Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinka 1313

Waga kobiety a atrakcyjnosc seksualna

Polecane posty

Gość karolinka 1313

Witajcie :-) Pytanie do Panow, jakie macie odniesienie do wagi kobiety? Wiadomo, ze wszystko powinno byc na miejscu, ale jedna spotyka sie naprawde otyle kobiety, co z nimi? Nie oszukujmy sie, ale jednak jestescie wzrokowcami i chyba 130 kg wagi i 3drzwiowa szafa z tylu, chyba srednio sie Wam podoba? (Pomijam osoby chore, bo im trzeba wspolczuc, a mysle o zaniedbanych). Zapraszam do dykusji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apel do kobiet: p********e wage, patrzcie w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 1313
Widze, ze kulturalnie tutaj strasznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co chcesz usłyszeć, że faceci lubią zaniedbane kobiety? Nikt nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy faceci mają taki fetysz, lubią grubsze babki. Ale mało takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 1313
Oczywiscie, ze nie chce. Sama o siebie dbam, wiem ile to kosztuje a i ile daje satysfakcji. Znam malzenstwo, w ktorym kobieta tyle wlasnie wazy, meza ma tak seksownego, ze szok, typ jest maksymalnie zmeczony, znudzony, zamkniety. Probuje to jakos zrozumiec, ale nie potrafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dobrze gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla niektórych ważniejszy jest sam człowiek a nie jego wygłąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeebtiszka
Powiem Ci tak.Do 55 lat miałem ochote na normalne wagi.Teraz po 60-tce nie robi różnicy,Jak kobieta mądra,kulturalna mozna i 120 mieć.Nie wiem jak wyższe wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeebtiszka
karolinka 1313--pierwszy raz na cafe jesteś??Toż debile się oddzywaja i nie reaguj bo beda zadyme robić.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 1313
Nie jestem pierwszy raz tutaj, wiem, znam to, ale no czasem po prostu nie moge sie powstrzymac, by nie skomentowac przejawow chamstwa Wracajac. Gdyby ona faktycznie nadrabiala madroscia i innymi duchowymi przymiotami, ale kobieta jest tragiczna. No ok, a seks? Jak facetowi moze stanac na widok zwalow tluszczu? Sorry za bezposredniosc, ale ja nie ogarniam :D Juz nie chodzi o to, ze pani jest peniejsza, ma szersze biodra, lekki brzuszek, tylko.. No sami wiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany koń
ja jestem bardzo przystojny a mam maciore w domu co mam robić skoro lubie takie gabarety.z obiadem nigdy nie czeka na mnie bo sama wszystko zjada.kocham to bydle i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany koń
w takie fałdki sie fajnie pcha lubie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany koń
co mi w niej przeszkadza? to że nie siega aby sobie ogolić i ma wieczny busz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeebtiszka
Seks mówisz z takim gabarytem??Powiem Ci że nawet byłem zaskoczony była potwornie namietna.Zanim seks się odbył w grze wstepnej miała 3 orgazmy.w trakcie dalsze 2.Mnie wystarczał jeden lecz byłem usatysfakcjonowny,ze tyle szczęścia potrafiłem dać..Trwało to parę miesiecy 2 razy w tygodniu.Lecz skończyło się tak to w zyciu nieraz bywa. Ale jaka przyczyna była to inny temat.Była za pewna siebie i zrobiła sie pyskata a tego nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 1313
Wspanialy zart :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeebtiszka
koniu nie wiem lecz moja dama potrafiła się wydepilować chociaż miała ponad 110 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeebtiszka
Mnie wszystko jedno jest czy depilowana albo nie.Minetkę mozna zrobić nawet przy potwornym zaroście tylko tą umiejętność trzeba posiąść.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 1313
Jeebtiszka- jasne, rownie dobrze sexy babeczka mozy byc kloda w lozku, a wieksza moze potrafic sie wykazac, nie przecze. Podziwam, ze takimi gabarytami, byla az za pewna siebie... Mam na mysli wzgledy czysto estetyczne, fizyczne, wzrokowe. Ale co by nie bylo,taki wyglad= zaniedbanie, bo przeciez nikt nikomu nie pcha jedzenia do paszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem malutka drobniutka i zgrabniutka. Wielu facetow mi mowi ze podniecam ich samym cialkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 1313
Minetke mozna zrobic w buszu, ale gladka c i p k a moze dostarczac wiecej pociagajacych wrazen wzrokowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeebtiszka
To już problem nie mój był.Widziałem ile pochłaniała lecz za swoje konsumowała.W seksie była lepsza anizeli nie jedna przerazliwie szczupła.Aż podziwiałem ja z jaką lekkością sie poruszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 1313
Czesc gosciu i + dla Ciebie! Wlasnie o to wg mnie chodzi! By sprawic, ze facet oszaleje i podnieci go sama mysl, spojrzenie, a nie dopiero 10 min oralnych zabaw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeebtiszka
Ona na wznak ja z boku.Super było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolinka 1313 a co ty taka cięta jesteś? co się martwisz o tych co im to odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeebtiszka
Muszę przyznać że z buzi bardzo ładna była tylko ta figura była wprost tragiczna.I ciekawostka jeszcze inna.W tańcu toż szalałem z nia na parkiecie.Nie czuła się cieżka i nie była zmęczona.Nie potrafie sobie tego racjonalnie wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 1313
Jeebtiszka Moze i byc tak, ze szczupla, zgrabna kobieta mysli, ze juz to, ze taka jest zalatwi sprawe i w lozku bedzie super. Ale niech bedzie, np. dla mnie, to, ze tak jak napisala Pani wyzej, podniecam faceta samym cialkiem, bedzie dodatkowa motywacja do dzialania w seksie. A i nie wspominajac o poczuciu pewnosci siebie. To naprawde sukces, ze ta Twoja kochanka potrafila byc taka lekka w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 1313
Jestem cieta? No moze troszke :D Przyznaje :D Moze dlatego, ze przeraza mnie fakt, jak kobiety potrafia o siebie nie dbac. Inaczej jest facet sobie sam wybiera taka kochanke i gdy poczatkowo dziewczyna, potem swieza zona z normalnej, fajnej babki zmienia sie w potwora... I takie poczucie, ze "jestem zona, mam to na pismie, moge jesc az padne, bo przeciez on mnie kocha, moge nie przypominac kobiety" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeebtiszka
Wiesz nie które kobiety nie mogą za to jak rodzą dzieci to tyją niesamowicie.Innym to nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonki one
Jestem wymagajacym facetem wobec kobiet. Musi byc subtelna, zabawna, inteligentna, madra itd. Naprawde charakter sie liczy, no ale na litosc boska! Kobieta musi byc kobieta a nie wielorybem! Jesc jest latwo, trudniej wskoczyc w adidasy i sie poruszac. Dbajcie o siebie, blagam. Jestescie tak pieknie zbudowane, tak nas to kreci, nie oszpecjacie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×