Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wymiana walut w sieci?

Polecane posty

Gość gość

Kupuję często na dhgate.com i dużo tracę na kursach bankowych, z związku z czym zastanawiałam się nad korzystaniem z kantorów internetowych. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alishyaaa_83333
Ja też często kupuję w zagranicznych sklepach internetowych i właśnie wymieniam najpierw w kantorze online :) polecam ci serwis kantormania.pl bardzo szybko waluta jest na koncie i dobre mają kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo dzięki za szybką odpowiedź :) wymogiem jest tylko konto walutowe i złotówkowe czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alishyaaa_83333
nic więcej :)) tylko wybierasz co chcesz wymienić i przelewasz środki na ich konto nie musisz nic zasilać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulica_zezamkowaa
Poza kantorami jest jeszcze opcja wymiany społecznościowej to też jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzias
Korzystałam z różnych kantorów internetowych już wielokrotnie i jestem bardzo zadowolona Z którego? Różnie - zawsze sprawdzam aktualne kursy na strefawalut.pl i na tej podstawie podejmuję decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wallyenn
też korzystam z kantorów internetowych i zdarzyło mi się wymieniać w kilku (między innymi we wspomnianym kantormania) Co do wymiany społecznościowej nie jestem zwolenniczką, ponieważ czas oczekiwania na ofertę przeciwstawną jest różny, a mnie zależy na szybkiej wymianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salopa86
Widzę, że trafiłam w temat. Orientujecie się może, czy w takim internetowym kantorze jest jakiś limit wymiany pieniędzy? Potrzebuję wymienić 4000 funtów i nie wiem czy przyjmą mi gdziekolwiek tyle pieniędzy do wymiany na złotówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyly 09
A spróbuj w via sms.Tam nie powinno być żadnych problemów. Ostatnio z podobną kwotą tam wymieniałam :) I wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wymianie przez sms to przyznam, że jeszcze nie słyszałam. przez internet tak, ale przez sms? Ale ja to w sumie tradycjonalistka jestem. Od zawsze wymieniam w jednym kantorze www.centkantor.pl i jakoś nie czuję potrzeby zmieniać przyzwyczajeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×