Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andrzej77

CV!!

Polecane posty

Gość Andrzej77

cześć! Piszę tutaj, ponieważ mam napisać CV i nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Będzie to pierwsze CV w moim życiu. Co zrobić, żeby przyciągnęło uwagę pracodawcy? Jak się pokazać z dobrej strony? Szukając po internecie natrafiłem na jakiś kreator http://mycv.pl Czy pisząc według wzoru z tego kreatora uda mi się napisać dobre CV? Macie jakieś rady? co powinno zawierać itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam cv standardowe. wykształcenie, doświadczenie, umiejętności, kursy/szkolenia, na koniec kilka zainteresowań. tyle. w niektórych branżach można się popisać kreatywnością, stworzyć cv w formie prezentacji multimedialnej czy innego cuda. ja akurat szukam pracy w księgowości, kadrach, tam raczej nikt nie czeka na nowoczesne wynalazki, prędzej na porządne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamka
Na serwisie www.Planpraca.pl można po darmowym zalogowaniu się na stronie otrzymać poradnik pisania CV !! I to jest GRATIS!! Możesz ustawić sobie również powiadomienia o nowych ofertach pracy. Otrzymasz je na e-mail, gdy tylko się pojawią. Dzięki temu możesz błyskawicznie wysłać CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×