Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pan Młody ze spinką do krawata, czy bez?

Polecane posty

Gość gość

Będzie bez kamizelki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Asiek88
Obecnie spinka do krawatu tak samo jak kamizelka i buty do garnitury z kwadratowym "czubkiem" są faux-pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamizelka to klasyka, czasami koniecznosc (np. do formalnego smokingu), a nie zadne faux pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się kamizelki nie podobają i uważam, że wyglądają wieśniacko do zwykłych garniturów. Wiadomo, że do smokingu są obowiązkowe i wyglądają ładnie, ale to już inna forma ubioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Asiek88
Nie zgadzam się. Moda i styl wyglądu państwa młodych się zmienia. Kamizelek do garniturów się już nie nosi! Suknie ślubne też kiedyś były zabudowane od stóp do głów - teraz się do zmienia, tak samo ubiór pana młodego. Wystarczy troszkę poczytać czy chociaż pójść do pierwszego z brzegu salonu z garniturami. Jeśli strój pana młodego składa się z garnituru, koszuli i krawata, to absolutnie nie należy zakładać kamizelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu, jesli uwazasz, ze tak wyglada "wiesniacki" czlowiek, to think again http://statics.suitsupply.com/images/products/Suits/zoom/Suits_Blue_Plain_Lazio_3p_P3517_Suitsupply_Online_Store_1.jpg To, co denerwuje Ciebie i Asiek, to swiecace kamizelki we wzory. To rzeczywiscie nieciekawie wyglada. Ale to nie znaczy, ze wszystkie kamizelki nalezy potepiac w czambul, bo dzieki kamizelce (odpowiednio dobranej) mozna podniesc range stroju. 88Asiek88 Jak to mowia w wypadku stroju meskiego: moda sie zmienia, styl jest wieczny. Kamizelek sie nie nosi z wielu przyczyn: jest centralne ogrzewanie, jest lenistwo, jest spadek jakosci ubierania sie. To, ze w sklepach ciezko dostac garnitur z kamizelka to slaby argument. Ciezko rowniez dostac smoking, a to nie znaczy, ze smokingi sa nic nie warte. Ale juz poza tym - nawet masowi producenci zauwazaja, ze kamizelki wracaja do lask. Zobacz chociazby oferte Bytomia. Wreszcie wrocily do nich trzyczesciowe garnitury, u Vistuli tez pojawily sie ze 3-4 egzemplarze. Wystarczy poczytac? No czytam, czytam. Wszedzie ikony stylu meskiego chwala kamizelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamizelek nie nosze, dla mnie troche jak z minionej epoki. natomiast spinke do krawata mam... ;) niezla do tego... :P w zasadzie to kilka mam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy jestescie tepaki-skoro pan mlody idzie do slubu bez kamizelki tzn elegancko na luzie i spinka w tym wypadku odpada ale moze byc butonierka-i to bedzie to :KLASYCZNIE ELEGANCKO I NA LUZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Asiek88
Może i nie wygląda źle Pan na zdjęciu, ale zaraz go sobie wyobraziłam po zdjęciu marynarki i dalej stoję przy swoim zdaniu :). Stanowcze NIE dla kamizelek :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan z linku ma źle dobranego skarpetki i do tego za krótkie spodnie, więc świetny przykład dałeś :p Co do kamizelek i tak będę twierdzić, że są lekko wieśniackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isaia colar pin :D ale nie wiem co jest zlego w spince. ja bym sie udusil bez niej bo na wysokosci kilkudziesieciu do stuparu metrow cholernie wieje i krawat owija sie wokol szyji w ta i spowrotem... :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrane*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarpetki sa ok, bez przesady. Spodnie sa po "wlosku", tez wole dluzsze, ale to nie znaczy, ze to jest jakas wielka tragedia (poza tym on idzie, wiec nogawki sie dodatkowo podnosza). Facet wyglada stylowo, a ktos kto twierdzi, ze wyglada "wiesniacko" przyszedl sie tutaj poklocic, a nie pogadac :P W pelnej elegancji kamizelka to podstawa, nie istnieje zaden formalny stroj, do ktorego nie zakladaloby sie kamizelki (frak, zakiet, stroller, smoking, garnitur wizytowy, wszystkie wymagaja kamizelki). Do garnituru kamizelka jest tez ok. Jak ktos nie lubi, to moze ja uszyc bardzo nisko - tak ze jej nie widac po zapieciu marynarki. A kamizelka daje to, ze nie widac dyndajacego krawata i koszuli w okolicach pasa. To dopiero wyglada nieciekawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Asiek88
Jak komuś widać koszulę w okolicach pasa czy dyndający krawat to chyba ma źle dobrany garnitur. Mój przyszły mąż ma garnitur bez kamizelki i wygląda elegancko. Żaden krawat mu nie "dynda" a i koszula prezentuje się świetnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarpetki nie są ok bo powinien mieć brązowe lub granatowe i poczytaj sobie jak nie wierzysz. Nie przyszłam się tu pokłócić, według Ciebie skoro mam inne zdacie to już jestem awanturnicą? Nie podobają mi się kamizelki ani trochę, mój mąż miał garnitur granatowy bez kamizelki i muchę i wyglądał super, dobrze dobrany garnitur nie potrzebuje kamizelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą skoro podkreślasz, że pan na zdjęciu wygląda elegancko dzięki kamizelce, to dodaj że przykrótkie spodnie już mu tą elegancję odbierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, moglby miec dluzsze spodnie. Na slubie takie by nie przeszly, zgadzam sie :) 88Asiek, chocbys nie wiadomo jak miala dopasowany garnitur krawat zawsze tam dynda i zawsze widac koszule. Chyba, ze masz spodnie do pepka :) Nawet przy zapietej marynarce - jeden ruch reka i widac biala koszule spod zapietej marynarki. Wlasnie po to sa kamizelki (nisko skrojone jak ktos nie lubi wysoko), zeby zaslonic te czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Asiek88
No to chyba jestem ślepa, bo narzeczonemu żaden krawat nie "dynda" a spodni wcale nie ma wysoko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiek, jak Twój wybranek będzie ubrany w garnitur i będzie miał zapiętą marynarkę, to poproś go, żeby Ci pomachał rączką nad głową. Twym oczom ukaże kawałek koszuli w okolicach pasa. Kamizelka jest od tego, żeby taki widok zasłonić :) No chyba, że zapinasz marynarkę na wszystkie guziki, to jest bardzo złym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Asiek88
Mój przyszły mąż wygląda świetnie bez kamizelki i chociaż by się waliło i paliło to nie będę za kamizelką i koniec kropka :). Kończę bezsensowną dyskusję ':P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wątpię, że wygląda świetnie :) Zresztą cała dyskusja jest dziwaczna, bo tekst "mi zle w kamizelkach" jest tak samo sensowny jak "mi źle w marynarkach", "mi zle w spodniach na kant", "mi zle w koszulach". Spodnie spodniom nierowne, marynarka marynace nierowna. I podobnie kamizelka kamizelce nierowna. I na pewno znalelizlibysmy taka, ktora by sie Wam spodobala ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż swietnie wygląda bez majtek i choćby sie waliło i paliło to nie pozwole mu ubrać majtek to ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izususia
ze spinką do krawata to może niekoniecznie, ale za to ze spinkami do mankietów - jak najbardziej! choćby dlatego, że można z nimi poszaleć i zamiast zwykłych - ubrać takie oryginalne, np. drewniane z grawerem. polecam sprawdzić te z imperiumgadzetow (tanie a świetnej jakości): https://imperiumgadzetow.pl/433-spinki-do-mankietow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie spinka do krawata!! Chcesz go osmieszyc? Cale wesele bedzie mowic tylko o spince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×