Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubrania ciazowe kupowane w e-sklepeach. Podajcie linki

Polecane posty

Gość gość

Do ubran ktore kupiliscie. Szukam, szukam i nie moge znajesc fajnych letnich ubran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
happymam świetny sklep z ciuszkami bardzo dobrej jakości, ale trochę drogi, fajne ciuszki można też dostać w h&m, ale tylko w stacjonarnych sklepach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartka z kalendarza
Polecam Mama i Ja: http://www.mamaija.com.pl/ Kupilam tam dwie fajne letnie sukienki ciazowe. Kupilabym wiecej, ale rozsadek nie pozwolil. Dobre jest to, ze u nich L to jest L, a nie M czy XL, wiec mozna smialo celowac w swoj rozmiar bez obaw, ze okaze sie za maly czy za duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny sa kosmiczne, wszedzie powyzej 100zl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie ceny kosmiczne, tym bardziej że takie ubrania nosi się przez kilka miesięcy przez 1 lub 2 ciąże. ja tam nie kupuję, szkoda mi, wiec dopieram ubrania w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja nigdy nie kupuję w sklepach ciążowych. Teraz jest duzo spodenek krótkich np. z elestycznym pasem, sukienek odciętych nad brzuszkiem, luźniejszych tunik rozkloszowanych albo na allegro można kupi bardzo fajne legginsy z panelem za 30 zł z firmy Lumide (polecam). Nie widzę sensu kupować w ciążowym sklepie mam moze 1 sukienke z przeceny z mamalucius :P A reszte nawet nie kupowałam, bo okazało sie że w tych co mam letnich, zwiewnych mój wileki brzucho 7 miesięczny mieści się bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo nie musiałam szukać, wiadomo co sie komu tam podoba, ale ja tylko pokaże tak przykładowo, a ceny was mile zaskoczą :) allegro.pl/mega-wyprzedaz-letnia-sukienka-ciazowa-xl-xxl-i3385298563.html allegro.pl/modna-letnia-sukienka-tuba-vila-etniczne-wzory-s-i3405108528.html Nie wszystkie muszą być ciążowe, byle tylko brzucho się zmieścił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×