Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MuffinMaster

Jak wywołać wymioty?

Polecane posty

Gość gosciowa
no to faktycznie, a co z babcia czy ciocia. jakas rodzina w innym miescie, zebys moze mogla wyjechac na okres wakacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuffinMaster
Nie chcę robić tego rodzinie... wiem, że byłabym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
ale przestan, babcia napewno bardzo cie kocha i chetnie by cie u siebie widziala....nie mozesz tak myslec. no chyba, ze nie ma warunkow...ale nie wierze, ze nikt w rodzinie nie moglby cie przyjac na te 2-3 tyg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuffinMaster
Już mnie przygarnęła na 2 tygodnie pierwsze rodzina z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Cześć dziewczynko :) Mam nadzieję, że przemyślałaś kwestię zdrowego odżywiania i odchudzania. Jedz dobre kalorie a na pewno nie przytyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygamico
Ja znam trzy sposoby 1-Napij się mleka i zjedz pare ogórków. 2-napij się wody z trzema łyżkami soli. 3-kręć się długo ale bardzo długo i szybko PS:robisz to na własną odpowiedzialność.Ja te sposobyznam od dawna ale przenigdy nie prubowałam żadnego z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to proste. wypijasz 1.5 l wody na raz gazowanej ile sie da szybko prosto z gwinta.. potem najlepiej sobie podskakujesz robisz pajacyki. i potem odrazu głowa w kibel i wsadzasz palec w gardło im glebiej tym lepiej, i leci :) dzieki wodzie mniej boli :) i latwiej leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maffin pomoż...nie daje rady zwymiotowac...nigdy w zyciu nie wywoływałam ale teraz naprawe tego potrzebuje i ani palce ani szczoteczka ani woda z solą nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×