Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kinga34

Przesyłanie pieniędzy przez kantor internetowy

Polecane posty

Gość gość
Polecam rozejrzeć się za dobrym kantorem internetowym, co zdecydowanie ułatwia życie. Pewny Kantor to moim zdaniem najlepszy wybór na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgr
Dużo plusów ma taka platforma jak Amronet (amronet.pl). Z tego co już zdążyłem się dowiedzieć to jedna z popularniejszych w necie. Ja ich znalazłem z polecenia brata, który ma biznes i często potrzebuje wymienić trochę euro. Z takich ważniejszych ich zalet to bezpłatne przelewy bankowe, niska prowizja, dobre kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdfd
Atrakcyjne kursy za dolara ostatnio namierzyłem na stronie amronet.pl. Już kilka transakcji u nich zrealizowałem i za każdym razem przebiegł cały proces sprawnie. Dostaję też cashback za zrealizowane wymiany, co mi się dodatkowo tutaj podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałem ostatnio przy wymianach walut w Amronet.pl z szybkich przelewów ekspress target, mega świetna opcja gdy się współpracuje z zagranicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wyjeżdżam za granicę zarobkowo, wpłacam walutę do Amronet.pl, szybkie przewalutowanie i na polskie konto- bezpłatnie. Cała sprawa załatwiona online. Najlepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robixx
Dobrze jest zorganizowana wymiana waluty na stronie www.amronet.pl. Obracam tutaj stosunkowo dużymi sumami, bo prowadzę handel z partnerami zagranicznymi i powiem, że jeśli chodzi o zabezpieczenia z jakich korzysta kantor to można być spokojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Kiść
Ja korzystam z Pewnego Kantoru i póki co jestem zadowolona. Mąż mi go polecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z początku również nie mogłem się przekonać do wymiany on line. Spróbowałem, zaliczyłem pierwszy raz bezproblemowo i teraz już nie wyobrażam sobie standardowej wymiany, bo niby po co, skoro mogę to zrobić z domu? Najlepiej wymieniać w PEWNYM KANTORZE- sprawdziłem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie korzystam z usług kantora internetowego http://www.centkantor.pl/ Żyje szybko wiec cenie sobie szybka i profesjonalna obsługe. Tutaj kilka minut po zleceniu wymiany otrzymuje przelew na konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kantor, to ja jestem bardzo zadowolona z http://kantoralex.pl/ - często korzystam i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest oczywiście Pewny Kantor- nazwa zobowiązuje :) Wszystko sprawnie działa, transakcje są szybkie i bezpieczne! No i dobry spread.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie kantor
W kantorze raczej się przelewów nie robi, tylko walutę wymienia. Do przelewania pieniędzy polecam https://bm.pl/#!/przelewy/start mamy przez tę stronę ustawione płatności wszystkich rachunkow dzięki czemu nie musimy o tym pamiętać co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amronet - naucz się nie spamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanna5
Załóż konto w Pluskantor.p. Polecam, bo szybciutko księgują środki, a przelewy PLN zawsze bez opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emoOlek
Przynajmniej -3 razy do roku korzystam z usług e-kantorów aby przesyłać kasę z zagranicznego konta do kraju i najlepiej to wszystko idzie z pośrednictwem Amronet. Przelewy PLN z kantoru na rachunek prywatny są bezpłatne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamolla
Ja z kantorów internetowych jeszcze nie miałam okazji korzystać. Przelewy zagraniczne można też z powodzeniem zrealizować za pomocą platformy https://www.przelewy24.pl/. Transakcje są bezpieczne, szybkie i bezproblemowe. System połączony jest z wieloma bankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wymianę przez Nordiqa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppapii
Porównywałam kursy kilku e-kantorów i najlepsze ceny ma Amronet. Duży plus ode mnie także za porządną infolinię, na której pracują ludzie, którzy faktycznie wiedzą co jest ich zadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bearsee
Przekonałam się że nie z każdego kantoru internetowego można wykonać przelew za granicę lecz są też z kolei takie z których bardziej się opłaca zrealizować transfer niżeli z firm świadczących taką usługę. Gieldawalut.com oferuje np. przelewy międzynarodowe w cenie 5-9 zł maks,ale oszczędność z wymiany waluty te drobne sumy przekracza wielokrotnie. A moim zdaniem to wygodne i wymianę i transfer mieć w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w tym samym miejscu się walutę wymienia i robi przelew jest najwygodniej i raczej najtaniej, bo nie wchodzą w grę ewentualne koszty zwiazane z pośrednimi przelewami. Zresztą nie raz już przelewy w EUR realizowałam z pluskantor.pl- i za granicę i na konta w polskich bankach (w tym wypadku przeważnie za darmo). Kasa dochodzi zawsze sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izelw

Najwięcej na wymianie waluty zaoszczędziłam w Amronet, a przelew kosztuje w EUR 5 zł, w innej walucie też nie wiele drożej. Opłaca się więc realizować przelewy z kantoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagma

Przesyłanie pieniędzy przez kantor jest bardzo wygodne. Robiłam tak na Cinkciarz.pl, bo mają usługę przekazów pieniężnych. Kasę wpłaciłam złotówki, a mój brat w Niemczech otrzymał euro. Fajna sprawa i kurs był całkiem niezły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×