Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w ten sposób można zajść?

Polecane posty

Gość aron
Nic tam więcej nie wkładaj i nic Ci nie będzie,lepiej nastaw chłopakowi jeszcze raz d*peńkę i niech to porządnie zrobi.zamiast się denerwować,to też będziesz miała z tego trochę frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co wchodzisz na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lynn4f213
żeby cię w*****ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze poza trollami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcia malcia
Dołączam się do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie, narazie debilnei i nieszczęśliwe dziecko, anal to szkodliwa dla zdrowia dewiacja, możesz nabawić się i ty i twój chłopak brodawczaka, który z reguły złośliwieje stając się rakiem. Poza tym anal nie jest antykoncepcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te tabletki są na receptę a ja nie mam jak ich kupić :( Po drugie wyczuwam tu pewną ironię i teraz nie wiem czy mam brać to na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twemu debilowi poradź by na drugi raz włożył c***a do dziury wysmarowanej gównem w płocie, tam też się spuści, a ty będziesz wolna nie tylko od niechcianej ciąży ale i od smrodu. Mam nadzieję, że nie wzięłaś usmarowanego gównem penisa do buzi? Chyba słyszałaś w TV o pewnym amerykańskim aktorze, który dostał raka krtani po oralu, a anal jest milion razy groźniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie brałam, a po drugie chciałam tylko wiedzieć czy możliwa jest ciąża po takim czymś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ironia, tylko surowe opierdalanie za głupotę. Jeśli nie minęło 72h, to jutro idź do lek. rodzinnego po receptę albo dzisiaj na pogotowie, Poproś farmaceutkę o sprzedanie bez recepty, albo dzisiaj lek. dyżurnego o wypisanie recepty. To nie jest tabletka poronna, więc jakichś powikłań nie powinno być i kobieta powinna się wczuć w kłopot i Ci sprzedać, albo lek. dyżurny wypisać receptę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeżeli nic nie wpłyneło do środka to na pewno jest konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt.: gość No nie brałam, a po drugie chciałam tylko wiedzieć czy możliwa jest ciąża po takim czymś GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG Nie rób z siebie debilki, wyżej masz napisane, że choćby jeden plemik trafił na śluzówkę warg sromowych, to ciąża jest możliwa, pod warunkiem, że byłaś w okresie owulacyjnym. Notabene, 11 dni przed spodziewaną miesiączką są dniami niepłodnymi, dalsze wstecz 7 niebezpiecznymi, wreszcie reszta to 1-szy okres nipłodności. A czy ty w ogóle robisz notatki i wiesz kiedy spodziewać się miesiączki? Bo skoro d**y dałaś, to pewnieś cielę dembowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowiłam, jutro idę do ginekologa i po kłopocie, mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej fazie ginekolog nic nie stwierdzi,oprócz tego, że cię op******i za anal, równocześnie zrób test ciążowy, jest do kupienia w aptece. A na wszelki wypadek oblicz dni niepłodne, bo być może byłaś w okresie niepłodnym i niepotrzebne to larum. Wpisz w Googlarkę "obliczanie dni niepłodnych" i se obliczysz. Ale z grubsza wiedz, że 11 dni przed miesiączką to constans= dni niepłodne. Powodzenia i na dalsze życie nie daj się wpuścić w "maliny"/analseks 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz tu link do obliczania dni płodnych i niepłodnych: http://www.kalendarzdniplodnych.pl/ Na przyszłość, jak chcesz satysfakcjonująco i bezpiecznie się kochać, to znajdź w necie t. "Fizjologia i filozofia seksu" 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj po południu napisz czy nerwy były słuszne i co na to ginekolog i jak ty w przyszłości masz zamiar podchodzić do sfery życia intymnego👄 Być może Twoje pomyślnie rozwiązane kłopoty będą dobrą lekcją dla innych dziewczyn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie czuję się niedobrze w nocy mnie pobolewał brzuch na dole, teraz mnie mdli. Nie wiem czy to od tych globulek czy od nerwów :( Po 16 ide do ginekologa, on powiedział, że da mi jakąś tabletkę, zapewne tą 72 po. Mam nauczkę na całe życie normalnie, nigdy już takiego czegoś nie zrobię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt.: Ogólnie czuję się niedobrze w nocy mnie pobolewał brzuch na dole, teraz mnie mdli. Nie wiem czy to od tych globulek czy od nerwów TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT A co to zaglobulki, kto Ci je dał? Mdłości są oznaką ciąży, więc musi być dłużej niż 72h. Przypuszczalnie gin da Ci tabletkę aborcyjną. Napisz jak ta tabletka się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od stosunku minęło 30 godzin. Więc sądzę, że te oznaki to stres, bo strasznie jestem zdenerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Globulki Patentex Oval, były ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Globulki Patentex Oval, były ważne. HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH A Ty kto jesteś, ta co d**y dała i drży, czy inna, która do d**y wsadziła Oval Patentex? Jeśli jesteś tą drugą, to d**y nie zawracaj, a jeśli tą pierwszą, tp Oval po fakcie c***a dał, i możesz być w ciąży. Obliczyłaś, ta co d**y dała, wreszcie czy miałaś wtedy dni płodne czy niepłodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 23
Od stosunku minęło 30 godzin. Więc sądzę, że te oznaki to stres, bo strasznie jestem zdenerwowana. SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS A co to za stosunek? Pisałaś, że nie zdązył wsadzić do d**y a już się spuścił w okolice warg sromowych. Faktycznie masz powód do stresu, bo żadnej przyjemności/orgazmu nie dostałaś,, tylko same kłopoty. Niemniej, widzę, że nauka nie poszła w las

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy przez seks oralny okres moze mi sie spozniac juz tydzien? Pomoocy! Nie piszcie ze mam zrobic test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziecka wyżej: chyba, że wsadziłaś palca do buzi ze spermą i zaraz do c*pki, to okres miał prawo się spóźnić, bo rozpoczęła się ciąża.Samo połknięcie spermy jest dla żołądka zwykłym białkowym pokarmem i cionrzy nie bedziesz miala, natomiast kupkę tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaa889
nie wsadzalam.. ale juz wariujee ze nie mam okresu ,((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Julki
masz powód wariować, bo na 100% podczas sikania na miedzy zostałaś zapylona i "zaszłaś", bo Twój chłopak opodal walił konia i wiatr przebiósł "pyłki" do Twojej c*pki. Tu już RU nie pomoże, musi nyć skrobanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×