Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glupia i slepa potrzebuje rady

zauroczona w facecie ktoremu DALEKO do idealu..... a mimo to nie moge mu

Polecane posty

Gość glupia i slepa potrzebuje rady

sie oprzec. Co za glupia istota ze mnie. u mnie w pracy jest pewien facet. ostatnio pracowalismy razem nad projektem ,wiec udalo poznac mi sie go blizej. ma swietne poczucie humoru, super sie dogadujemy ,ale..... widac,ze jest on egocentrycznym typem a na dodatek dowiedzialam sie ze jest wlasnie w sepracji z zona bo ja zdradzal i ona sie dowiedzaiala . i mimo to ze widze, ze jego ulubiony temat rozmow to on i chyba rodzice go jak byl maly nie chwalili bo widac ze brakuje mu tego typu uwagi , ze jest c****m bo zone zdradzal (podobno nie miala ochoty na seks przez ok 2 lata) , ze czasami wydaje sie byc az lekko arogancki to cholernie mnie do niego ciagnie i mysle sobie: daj sobie spokoj dziewczyno, przeciez on cie tylko zrani, nic z tego nie bedzie . to trudno mi o nim nie myslec,zwlaszcza ze codziennie sie widzimy i jest to oczywste ze ja mu sie tez podobam. ktos mial podobnie? jak z tego sie 'wyleczyc'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pech
'moj' tez ma daleko do idealu a mimo to zakochalam sie nienawidze siebie za to, ze jestem taka glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zonka nie miala ochoty na seks bo dobrze wiedziala,ze kurwiarz z niego x do takiego obrzydzenia szybko mozna dostac x oni wszyscy lumacza sie tym ze rochaja na boku, bo zonka nie daje x prawda zgola jest calkiem inna:D x ty dziewczyno odpusc sobie gnoja to dla twojego dobra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuununu
wylecz sie wylecz. tez tak mialam tyle ze byl wolny, ale mowili o nim zle. a zakazany owoc smakuje.... i co teraz?? traktuje mnie jak gowno i chyba k***a rozwod bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuununu
taaa jesli facet uwaza sie ze jest najlepszy we wszystkim i jego samoocena jest bardzo wysoka to nie licz na to ze bedzie cie szanowal. bedziesz nikim, nie bedziesz miala w zwiazku nic do gadania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dobrzy usychaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia i slepa potrzebuje rady
no wlasnie jak sobie z tym poradzic kiedy nie mam innego obiektu zainteresowan? czasami jest arogancki ,a czasami zachowuje sie jakby mial kompleksy ...... dziwn facet, pelen przeciwnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia i slepa potrzebuje rady
no a gdzie ci 'dobrzy'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednym slowem kotas ktory dowartosciowuje sie innymi babami -------- w domu nie ma juz zbyt duzego pola do popisu wiec zabawia sie poza nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daleko od szosy
wzryszylabym sie ale tusz jest za drogi... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia i slepa potrzebuje rady
18.07.13 [zgłoś do usunięcia] gość jednym slowem kotas ktory dowartosciowuje sie innymi babami -------- w domu nie ma juz zbyt duzego pola do popisu wiec zabawia sie poza nim masz racje!!! a ja glupia o nim mysle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bronka rycz, glupia rycz :classic_cool: xxxx autorko nie zawracaj sobie nim glowy, nie warto zaloze sie, ze gdyby nie bylo cie na podoredziu bylaby kazda inna xxxxx nawet twoje niepodziewane znikniecie nie byloby przez niego zauwazone to taki skorwialy typek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlo zwycięża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o prosze,widze ze ktos z tym samym probleme co ja. Moj to jest 'wyscigowy r****cz' co tydzien ma inna, nie kryje sie z tym ze sa dla niego zabawkami,a ja codziennie o nim rozmyslam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł88
Nie dziwcie się szanowne panie, tak działa natura i wasza podświadomość. Miłość , zauroczenie i tym podobne psia mać to tylko mózg napompowany odpowiednimi substancjami wydzielanymi, gdy jest szansa na kopulację z mężczyzną przedstawiającym dobry materiał genetyczny dla potomstwa (zasoby, atrakcytjność, zdrowie, władza, arogancka pewność siebie etc). Dobro moralne faceta czy zło nie ma znaczenia, dla waszych instynktów liczy się tylko to, co wskazuje na dobre nasienie samca. Tak trudno to pojąć??? Po co się oszukiwać, a zwłaszcza oszukiwać facetów. Dobro i wartościowość jest przez podświadomość interpretowane jako słabość reprodukcyjna, liczy się samiec odpowiednio majętny, atrakcyjny lub władczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×