Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niektórzy ostatnio wyjeżdżają do FRANCJI a czy tam nie jest drożej niż w POLSCE?

Polecane posty

Gość gość
tak wynajmuje domek za 350e i co ,a czy ja napisalam chociaz slowo ze mieszkam w Paryzu ,nie ,wiec po co sie odzywacie jak nie wiecie .Mieszkam na poludniu Francji i tutaj takie ceny sa . Mieszkam w malym uroczym miasteczku w regionie turystycznym .pracuje i naprawde zyje sie tu spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w domku mam salon z duza kuchnia i aneksem jadalnym,sypialnie ,toaleta ,lazienka duza i caly ogrod do dyspozycji.Nikt mi nie zaglada bo wlasciciele mieszkaja 120km odemnie w innym miescie .Wynajmuje od starszego francuskigo malzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak 580 euro,wierzyć mi nie musicie. A ja nie zamierzam wam wam wmawiać :) Zresztą po co miałabym tutaj kłamać,gdzie nawet nie mam stałego konta :O A sąsiadów mam super,nie narzekam. 580 euro plus opłaty za prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 600
i oplaty. wynajmuje tez od polaka. zarabiam 1300 plus wyplata mezusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fr.fr
Az by sie upewnic w swoim przekonaniu spojrzalam na strone z ogloszeniami wynajmu i w przedziale 550-600e nie znalazlam ZADNEGO mieszkania dwupokojowego. Za tyle mozna najwyzej studio wynajac w regionach 18/19/20, a i najczesciej do tego dochodza jeszcze oplaty. Wynajmowanie od Polakow musi byc jeszcze drozsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w dodatku we Francji mowia po francusku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że po francusku ciołku. Ale co ma francuski do wynajmowania mieszkania od Polaka :O se nie wierz :) Jak cię to uspokoi. Ja na szczęscie nie narzekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wiem ja czy jechac czy nieprzez was,autorka tak inni tak......siak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-07-23 19:13:44 [zgłoś do usunięcia] gość I w dodatku we Francji mowia po francusku smiech.gif Za ten post-merci beaucoup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×