune camomile
No to niestety ciezko bedzie Ci znaleźć taki stanik zwłaszcza jeśli nie chcesz wydawać na niego kosmicznych sum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest sie krasnalem to sie ubiera na dziale dziecięcym :) sorki ale standardowe rozmiary dobierane są do statystycznej większości społeczeństwa. Wzrost ponizej 160 to rozmiarowka dziecieca. Ja mam 178 i nigdy nie mam problemów z ubieraniem sie w zwyczajnych sieciówkach , większość leży idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupla mama
Witam. Jestem mama 3 dzieci. Mam 158 cm wzrostu i waze ok 50 kg. Niestety mam ten sam problem z ubraniami. W sklepach nic nie ma porzadnego i jeszcze te wielkie rozmiary na grube krowy. Krew mnie zalewa. Buszuje po tych sklepach pare godzin i wychodze z niczym. Totalna klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupla mama
Prosze, prosze, zyrafa sie odezwala. Pewnie typowy wieszak- wysoka jak brzoza i chuda jak patyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×