Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochałem się w sąsiadce

Polecane posty

Gość gość

Mam 50lat jestem żonaty od ponad20 a zakochałem się w 30 letniej sąsiadce która też jest mężatką ona ma 3dzieci ale jest zgrabna i super seksowna i wogóle zastanawiam się czy ona wie co do niej czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myślicie powiedzieć jej co czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iówa
Ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym wiedzieć co ona o mnie myśli zawsze jest dla mnie miła i mogę z nią pogadać o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jetta
Kiedy ja miło rozmawiam z mężczyzną starszym ode mnie o 20 lat, jest to tylko uprzejmość. Byłabym bardzo zaskoczona, gdyby odebrał to jako coś więcej. To nie różnica wieku, a przepaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jesteś żonaty to pamiętaj że dobry złodziej blisko domu nie kradnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie widzi chyba tej przepaści bo rozmawia ze mną jak z kumplem a do tego jest urocza i świetnie gotujeW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz. lepiej jest nie mów. Ale zdarza się :) Mozna sie w kims zauroczyć i nikt nie jest z kamienia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie trzydziestolatkę zagaduje taka stara dziadyga po pięćdziesiątce. Najgorsze, że cuchnie taką starzyzną, glamżże coś tam do mnie, ciamka i mu się wydaje, że flirtuje ze mną;) Mamy z mężem potem niezły ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jej powie. to wszystko się popsuje :D. No wiesz albo się z Nim prześpi i wda w romans, potem się wyda i rodzina rozbita i nie wiadomo czy by byli razem :D. A jak nie odwzajemni jego uczuć to będzie go unikać i jeszcze dostanie w łeb od sąsiada ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zgredem nie narzucam się chętnie pomagam gdy potrzeba po prostu ona jest taka cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest mozliwe a we mnie zakochal sie mlodszy o 30 lat sasiad, ktorego bardzo lubie. To nic , ze jestem duzo starsza bo liczy sie prawdziwa milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breanteni
Musisz byc bardzo ladna dlatego sie zakochal i pewnie sypiacie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sąsíadka jest nie tylko śliczna ona jest miła dobra i wszystkim życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościanna
Przy tej różnicy wieku z jej strony to wyłącznie życzliwość. Zwłaszcza, że jest mężatką i ma dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, że rozmawia z Tobą jak z kumplem - sam sobie odpowiedziałeś, jak Cię traktuje. I zapewne nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to i prawda ale doradzcie co ja mam zrobić ze swoimi uczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PULCHNY WALIGRUCHO , TYLKO PO BURDELACH LATASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę po burdelach i nie latam za babami poprostu ktoś był dla mnie miły jak nikt od dawna i się zakochałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarza się. A tym bardziej z tak długim stażem małżeństwa. A ci którzy twierdzą że to od razu k*******o są walnięci. Bo jesteś tylko człowiekiem i masz oczy i dusze i serce. Nie jesteś z tego co mówisz typem babiarza. No ale fakt jest jeden, że jest Twoją sąsiadką i to nie sprzyja odkochaniu się. Czasami spotykamy kogoś na mieście i patrzymy wow ale mijamy go i idziemy dalej a tu... No a Ty widzisz ją, rozmawiasz pewnie codziennie czyli lyyyypa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkochanie jest trudne tym bardziej że mi w niej podoba się wszystko nie tylko wygląd ale i charakter a do tego ona zawsze jest taka sympatyczna kawę zrobi obiadem poczęstuje pogada pożartuje czasem aż bym chciał zostać u niej na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziś problem bo mąż mojej ukochanej sąsiadki zaprosił mnie na grila a ja nie wiem íść czy lepiej nie jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt mi nie doradził ale byłem u nich i było super a dzíś jadę ze swoją rodziną w odwiedziny i wiem że będe o níej myślał cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×