Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wysuszona skóra za uszkami u niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

Hej Dziewczyny ! Od jakiegoś czasu zauważyłam u mojego dzieciaczka bardzo wysuszoną skórę za uszami. Nie wiem z czego to wynika przecież dbam o jego czystość, kąpię go codziennie. W jaki sposób mogę zlikwidować ten problem? Czy można stosować krem na ciemieniuchę co spowoduje zmiękczenie tej skóry i w efekcie łatwe usunięcie? ( podobnie jak na głowie ). Czy któraś z Was miała podobny problem? Będę wdzięczna za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mial za uszkami jakby strupki,przeszlo po smarowaniu linomagiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wystarczy smarowanie oliwką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki dziewczyny, zastosuję więc najpierw oliwkę a jeśli to nie pomoże to linomag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja smaruje kremem nawilzajacym babydream z rosmanna:)tez ma ok wszedzie a za uszkiem i to jednym taka smuga sucha jakby strupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę was obrażać
a z czego to może wynikać, że akurat za uszkami skóra się tak wysusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam to samo, żaden linomag ani inne, wystarczy NAJZWYKLEJSZA maść z witaminą A z apteki. Ja najpierw jej używałam w ciąży na suche usta, potem pielęgniarka mi poradziła również ją na ten problem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas to był "brudek", ja bałam się na początku mocno odchylać uszy, całkiem niepotrzebnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego dziecka bylo to samo, a wiecie co to sie okazalo w efekcie nie zmyty dobrze szampon ktory przysechł i zrobił taka skorupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas bylo to samo, wysuszona łuszczaca skora za uszkami. smarowałam kremem nivea sos i po paru dniach zeszło.A jeżeli wolisz coś tańszego to maść z witaminą a tak jak poprzedniczka pisała lub dermosan sprawdza sie bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to brud :D czesto tam laduja lzy i ulane mleko, posmaruj czyms przed kapiela by rozmiekczyc, umyj w kapieli a jak bedziesz wycierac to tetra to zetrzyj, mozesz troche mocniej nie boj sie, potemjak buzke rano wacikiem mylam to od razu tez za uszkami i juz nie wrocilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też tak było i okazało się ze to brud. Teraz w kąpieli dokładnie myjemy za uszami i jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×