Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Reklamy są dla idiotów. Co mamy myślą o tym

Polecane posty

Gość gość

? Jak widzę te reklamy, to myślę, że agencje reklamowe mają nas za totalnych debili! Co za durne teksty, stereotypy, wciskanie kitu! A reklamy kierowane do dzieci nie są wcale lepsze, to gra na najniższych ludzkich instynktach ;) Czy ludzie naprawdę dają się nabrać na reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urzekla nas twoja historia dobranoc wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posilek regeneracyjny jednodan
no wiec powiem ci tak - zaprosili mnie kiedys do knajpy na jakas potrawe skladajaca sie z ryzu i drobiu - nie pamietam nazwy ale cale moj ojciec zapodawal ja kiedys na wyjezdzie przez caly miesiac na okraglo jak pojechalismy do pracy razem ojca byla lepsza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy o co kamann z wypowiedzia
Nr 3? Wracajac do tematu-tak sa tacy totalni idioci,nie obrazajac,moi tesciowie. Uwierza we wszystko,bo w reklamie powiedzieli... bo lekarz(w reklamie) sie wypowiadal....,bo taka kobieta sprawdzila i dziala.....(ta z reklamy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×