Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile miesięcznie oszczędzacie pieniędzy...

Polecane posty

Gość gość
Słuchajcie, a ile płacicie za prąd i od kogo bierzecie? Bo gdzieś na forum czytałam, że Novum ma fajną ofertę i można jakoś 20 zeta zaoszczedzić. Któraś może coś więcej wie i może napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabiam różnie jak to w biznesie, od 15 do 20 tyś zł/mc, czasami więcej, życie mnie kosztuje ok. 8 tyś zł/mc , resztę odkładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje na tzw. sluchawce. W zaleznosci od premii od 1400 do 1600. Czynsz 400 ZL. Odkladam co najwzej 200 zl albo i nic. Kobieta 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to smieszne, ale odkladam ok 30zl miesięczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roznie, czasami sporo bo odkladam na podroz a innym razem nic bo splacam podroz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam ok 7 tys/mies, utrzymuję rodzinę, samochód. Odkładam ok 4 tys. Moja żona dostała właśnie pracę, ma zarabiać ok 2300 zł/mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio udalo mi sie na pradzie przyoszdzecic, mamy umowe z novum, to jakies 30 zeta do przodu miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok zakonczony ze stanem + 8500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze sami bogacze na kafe, z zarobkami od 5-20 tys . To o jakim my kryzysie w Pl mowimy?? Normalnie eldorado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po kij oszczędzać, żeby i tak potem stracić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarobki zalezne od prowizji ok 5tys (dodatkowo niewielki zasiłek), wydatki ok 1,5 do 2 tys (mieszkanie i inne opłaty), odkładam zaleznie od miesiaca od 2 do 3,5tys, poprzedni rok odlozone ok 30 tys gdybym zasikal pasa byloby ok 50 tys, praca od 5 do 76h dziennie 5xtyg. branża telekomunikacyjna, mezczyna lat 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat jestem kobietą i nic nie byłam w stanie odłożyć. Konto z końcem miesiąca jest praktycznie zerowe. Od 5 miesiecy jestem na urlopie wychowawczym więc nie mam żadnych dochodów. Mąż zarabia 3500zł. + dorobić potrafi max.2300zł i utrzymuje 4 osobową rodzinę ale nie było tak dobrze zawsze tylko z roku na rok dostawał podwyżki.Jeśli wrócę do pracy to spokojnie będziemy mogli odłożyć moją całą pensji. Nasze wydatki to rachunki za gaz w okresie zimowym co miesiąc 350zł. internet 50zł, prąd 100zł., tv -79zł. te. 150zł.śmieci 36zł. tankowanie samochodu ok.600zł. Kredytów nie mamy . Gdybyśmy nie przebudowywali letniaka na mieszkanko 3 pok. to na pewno uzbierane mielibyśmy ok.30tys. na koncie oraz dorobiliśmy się samochodu który kosztował nas 34tys. Od września dojdą nam koszta związane z opłatami za przedszkola dzieci spokojnie 1000zł./m-c. Moim marzeniem jest się pobudować bo działka jest ale żadna ze stron rodziny nie jest w stanie nam finansowo pomóc nawet nie mają złamanego grosza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczego nie mogę odłożyć, żyje na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014.09.01 Wcale nie śmieszne... Po 25 latach wystarczy na pogrzeb skromny może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilebys nie zarabiał, zawsze coś odlóż- warto dzialac wedlug tej maksymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antekasdf
ja zarabiam 3000 netto, ciągle się dokształcając. Nauka, praca, praca 13h dziennie. Odkładam 1,5k netto, przy bardzo skromnym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xuz
12tys miesiecznie, manager w anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszczedzam 1000 funtow miesiecznie , moj maz tylez samo. Zyjemy na dobrym poziomie, mamy marzenia i cele na co wydac te pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas mam wrażenie, że za mało. Udaje mi się miesięcznie odłożyć 300-500 zł (zależy od miesiąca), ale za bardzo nie znam się na inwestowaniu wiec pieniądze trzymam na lokacie i mam tylko 2,5% zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryssska
nauczcie mnie odkładać :P zarabiam 5 tys a nie umiem odkładać i żyć skromnie, nie umiem myśleć o przyszłości. I wynajmuje mieszkanie. Chciała bym kupić swoje ale tyle lat zbierac ??? ile lat już zbieracie na mieszkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roznie Ale w granicach 500-1000 € ( Niemcy) W Polsce nie bylo na to szans ( bo mielismy 4-5 Tys na 4 os.)teraz pracujemy oboje za granica. Mamy dwoje dzieci i odkladamy. W planach jest kupno domu za rok lub dwa tu na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15-20 tysiecy miesiecznie I nie jest to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkładam ok. 3500zł miesięcznie bez "zaciągania pasa" jedząc prawie codziennie lunch na mieście, chodząc do kina i robiąc zakupy. Mam 27 lat, nie mam dzieci i jestem projektantką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mało odkładam, ale spadły nam rachunki za prąd po tym jak wymieniliśmy oświetlenie na te z activejeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Even
Pracuje jako inspektor spawalniczy. Zarabiam 4200zl-5000zł w zaleznosci od nadgodzin. Mieszkam z rodzicami, wiec 0 wydatkow. Odkladam 3000zł miesiąc. W rok udalo mi sie odlozyc 29000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam 1000-1100 funtów mc i nic nie odkładam :O Mieszkam w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie wszędzie są żarówki ledowe, w żyrandolu w łazience, kuchni. A w przedpokoju to mam takie designerskie kinkiety activejet z OBI o ciepłej barwie światła i też oszczędzamy ze stówę na tym oświetleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też activejety się sprawdzają i spadły rachunki, ale my wybraliśmy lampy o neutralnej barwie światła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×