Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maraaa

Bolał mnie brzuch, okresu nadal nie ma...

Polecane posty

Gość Maraaa

Witam... Rzadko zaglądam do jakichkolwiek forum, ale liczę, że mi pomożecie... proszę. A więc. Mam chłopaka. Już minął około rok naszego związku. Od niedawna (jakiś 2 msc, nie więcej) zaczynamy się bawić w formie pettingu. Po prostu nie śpieszymy się. Dodam, że mam 18 lat on 20. Jako, że to mój pierwszy chłopak i nowe doświadczenia musicie mnie jakoś uspokoić. Wiem, że to mało możliwe, ale.. po ostatniej zabawie zostało mi trochę spermy na palcach. To było jakieś 2 tyg temu.Oczywiście rączki elegancko umyte zaraz 'po'. No i po jakiś dwóch dniach od tego zdarzenia trochę miałam ochotę i się sama zadowoliłam... Wiem, że plemniki nie miały szanse przetrwania po wielokrotnych myciach rąk, długim czasie przeżywania na świeżym powietrzu i po tak długim czasie, ale... Ale panikuje. Bo jak od 13 roku życia okres mam regularny, zawszę co 24 dni, tak teraz już minął 31 dzień. I dlatego panikuję. Zawsze miałam bolące miesiączki, a teraz lipa. Troszkę mnie brzuch pobolewał 3 dni temu, myślałam, że się już zacznie piekło a tutaj spokój. Na następny dzień bolało trochę mocniej, ale na jakieś 3-5 min. Wczoraj chyba nic, nie przypominam sobie, a dzisiaj również spokój. Jedyne zmiany to fakt, że jestem strasznie rozdrażniona i płaczliwa. A nigdy tak nie miałam... Dodam, że w moim życiu nic nie uległo zmianie, żadnych stresów, żadnego przeciążenia. Nic. Po staremu. Błagam uspokójcie mnie bo się zaraz rozpłaczę... Spać nie mogę bo o tym myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 1313
Postaram sie odpowiedziec na pytanie i nie komentowac watkow pobocznych. Plemniki nie mialy juz szans. Ja tez czesto sobie wkrecam takie akcje, ale to juz przesada. Moglabys zajsc w ciaze, gdybys chwile po wytrysku faceta wlozyla palce do pochwy majac okres plodny. Osiwiejesz dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×