Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Casting dla Pań z Gdyni i Sopotu oferujących usługi erotyczne.

Polecane posty

Gość gość

Casting dla Pań z Gdyni i Sopotu oferujących usługi erotyczne. Proszę potraktować to poważnie i nie podważać prawdziwości tego tematu. Jeśli ktoś nie jest przekonany to nic łatwiejszego niż zignorować ten wpis niż pisać komentarze. To nie miejsce na grę prawda czy fałsz. Nie będę takich wpisów komentowal i na nie odpowiadał. Jeśli ktoś uzna że taka forma castingu mu nie odpowiada to też wystarczy ominąć ten temat. Tak więc do rzeczy. Jest sporo ogłoszeń erotycznych pań. Chce jednak wybrać na innej podstawie. Nie będę pisał nic więcej aby niczego nie sugerować. Nie mam gdzie zrobić tego przesłuchania więc zainteresowane kobiety proszę o prezentacje wideo maksymalnie do 10 minut. Może wstawić na you tube i podać tu adres do filmu. Od razu zdementuje na wypadek gdyby komuś przyszło do głowy że chodzi mi o filmy tanim kosztem. Nic bardziej mylnego. Tyle dobrej jakości filmów że nie bardzo chodzi mi o filmy amatorskie. Co do oferty na zachęte to wybranej osobie/osobom zapłacę za seans 30 minutowy 300 zł. Będzie to dalsza część kastingu mająca na celu wybór pani do dalszej znajomosci na lepszych dla niej warunkach płacowych niż przyjęte są standardowo. Podkreślam że osoby które uważają to ogłoszenie za faksz czy którym warunki nie pasują proszę opuścić ten temat bez komentarzy na które nie czekam i na które nie będę odpisywal. Czekam na odzew ze strony Pań tylko z Gdyni i Sopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×