Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość palaczpalacz

Który lek najbardziej pomocny w rzuceniu palenia?

Polecane posty

Gość gość
najlepszy sposób na rzucenie palenia to : uświadomienie / policzenie sobie ile pieniędzy wydaje / marnuje się na papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1233321
Champix + ksiażka Allana Carra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o radę. Razem z mężem palimy. Moja córka jest w ciąży i powiedziała mi, że przez nas pali. Problem jest w tym, że nienarodzone dziecko cierpi przez tą sytuację a cała wina spada szczególnie na mnie. Jestem zdesperowana. Istnieje instrukcja jak rzucić palenie? Może być drastyczna ale niech będzie skuteczna…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rzuciłem papierosy przy pomocy tabletek na przeczyszczenie. Jak puszczałem dymka to puszczałem w gacie. I tak rzuciłem palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba po prostu wiedzieć, jak bardzo palenie szkodzi zdrowiu. Substancje smoliste powodują duże szkody w płucach i w pewnym momencie mogą już być one nieodwracalne. Mój tata dość późno sobie to uświadomił i zaczął brać tabletki Tabex. One bardzo łagodzą głód nikotynowy. Efekty rzucenia palenia też pewnie go nie ominą, ale one są niczym w porównaniu do tego, jakie są choroby palaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaullina91
Tabletki na przeczyszczenie... sorry ale jakoś nie chce mi się wierzyć. A o Tabex słyszałam, jeszcze dojrzewam do tej mysli, ale chyba w końcu czas rzucić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna sam nie wierzyłem, że można rzucić palenie. Podstawa to na pewno silna wola. Bez tego człowiek na pewno sobie nie poradzi. Ja dodatkowo znalazłem taką stronę https://muxpoznan.pl/ i stosując się poradami tam opisanymi pozbyłem się tego niedobrego nałogu nikotynowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×