Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość costaB

Tips & triks perfekcyjnej minety, czyli......

Polecane posty

Gość costaB

...... jak dac kobiecie najwiecej przyjemnosci. Jakie bledy popelniaja faceci? ....a co daje wam najwiecej roskoszy. Dziewczyny dawajcie swoje wskazowki i rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......jak wiadomo faceci nie popelniaja bledow, a wszystkie tutaj sa maksymalnie zaspokojone, takze sorry stary temat umatrl :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to wszystko zależy od tego jak Ona lubi, ostro a może łagodniej. Wsadzanie języczka w dziurkę albo paluszków i do tego pieszczenie łechtaczki sprawi przyjemność większości dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatne pieszczenie jezykiem....hmmmm jak najbardziej, ale pchanie palcow stanowczo odpada..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafilo mi sie kiedys take beztalecie..... mielil jezykiem chyba na akord, po 3 min czipka mi zdretwiala i powiedzialam dosc :-) . Panowie troche wyczucia i dekikatnosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doro32
Bo do tego trzeba miec talent :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doro32
......i zwinny jezyczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doswiadczenia wiem ze kazda kobieta jest inna i kazda potrzebuje nieco innych pieszczot. Mojej dziewczyny juz sie nauczlem ze tak powiem i 5 orgazmow lechtaczkowych to zaden problem ale z nowa dziewczyna przy pierwszym razie moglbym miec problemy. Moze jeden orgazm by byl ale wiecej trudno powiedziec. z pewnoscia za kazdym razem byloby coraz lepiej i lepiej. praktyka, praktyka, praktyka, tyle moge powiedziec. Trening czyni mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra minetka nie jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×