Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie tabletki na odchudzanie ?

Polecane posty

Gość Laura23S
Bo to jest oczywiste że jest wiele nie działających, często chińskich tabletek na odchudzanie, ale nigdy nie można uogulniać ot co. Wiem coś o tym bo również stosowałam slimcea, i boli mnie fakt kiedy ludzie piszą że wszystkie nie działają bo to nie jest prawdą, i przez to ludzie mogą nie spróbować tych właśnie działających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajna55
Jest w tym prawda, bo jak brałam slimcea wiele osób znajomych mówiło mi żebym się nie truła, tak naprawdę nie wiedząc nic o tym preparacie, dopiero jak poczytali skład i go sprawdzili przytakneli i powiedzieli że dobrze zrobiłam kupująć go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda slimcea jest gicior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowłam slimcea 2 miesiące bo tyle wystarczyło żeby osiągnąć mój cel czyli schudnąć 7 kilogramów, jestesm zadowolona z tego suplementu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idea98
Jedyne tabletki jakie mi pomogły zrzucić zbędne kilogramy to Foreverslim.Wcześniej nie trafiłam na żadne tabletki które były by aż tak skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie mogę tych Slimcea wypróbować, w skład wchodzi guarana po której mnie trzęsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie spodziewałam się takiech cudownych efektów jakie dała mi slimcea, nareszcie czuje się piękną kobietą przyciągającą męski zwrok :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokłdanie, slimcea to jest to. 13 kilogramów mniej w moim przypadku i to w 3 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sudafet + kawa + polopieryna i od rana do 19:00 moge nic nie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno fajnie wpływa to na twój organizm, jak się odchudzac to choć troszkę z głową, jak wybrać supelemnt to tak jak ja, sprawdzić czy skład jest naturalny, a możliwe jest to tylko wtedy kiedy producent poda gona stronie,ale niestety nie jest to norma. Ja właśnie w ten sposób wybrałam slimcea i teraz jakbym miała znowu wybierać to napewno kupiłabym ją jeszcze raz, ale nie muszę bo schudłam dzięki niej 13 kilogramów, osiągając wytyczony cel utraty wagi, ale najważniejsze jest to aby pamiętać że podczas braniatabletek bardzo sitotna jest dieta i ruch, bez tego nie możemy na dużo liczyć, z tym jest tak jak z suplementami dla kulturystów, jak będą je brać ale nie będą ćwiczyć to wszytsko zamieni się w tłuszcz, ale jeżeli poświęca czas na siłownie, zamienia się to w mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie fantastycznie zadziałały tabletki Foreverslim.Nie sądziłam że dzięki temu suplementowi można aż tyle schudnąć.W końcowym rozrachunku jestem lżejsza o całe 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam często tu wspominaną slimcea, i mam taie samo zadnie jak poprzednie osoby, jak najbardziej pozytywne, 14 kilogramów w 3 miesiące, jest jak najabardziej osiągalne. Ja do tego doszłam biorąc te tableki, ćwicząc i mając diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja odchudzałam się z slimcea, i jestem jak najbardziej z niej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie równiez nie omineła kwestia odchudzanie,bo trochę się po ślubie roztyłam, ale włąsnie tez slimcea pomogła mi się pozbyć nadmiaru kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zdecydowanie Foreverslim.Bo te tabletki w sposób szybki i łatwy pozwoliły mi pozbyć się całej nadwagi.Dla mnie najlepsze bo jako jedyne pozwoliły mi na utratę wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moich oczach nie ma skuteczniejszego preparatu od slimcea, dzięki niej obniżyło mi się łaknienie tak jak obiecuje to producent, ale także przyśpiszył metabolizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze się z Tobą zgodzić na temat slimcea na mnie również okazała się ona bardzo skuteczna, w ciągu zaledwie tych 3 miesięcy osiągnełam więcej niż przy kazdych poprzednich próbach które trwały znacznie dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś jest w tej slimcea że skutecznie wpływa na redukcje kilogramów, na mnie też okazała się jak najbardziej skuteczną metodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćProkula
Dla mnie tym co pomogło mi pozbyć się niechcianych kilogramów były tabletki Foreverslim.Skład w 100% naturalny .Tabletki rozprawiają się z nadwagą szybko i skutecznie .Dla mnie te tabletki to rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewne odchudzanie jak sama się o tym przekonałam to tabletki slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
Ja również stosowałam Foreverslim i mam podobne zdanie.Nie ma co się dużo rozpisywać tabletki skutecznie pozwalają pozbyć się nadwagi bez efektu jo-jo i żadnych skutków ubocznych dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionella
Ja natomiast na odchudzanie stosowałam tebetki slimcea, nie powiem, nie powiem bardzo fajnie zadziałały, rzeczywiście obniżyły mój apetyt a ten był spory, no i przyśpieszyły metabolizm organizmu dzięki czemu schudłam 10 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea+dieta+ćwiczenia=12kilogramów mniej w 3 miesiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrymi tabletkami na odchudzanie są tabletki Slimcea. Opiszę ich działanie oraz efekty. Wystartowałam z kuracją 2 miesiące temu. Pierwszy tydzień i nic się nie działo. Zaczęłam tylko odczuwać coraz większe hamowanie łaknienia. Faktycznie coraz mniej jadłam co odbijało się tym że powoli waga zaczęła spadać i było to widoczne w lustrze. Po 2-3 tygodniach zanotowałam spadek 3kg. Nie był to wynik 'petarda' jak po braniu środków które reklamują w TV że dadzą Ci 20kg w krótkim czasie. Mimo to bardzo byłam zadowolona. Byłam świadoma że slimcea to zróżnicowany suplement diety. Po miesiącu można powiedzieć że sama ograniczyłam nie potrzebne posiłki korzystając z pomocy hamowania łaknienia na słodycze. Waga już leciała z dnia na dzień. Po 2 miesiącach mam spadek 7kg. Jestem bardzo zadowolona i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJemioła
Stosując tabletki Foreverslim po raz pierwszy chudnę bez wyrzeczeń jem to co lubię tylko że w mniejszych ilościach.Co do wysiłku fizycznego to mój pies jest bardzo zadowolony bo w końcu dwa razy dziennie wychodzi na bardzo długie spacery.A ja w końcu chudnę około jednego kilograma tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNORMINA
Także mam bardzo dobre zdanie o tabletkach Foreverslim.Dzięki tym tabletką udało mi sie znacznie ograniczyć jedzenie co pozwoliło mi schudnąć sporo.I najważniejsze jest to że po tych tabletkach nie występuje efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jednak postawiła na suplement slimcea. Nautrualny skład to jest właśnie to co przekonało mnie do niego, a mogłam to sprawdzić dzięki temu że skład jest jawny. To w sumie przekonało mnie do jej zakupu i to chyba byl najlepsy wybór z wszystkich możliwych. Odchudziałam się o 10 kilogramów i to akurat przed świętami. Dodam że na nich nie objadałam się i waga dalej jest taka jaka byłapo skończeniu kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych które sprawdzałam zadziałały na mnie Foreverslim. Mniejszy apetyt, poprawa przemiany materii i chęć do ćwiczeń. Nie wiem jak dużo wynikało z samych tabletek, ale straciłam kilkanaście kg i faktycznie powróciłam do normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×