Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

położna wrocław kamieńskiego

Polecane posty

Gość gość

poszukuję namiary na dobrą położną pracującą w tym szpitalu,czeka mnie drugi poród,pierwsze dziecko rodziłam w tym właśnie szpitalu z opłaconą położną,ale nie byłam z niej zadowolona,więc jeśli ktoś ma namiary na położne,ktorym naprawdę warto zaufać bardzo o nie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rodzilam z pania Wioletta Juda. jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też z nią i jestem bardzo niezadowolona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Wioletta niestety bardzo zaniedbała mój poród przez co do dzisiaj mam problemy zdrowotne,dlatego chciałabym rodzić z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
A jak jest w tym szpitalu ? i ile trzeba zapłacić za położona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
650 zł płaci się położnej,porodówka bardzo ładna,ale ogólnie opieka w trakcie i po porodzie to porażka,moje dziecko po wyjściu z tego szpitala zaraz trafiło do innego z zakażeniami i zapaleniem płuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkaaaaa
juz rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hallo nie ma tu żadnej wrocławianki.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocławianki są :) ale może nie z Kamieńskiego - ja rodziłam na Borowskiej ale tam się chyba nie opłaca położnej - i mimo to byłam bardzo zadowolona, miałam cc, lekarze i położne super, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale inna jest niestety opieka przy cc,a inna przy porodzie naturalnym....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kamieńskiego opłacasz położną żeby była tylko dla Ciebie, ale będzie to jedna z tych które mają akurat dyżur. O wybraną tam bardzo ciężko, dużo problemów. Mimo usilnych prób mi odmówiono w zeszłym roku. A nie będę płaciła jak mam trafić na wredote tylko po to by kawę pila sobie przy mnie, a nie w dyżurce. Rodziłam na Borowskiej z bardzo fajną nie opłaconą ;-) położną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kamieńskiego umawiasz się z położną na telefon-ona będzie przy tobie niezależnie od tego czy ma dyżur czy nie,tak się umówiłam ze swoją,ale w efekcie moja piła przysłowiową kawę w dyżurce,a poród odbierała studentka położnictwa....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 19:06 - nieprawda :) koleżanka z pokoju na patologii ciąży rodziła sn - mogła liczyć na pomoc po porodzie jak i przy dziecku, oczywiście po cc wygląda to trochę inaczej bo przez kilka dni ledwo chodzisz ale położne również pomagały kobietom po sn przy niemowlakach - jedna położna sama wychodziła z inicjatywą, inne wystarczyło poprosić żeby pomogły, nauczyły chociażby przewijać czy przystawiać do piersi - wiem bo widziałam :) Panie salowe też okazały się wspaniałe - nie mówię tu o pomocy przy niemowlakach ale jak kobieta zaczynała rodzić i trzeba było ją spakować (robiły to koleżanki z pokoju) i przenieść rzeczy na porodówkę - nie było to dla nich żadnym problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to widzę,że straszna różnica pomiędzy tym,co przeszłam na kamieńskiego.....ja zaraz po porodzie zajmowałam się sama dzieckiem,nikt nie przyszedł zapytać czy daję sobie radę,nikt mi nie pokazał jak przystawić dziecko do piersi,lekarza na obchodzie też nie interesowało jak się czuję....dramat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Borowskiej po sn dzieckiem też oczywiście zajmujesz się sama ale można było liczyć na pomoc położnych - jedna położna poproszona o pomoc pokazała chociażby jak używać laktatora - niby proste ale została o to poproszona i pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19:43 - może wystarczyło poprosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosiłam i to nie raz,bo dziecko głodne płakało a ja nie wiedziałam co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą prosiłam ja,mąż i moja mama,ale tam tylko mieli ciągle pretensje,że ktoś się o cokolwiek pyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętam też sytuację jak już byłam na sali ogólnej kobiecie obok w pokoju płakało dziecko, płakało i płakało - przyszła położna i próbowała pomóc (kobieta było po cc ale myślę, że tak samo pomogłaby kobiecie po sn - w końcu przyszła do pokoju gdzie od dłuższego czasu płakało dziecko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętam jak pytałyśmy się z dziewczynami o takie niby podstawowe rzeczy ale dla nas bardzo ważne, nowe - pierwszy spacer - kiedy?, krem na popękane brodawki, kiedy dopajać, czy podawać herbatkę z kopru włoskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5lat temu na kamieńskiego trafiłam fajną położną, ale zanim ona przyszła przez 10 minut była przy mnie inna. Horror, ryczeć przez nią po tej chwili chciałam :O dlatego rok temu chciałam tą położną co ostatnio. Owszem pracuje, owszem mogę zapłacić- ale nie będzie ona tylko ta co ma dyżur. Prosić umówić sie na telefon - nie podamy namiarów na położną. Na borowskiej opieka full wypas, prysznic własny do każdej sali, o wszystko pytanie o zgodę, wszędzie pomoc... Żarcie kijowe jak to szpitalne śniadania i kolacje, za to dobre zupy i całkiem ok obiady plus nie najadlas się to weź sobie więcej. Ja bym polecała Borowską. Położna Karolina Dziamska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat o Kamieńskiego a ja o Borowskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś może polecić Panią Iwonę Bartoszczyk z kamieńskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dwa miesiące mam rodzić,też bym prosiła o polecenie jakiejś położnej z tego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mógłby mi ktoś pomóc w temacie??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę temat bo też jestem zainteresowana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę temat bo też jestem zainteresowana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę rodzić na kamieńskiego i wynająć położna od koleżanki dostałam polecenie Teresy Kempa w związku z tym mam pytanie czy któraś z was rodziła z ta Panią oraz jakie są wasze opinie na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodziłam rok temu z p. Iwonką Bartoszczyk, pełny profesjonalizm, pomagało jej opanowanie i spokój, o wszystkim mówiła co robi i co się dzieje, jednocześnie potrafiła zdyscyplinować, żeby się nad sobą za bardzo nie użalać tylko zająć rodzeniem:) wszystko poszło dobrze i nie mam żadnych negatywnych wspomnień z porodu właśnie dzięki niej. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O p. T. Kempa tylko słyszałam, ale też same pozytywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×