Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość eneasz222

dobry psycholog rzeszów

Polecane posty

Gość eneasz222

moze ktos polecic dobrego psychologa w rzeszowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eneasz222
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Rzeszów, to pierwsze, co przychodzi mi na myśl, to www.psychoterapia-rzeszow.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka004
Ze swojej strony mogę Ci polecić CST-Self. W zeszłym roku korzystałam z ich pomocy, gdyż nie mogłam sobie sama poradzić z problemami, które doskwierały mi na każdym kroku. Mają bardzo duże grono specjalistów, którzy służą pomocną dłonią. Zerknij sobie na ich stronę http://www.cst-self.pl/ i skontaktuj się z nimi. Na pewno otrzymasz pomoc, po której od razu poczujesz się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o psychoterapie to proponuje skorzystać z gabinetu który prowadzi leczenie w nurcie poznawczo - behawioralnym. Jest to nurt który ma naukowo udowodnioną skuteczność, liczne opracowania i badania potwierdzające to że rzeczywiście działa. Niestety w Rzeszowie jest deficyt takich placówek. Z tego co kojarze to jest tylko jedna ( https://terapiacentrum.pl ), ale poprawcie mnie jak się myle.

Warto też zawsze sprawdzać wykształcenie psychoterapeuty bo to zawód nieregulowany i możesz trafić na couch-a który jest psychoterapeutą i zamiast leczyć będzie mówił "jesteś zwycięzcą". W tym aspekcie też szukałbym kogoś kto ma rekomendacje np. Poskiego Towarzystwa Psychoterapeutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o psychoterapie to proponuje skorzystać z gabinetu który prowadzi leczenie w nurcie poznawczo - behawioralnym. Jest to nurt który ma naukowo udowodnioną skuteczność, liczne opracowania i badania potwierdzające to że rzeczywiście działa. Niestety w Rzeszowie jest deficyt takich placówek. Z tego co kojarze to jest tylko jedna ( https://terapiacentrum.pl ), ale poprawcie mnie jak się myle.

Warto też zawsze sprawdzać wykształcenie psychoterapeuty bo to zawód nieregulowany i możesz trafić na couch-a który jest psychoterapeutą i zamiast leczyć będzie mówił "jesteś zwycięzcą". W tym aspekcie też szukałbym kogoś kto ma rekomendacje np. Poskiego Towarzystwa Psychoterapeutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Jeżeli potrzebujecie bardzo dobrego psychiatry, psychologa możecie skorzystać z video konsultacji na platformie psychomedic.online - wystarczy wpisać adres w wyszukiwarkę i wyskoczą kalendarze specjalistów. Recepta może być przesłana pocztą lub elektronicznie, zwolnienie L4 również elektroniczne.
Doświadczeni specjaliści z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długi Darek

Szukałem na forach psychoterapeuty by pomógł mi wrócić do równowagi i uporać się z problemami. Mój wpis zobaczyła koleżanka i poleciła mi Panią Patrycję. Bardzo miła i kompetentna osoba. Wszystko idzie w dobrym kierunku 🙂 lub jest link do jej strony https://5e161ca7dd61a.site123.me/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez wahania mogę polecić Pana Mateusza Dobosza. Przyjmuje w Rzeszowie i Krośnie. Profesjonalista w swoim fachu, znakomite podejście do pacjenta. Więcej informacji można znaleźć na jego stronie: psychoterapeuta.mateuszdobosz.pl. Bardzo polecam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej ja szukałam w ten sposób

Edytowano przez Azunka42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×