Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

potrzebuje opinii

Polecane posty

Gość gość

hej wszystkim problem pewnie uznacie za mało palący ale pomyślałam że napiszę. poznałam faceta, wszystko byłoby super gdyby nie różnica wieku. ja mam 24 on 18.Sama jak o tym myślę to nie dopuszczam do siebie myśli o czymś poważnym, on też powiedział że spora różnica i temat powinien być zamknięty. piszemy prawie codziennie , rozmawiamy na osobiste tematy. droga do nikąd. męczy mnie myśl że jestem dla niego po prostu stara. Nie wiem czy ciągnąć kontakt. Jak na razie staram się milczeć. co myślicie jako postronne osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że on cię potraktuje na zasadzie: "nauki seksu", a potem i tak kopnie w tyłek jak mu się znudzisz albo pozna młodszą. Odpuść sobie gówniarza, to jeszcze dziecko. A Ty już dorosła kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem. właściwie zwróciłam na jego osobę uwagę ze względu na sposób myślenia, pewnego rodzaju dojrzałość. dzięki za wpis :) taki normalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę że jeśli się z nim dogadujesz to nie ma problemu, próbuj nie masz nic do stracenia. moja kumpela ma męża który jest od niej 5 lat młodszy, co prawda ma już 30- ale zupełnie im to nie przeszkadza:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciagnij dalej :-D powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech cię nie zmyli ta jego dojrzalosc... Ja też keidyś poznalam takiego co byl mlodszy i wydawal sie bardzo dojrzaly, ale to byly tylko pozory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem co innego jak kobieta ma 30 lat a facet 25 niż jak kobieta ma 24 a chłopak 18. Faceci ZWYKLE dojrzewają emocjonalnie później, nie twierdzę że jest gówniarzem, ale na pewno nie myśli w najbliższych latach o czymś powazniejszym. Ciekawisz go, bo dla takiego kolesia starsza laska jest po prostu ciekawa. Aha :) chciałam Ci powiedzieć że nie jesteś stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami dopada mnie taka myśl, tak macie racje sama nie wiem co mi przyszło do głowy. rzadko kogoś spotykam interesującego może to z tego powodu ten dylemat. jesteście kochani dziękuję za wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×