Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KamilaWarszawa

Porównywarki cen - korzystacie?

Polecane posty

Gość KamilaWarszawa

Po początkowym sceptycznym podejściu do zakupów poprzez internet (sparzyłam się na uczciwości na jednym z portali aukcyjnych) zauważyłam, że mimo wszystko coraz więcej rzeczy znów zamawiam poprzez sieć. Oczywiście ten portal omijam z daleka. I teraz mam pytanie. Co sądzicie o porównywarkach cen. Spełniają one swoją funkcję? Porównują faktycznie ofertę z całego internetu (wszystkich sklepów) czy tylko wybranych, które zapłaciły jakąś opłatę? Ostatnio trafiłam na uważam bardzo fajną www.cena.pl, bo ma szereg funkcji bardzo precyzujący sam proces wyszukiwania (w porównaniu do np ceneo). Co sądzicie o takim "wspomaganiu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krol karol kupil krolowej karo
a co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna8233
Nigdy nie korzystałaś z porównywarki cen? To świetna sprawa,ja zawsze to robie,korzystam z 1-2 i jestem zadowolona. Dzięki temu wiesz który sklep oferuje najniższe ceny i gdzie warto kupić. Musisz koniecznie spróbować. www.Tublu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molim
korzystam,ale znam tylko jedna, bo www.skapiec.pl inne dzialaja na takiej samej zasadzie? Dzieki za infooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikina6
wszystkie działają mniej więcej tak samo, choć natrafiłam na ciekawą stronkę www.justask.pl, troszkę inaczej działa, bo opinie dodają twoi znajomi, polecam sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blek
jest jeszcze taka alleceny.pl - takie ceneo ale dla artykułów spożywczych, dla dzieci, kosmetyków, alko itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×