Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość breszka33333

ramadan a praca

Polecane posty

Gość gość
wystarczyloby troche tolerancji i checia poznania innych xxx wlasnie poznanie tych innych spowodowalo nietolerancje, tak jak ty nie tolerujesz nietolerancyjnych, prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci nie pasuje pakuj dzieci i wracajcie do polski :D nikt cie tu sloneczko sila nie trzyma i nikt plakal za toba nie bedzie...a w polsce bedziesz pasowala jak ulal wszak tam tolerancyjna byc nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy to jednak ograniczony narod :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to Brytyjczycy to idiocy tj skandynawowie, ktorzy budza sie powoli z reka w nocniku... A bab w szmatach to tym bardziej mi nie zal, I to wlasnie powinno sie wywalic z Europy, w przeszlosci kobiety ginely za wolnosc kobiet w Europie, byly torturowane, kramione na sile, wiezione w klitkach (poczytajcie sobie historie sufrazystek w juz w Anglii szczegolnie okrutnie Lordowie, ktorzy sie bali tej wolnosci kobiet, sie z nimi obchodzili) I teraz takie przyjzdzaja z tymi pedofilami I zwierzetami I mogac zyc w wolnym kraju zgadzaja sie lazic w szmatach. Malo tego ich corki maja szanse na zmiane, moga zyc jak wolne, nieskrepowane kobiety, ale nie juz 6 latki w szkolach, male dziewczynki musza chodzic opatulone. Inne dzieciaki bawia sie nieskrepowanie, a one w tych szmatach, upal nie upal... Malo tego za kazdym rzem jak muzulmanka idzie do lekarza, to idzie z nia jej facet, dlaczego? Bo oni mja tak nasrane w tym lebie, ze moze lekarz je zg****i, albo dotknie nie tak jak trzeba... To zwierzeta, ktore zatrzymaly sie na poziomie sredniowiecza I swoje zabobony tutaj przywoza, czemu? Przeciez jak chca zyc jak w swoim kraju, to po co go opuszczaja? Maja racje rzadzacy ze stopniowo zabierja benefit, widac po Irlandii ilu z niej ucieklo do UK, bo tam sa znacace ciecia. Gdy nie bedzie pomocy socjalnej beda uciekac tam gdzie ona jest I robic chlew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przeszlosci kobiety ginely za wolnosc kobiet w Europie a to dobrowolnie daje sobie te wolnosci odbierac I stopniowo wymusza "tolerancje" do tego, I z czasem bedzie wymuszac, zeby inne kobiety tez tak sie ubieraly. Radze posluchac sobie mlodych muslinow, ich wypowiedzi na to, co mysla o dziewczynach, ktore wychodza wieczorami np do kina, "bez opieki brata". Wg takiego mozna ja zg****ic, bo sama sie o to prosi, porzadna dziewczyna o 6 wieczorem siedzi w domu, a nie chodzi po ulicach... Bydlo nic wecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość polacy to jednak ograniczony narod xxx dobrze ze muzuly nas moga troche ucywilizowac i otworzyc oczy na 21 wiek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci nie pasuje pakuj dzieci i wracajcie do muzulmanskich krajow nikt cie tu sloneczko sila nie trzyma i nikt plakal za toba nie bedzie...a w muzulmanskim kraju bedziesz pasowala jak ulal wszak tam tolerancyjna byc nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że dzieci dobrowolnie (o ile jest to dobrowolne) nie jedzą w geście solidarności coż - moze być ok, pytanie brzmi, czy ta druga strona patrzy na ten gest tak samo? jeśli podrywana przez obywatela Pakistanu mówię nie, nie jestem zainteresowana, nie spotkam sie z Tobą, nie mam czasu, nie dziękuję, a on dalej łazi i nagabuje to jak daleko ma sięgać moja tolerancja i otwartość, skoro on nie rozumie przekazu? ja tam sobie mogę ich różne zachowania tolerować, ale mam wątpliwości, że oni to właściwe rozczytują i doceniają; co robi muzułmański patrol w okolicy jednego z meczetów w Londynie? nagabuje ludzi pijących i kobiety, które - według nich nie są odpowiednio ubrane - jakim prawem? gdzie ich tolerancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jedna dziewczyna- Polka w Dublinie powiedziala nie Pakolowi, ze nie chce z nim slubu (to byl kolega z pracy i potrzebowal szybko wizy), to zagrozil jej ze jej leb utnie, tacy sa tolerancyjni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaha durna poleczko oczywiscie bo kazdy kto nie jest przeciwko nim to musi od razu miec faceta muzulmanina?? Kretynka...s********j do polaczkowa idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezli nie jestes przeciwko nim, to jeszcze malo widzialas, jestes kobieta i to przede wszystkim ty, jako kobieta i matka dzieci, powinnas byc przeciwko muslinom i ich chorej religii, i przypominam sama tez jestes poleczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnam? bo jakis idiota mi kaze? zalosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z 9:20
zyj i daj zyc innym...znacie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz to tym, co głowę maczetą ścieli jednemu Anglikowi, chociaż... już trochę za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z 9:20
tak faktycznie zapomnialam, katolicy nie zabijaja, prawda? :o co za hipokryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to czekaj - tolerancja i żyj i daj żyć innym? czy co? przed chwilą sama pisałaś? czy to się tyczy znowu tylko jednej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z 9:20
jakiej jednej strony? Skoro wypomina sie muzulmanom to czemu nie katolikom, co? Bo to twoja religia to juz nic nie mozna napisac? Przypierdalasz sie do muzulmanow, hindusow, p*********l sie do katolikow. A moze boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QÓkit
...czy w ramadan można dYmać kozę szwagra i żonę i szwagra też w kaQÓłe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ci zabroniałam napisać? chodzi o to kto ma tą tolerancję zacząć? temat jest o ramadanie i o tym, że ktoś za kogoś pracuje z okazji wierzeń tego drugiego - autorka twierdzi, że tu raczej śliczne hasełko zmienia się na: żyj i pozwól zapiep*** innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem katoliczka i uwazam, ze kazda religia to dno, ale islam to juz wogole chore dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 9;20
nie widze problemu poszukac pracy gdzie muzulmanow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to cokolwiek załatwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że dzieci dobrowolnie (o ile jest to dobrowolne) nie jedzą w geście solidarności coż - moze być ok, pytanie brzmi, czy ta druga strona patrzy na ten gest tak samo? Taaaa napewno rozumieja kaktus mi na rece szybciej wyrosnie!!! Oni sa podli i straszne naciagacze bo im sie wszystko nalezy! Szkoly maja za free ( tutaj w USA) koszty zycia za pol darmo.siedzi taka p***a ze szmata na lbie w domku i kolekcjonuje $ z mojej tax!!!! W szkole mam ich wiele zastanawiam sie ze jak to jest ze ona ma np torebke z coach za 300$ a ja musze sie liczyc bardziej z groszem chociaz uczciwie zarabiam.Ma nowego iPhone jest na uczelni studiuje ksiazki ma samochod ma a ja sie pytam z czego? Skoro ona i jej maz sa na welfare( zapomodze!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cd.kiedys takiej jednej powiedzialam ze to jest obrzydliwe ze przyjezdza tutaj jako uchodzca NIE emigrant tylko uchodzca I zaraz wszystko ma a ja kiedy przylecialam do USA musialam sie dorabiac od zera wszystkiego I nikt mi wtedy NIE pomogl nikt!!!!!!! Gdzie do cholery jest sprawiedliwosc??? Heh, wydela usta w wyrazie" I don't care"!pozatym sa niemile I zle odnosza sie do bialych kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z 9:20
no dla takich jak autorka na pewno zalatwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas na magazynie w firmie tez sporo muslimow i to fakt oslabione sa i ledwo cos robia, co chwile tez na modly chodza a szefostwo przymyka oczy bo sie boja oskarzenia o dyskryminacje, chory kraj chore zwyczaje, wczoraj jedna babka zemdlala, a facet poszedl wczesniej do domu, a to dopiero poczatek postu co bedzie za tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×