Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szkoła policealna-fryzjerstwo

Polecane posty

Gość gość

Hej wiecie może coś na temat szkoły policealnej gowork, która kształci w kierunku technik usług fryzjerskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusia_klaudusia
o goworku nie mogę powiedzieć Ci za wiele.. ale mogę Ci polecić Technikum Fryzjerskie na Podwalu w Warszawie. Jest to jedna z placówek, którą prowadzi Zakład Doskonalenia Zawodowego. Tak jak wspomniałam, szkoła znajduje się zaraz przy placu zamkowym, budynek jest duży, czysty i schludny... Nauczyciele niczego sobie, jest to szkoła niepubliczna, dlatego ich podejście do uczniów jest nieco inne niż w szkołach publicznych (zresztą chyba każdy wie że w takich szkołach jest inaczej). Sala jest w pełni wyposażona, podczas zajęć dostaje się wszystkie niezbędne produkty, które wliczone są w cenę czesnego, dlatego nigdy nie powinno Ci ich zabraknąć podczas zajęć. Na pewno nauczysz się tu czegoś więcej niż tylko teorii, oczywiście jeśli będziesz chciała się uczyć :) Same informacje co do wysokości czesnego (mi się wydaje że nie jest za bardzo wygórowane) znajdziesz na ich stronie internetowej. www.wizaz.zdz.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusia_klaudusia
Przepraszam, pomyliłam się z tym technikum bo ja do niego chodzę. Oczywiście pod linkiem jest Policealna Szkoła Fryzjerska i Wizażu a nie Technikum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE Katowice

NOVA Centrum Edukacyjne Katowice

Rozpoczęliśmy nabór wiosenny 2019, a w związku z tym ruszamy z takimi kierunkiem jak Technik Usług Fryzjerskich! Kierunek Technik Usług Fryzjerskich cieszy się w naszej szkole dużym zainteresowaniem i trwa 2 lata (4 semestry), a zajęcia odbywają się na nim w formie zaocznej weekendowej, czyli zazwyczaj co dwa tygodnie w Soboty i Niedziele.
Tylko teraz przy zapisie do Stycznia 2019 roku koszt tych kierunków to 159 zł miesięcznie.
Po ukończeniu zdobywa Pani/Pan zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku MEN, a także możliwość przystąpienia do egzaminów zawodowych przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną z następującej kwalifikacji:

AU.21 Wykonywanie zabiegów fryzjerskich

AU.26 Projektowanie fryzur

Mamy swoje własne pracownie, które znajdują się w centrum Katowic. Ponadto współpracujemy z takimi salonami fryzjerskimi jak Jean Louis David i Rabenda, dzięki którym zapewniamy praktykę oraz staż.

NIE WYMAGAMY WYKSZTAŁCENIA ŚREDNIEGO.

Technik usług fryzjerskich zajmuje się organizacja i zarządzaniem działalnością zakładu fryzjerskiego, wykonuje zabiegi fryzjerskie i stylizuje fryzury, analizuje rynek pod względem oczekiwań i potrzeb klientów oraz ich zachowań rynkowych, prowadzi negocjacje, analizuje jakość i efektywność prowadzonych usług.

Praca: Po ukończeniu możesz pracować w dowolnym podmiocie gospodarczym/ organizacji prowadzącym działalność fryzjerską bez względu na formę prawna czy własnościową. Możesz prowadzić własną działalność gospodarczą.

Liczba miejsc na tym kierunku jest ograniczona, więc zapraszamy do Sekretariatu Szkoły NOVA znajdującego się przy ul. 3 Maja 26 w ścisłym centrum Katowic wraz z dowodem osobistym, zaświadczeniem lekarskim oraz świadectwem ukończenia Szkoły średniej lub gimnazjum w celu zarezerwowania sobie miejsca, a także do kontaktu telefonicznego w razie jakichkolwiek pytań pod numery telefonu: 534 099 129, 32 253 90 60, 32 253 97 51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że te licea nie uczuły i nie uczą niczego, tylko przedłużają czas bycia na garnuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×