Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kinga34

Przesyłanie pieniędzy przez kantor internetowy

Polecane posty

Gość gość
Ja wymieniam na Pewnym Kantorze i jestem zadowolony z płynności, szybkości i cen, które są całkiem konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie miałem do czynienia z e-kantorami. Sporo ich jest, nie wiem co wybrać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaro
Wejdz na Amronet.pl i sam się przekonaj że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taylorekkk
Maro dobrze pisze- ja też polecam Amronet.pl - na prawdę warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość10
Tak, też polecam Amronet.pl. Proste i czytelne zasady a nawet i promocje mają dla nowych klientów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia243
Ja natomiast rozmawiałam z konsultantem online w Amronet.pl i uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na moje zapytania, a nawet powiem więcej dobre rady jak kupić najtaniej CHF, bo ma kredyt niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Niską prowizję mają w kantorze na stronie www.amronet.pl . Można sporo zarobić, jeśli w odpowiednim momencie sprzeda się lub kupi walutę. Sam jestem na tego przykładem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem tym problemem zainteresowany i nie znam kantoru Amronet, ale sądząc po ilości pozytywnych komentarzy podejrzenia, że pisze je jedna i ta sama osoba (naganiacz), są jak najbardziej uzasadnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorkowskaasia
Słyszałam o kantorze Amronet, ale jeszcze nie wymieniałam tam. Widziałam natomiast stawki kursów i są korzystne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryc ja
Co ważne: w Amronet zawsze są dobre stawki i od lat nie wzrasta prowizja (groszowa zresztą). Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Jak na razie to mogę polecić platformę ze stronki www.amronet.pl . Nie mam póki co tutaj problemu z obrotem pieniędzmi. Wszystko jest robione na czas, bez wstrzymań transferów, jakiś awarii technicznych i takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Dobre warunki jeśli chodzi o same wartości kursów, ale też prowizji oferuje Amronet. Ja bym tutaj konto proponował założyć, szczególnie, że teraz mają taką akcję, że na start dają 90 proc rabatu na prowizję - www.konto.amronet.pl/90-procent-rabat-na-pierwszy-miesiac-wymiany-walut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lider Walut - wymieniałam w kilku różnych, ale tu zawsze najszybciej przychodziła wymieniona kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ten jest OK i jeszcze w Amronet.pl wszystko fajnie, szybko idzie po dobrym kursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati9988
Sam korzystam od wielu miesięcy i wszystko jest bezpiecznie. Korzystam z Amronet.pl Polecam innym ;) Mają dobrą cene kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1122
Tak jak koledzy wyżej, ja również polecę Amronet.pl Transakcję są w 100% bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola18899
Dziwi mnie, że ktoś jeszcze korzysta ze stacjonarnych kantorów. Ja od dawna tylko online Amronet.pl Mają czytelną i funkcjonalną strone, żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart22a
Ja teraz tylko online..nie korzystam ze stacjonarnych. Polecam Amronet.pl Przy większej kwocie można negocjować cenę kursu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga65
Też polecam Amronet.pl Mają bardzo dobre cene kursu w porównaniu z konkurencją. Sprawdzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ja korzystam. Mąż mnie nauczył. Mamy taki sprawdzony kantor - Pewny Kantor i jest to dużo wygodniejsze niż tradycyjny sposób. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wymieniam w http://topfx.pl/ , od pół roku jestem zadowolony z pracy tego kantora. Szybko i sprawnie to przebiega, mam zaufanie do tego kantoru ponieważ nigdy mnie nie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinas2
Warto również skorzystać z Amronet.pl. Bardzoszybkie i tanie przelewy to ich wielki atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług internetowego kantora www.amronet.pl To zaawansowany technologicznie kantor online. To także bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut oraz założenie konta za darmo. Jestem bardzo zadowolona z każdej transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Ja korzystam z kantorów internetowych juz jakiś czas. Wybór jest bardzo duży. Wydaje mi się jednak, że najciekawszą ofertę ma http://ergokantor.pl Można u nich założyć darmowe konto i nie pobieraja żadnych opłat ani prowizji za wymianę. Jeszcze nie korzystałam z ich usług ale niedługo pewnie będę miała okazję bo planujemy lot do Mediolanu na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farri saf
Jak na razie nie narzekałam na żaden kantor internetowy, ale do formowych transakcji jest najlepszy Amronet, ponieważ wystawia faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bym się bała przesyłać swoje pieniądze przez kantor internetowy. Jednak wolę jak widzę komu je daje i od razu je dostać. Poza tym kiedyś czytałam że hakerzy tylko czekają na takie okazje i potrafią łamać różne zabezpieczenia. Najlepiej mieć swój jeden zaufany zwykły kantor jak ja kantor Cent www.centkantor.pl. Jest wtedy po prostu większa pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z kantora www.kantoralex.pl i mogę szczerze go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam rozejrzeć się za dobrym kantorem internetowym, co zdecydowanie ułatwia życie. Pewny Kantor to moim zdaniem najlepszy wybór na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług Pewnego Kantoru- mogę polecić , wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×