Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fili34

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość Fili34

Witam, szukam ludzi którzy mięliby ochotę pogadać o wszystkim i o niczym, tak po prostu. Wróciłam do domu po pracy, powinnam posprzątać w domu, ogród zarasta zielskiem, a ja nie mam na nic siły. Smutek w duszy nie nastraja do pracy mimo pięknej pogody i słoneczka za oknem. Syn chętny na wycieczkę rowerową a ja siedzę z kwaśną miną. Też tak czasem macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! To już nie jesteś sama :-), możemy sobie razem o rożnych rzezach popisać, ja też marze o bratniej duszy, fajnie, że się odezwałaś, najgorzej zamknąć się w czterech ścianach, cudownie by było gdybyś mieszkała w Krakowie lub okolicach.... pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć tu znowu Ania zapomniałam Ci napisać mojego maila aniapia274@gmail.com masz ochotę pogadać pisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz na mojego maila maganda@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka_
hej dziewczyny :) fajnie, że są takie miejsca, jak to. Szkoda tylko, że tak trudno znaleźć na nich osobę, która mieszka w sąsiedztwie : Ja jestem z Warszawy (od m-ca) i nikogo nie znam. Mam męża, dzieci, ale czasem chciałabym pogadać tak sobie od serca z inną babką ;). Mam 34 lata, na razie nie pracuję, więc siedzę całe dnie w domu i rozmawiam... ze sobą ... Bardzo mi brakuje takiej bratniej duszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matildaaa
dziewczyny ja mam dokładnie tak samo. Brak mi psiapsióły. Pewnie że najlepiej żeby była blisko i mogła pić ze mną te herbatki w każdej złej, smutnej chwili ale to trudne. Wydaje mi się że jest to juz kwestia wieku. mam 35 lat i fajne babki tak jak fajni faceci są zajęte:) tzn. mają już swoje koleżanki i brak czasu na nowe. Ja tam mam dużo czasu. Jestem z Łodzi ale właściwie to nie ma znaczenia. Jak któraś ma czas i ochotę na nowe znajomości to czekam. justine28@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie jak poprzedniczka mam 35 lat i też jestem z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aneta
ja mieszkam 50km od Warszawy mam 37lat mam męza nie mam dzieci i też czuje się samotna nie mam kumpeli do pogadania nie wychodzę praktycznie z domu ehh..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka_
gość aneta zapraszam więc do kontaktu na : hermionka50@wp.pl Ja też poza spacerkami z dziećmi albo wypadami rodzinnymi nie ruszam się sama z domu. Mam sporo czasu i chętnie porozmawiam z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×