Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzennnnka

Dla faceta trenującego sporty walki/MMA - co na prezent?

Polecane posty

Gość Marzennnnka

Witajcie moje drogie. Mój ukochany ma niebawem urodzinki i chciałam mu kupić coś z czego byłby zadowolony. Od dawna trenuje mma i myślałam żeby kupić mu cały super pakiet na treningi. Pogrzebałam troche i znalazłam sklep gdzie mają nawet niezłe ceny: www.stylsport.com i właśnie widze ze oni tam mają polska obsługę też, ale wysyłka jest z UK. Czy ktoś kupował tak zza morza kiedyś? Jak długo idzie paczka z Anglii? Chciałabym zdążyć na czas przed urodzinami. Pozdrawiam kafeterianki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malicka
A kiedy Twój facet ma urodziny? Nie zamawiałam nigdy z tego sklepu, ale moim zdaniem musisz poważnie zastanowić się nad tym, czy wysyłka dojdzie na czas. Może rozejrzyj się za innymi, alternatywnymi prezentami. Moim zdaniem fajnym prezentem dla faceta są doświadczenia - zafundowanie mu ekstremalnych doświadczeń. Skoro Twój facet lubi sporty walki/MMA, to pewnie jest też duże prawdopodobieństwo, że lubi strzelnicę, strzelanie ekstremalne, skok z bungee i tego typu rzeczy. Jest kilka firm, które proponują takie prezenty. Najfajniejsze propozycje moim zdaniem ma sklep www.superprezenty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może kask sparingowy? Taki porządny na pewno się przyda. Niekoniecznie musi był wykonany ze skóry naturalnej. Jak najbardziej rozumiem osobiste preferencje, ale wydaje mi się, że powszechne jest błędne przekonanie, że materiał syntetyczny koniecznie jest gorszy. Nic bardziej mylnego. Kask ze sztucznej skóry jest na pewno tańszy, a znaczący wpływ na bezpieczeństwo i tak ma materiał wewnątrz. Więcej na ten temat można doczytać tutaj: https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jaki-wybrac-kask-do-sportow-walki-ktory-bedzie-najlepszy/5699/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×