Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornelia4444

jak zaaranzowac salon z bladoblekitnymi scianami

Polecane posty

Gość kornelia4444

powiem wam ze efekt mnie przerazil..cos ala szpital.. musze teraz koniecznie ozywic to wnetrze.. mam pytanie co do dodatkow... narzuty na kanapy-jaki kolor itd -zyrandole ? -obrus? -firanki -zaslony -dywanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem brązowe dodatki bardzo ładnie wyglądają z bladoniebieskim kolorem ale czarne np. lampa też super. Tylko nie rób sobie żółtych dodatków bo większość ludzi myśli, że niebieski i żółty tak super się komponują a moim zdaniem to kicz i tandeta. Ale oczywiście zrobisz, jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje brazowy moze byc ciekawy.. myslalam tez o fioletowym, czarnym.. bialy dalby zbyt szpitalny efekt hehe.. niebieeski jakis granatowy.. popatrze co ua mi sie dostac.. nie przemaluje wczoraj bylo malowanie a efekt mnie zdziwil heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brąz i czarny tak, firanki mogą być np. białe z delikatnymi wzorami, kwiatkami np. w brązie. Ja mam takie i Ikei i super wyglądają. Ale fiolet, jak dla mnie odpada. Fiolet super wygląda przy ścianach ecrui, kawa z mlekiem lub oliwkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież meble będą bardzo ładne zarówno czarne jak i w kolorze sosny. Chodzi o to, że dodatki moim zdaniem powinny być brązowe bądź czarne. Lampa sufitowa czarna i podłogowa też czarna z tej samej serii super będą wyglądały. Poduszki np. koloru kawa z mlekiem, brąz albo biel przeplatana brązem. Dużo zieleni i będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×