Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARAKI na lekarskim

Studentka medycyny i 15 lat starszy lekarz -jest szansa na udany związek?

Polecane posty

Gość gość
Podziwiam że po 3 zdaniach ty wiesz co czym jest. Ja tam szarpaniny nie widzę. Dla mnie ten związek sie zaczął. Niestety związek ma trochę szersze znaczeniowo zastosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARAKI na lekarkim
do gość 15:30 "na początku płacił ci za seks" Czy ja napisałam w temacie , że był moim sponsorem ? To, że nie było między nami miłości a tylko pożądanie nie znaczy , że związek nie ma szans przetrwania . Chodzi mi bardziej o różnice wiekową i to , że w oczach niektórych ludzi jestem panienką , która robi karierę przez łóżko :/ Pożądam go bardzo i dlatego na początku nie dałam sobie szansę na nic więcej bo z góry założyłam, że jest dla mnie za stary i , że mnie studentce nie pasuje zadawać się z lekarzem bo to taj jakby nie etyczne :P Teraz przestałam przejmować się ludzmi ... Czy wg Ciebie każdy związek zaczyna się od miłości z pierwszego wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARAKI na lekarkim
nieetyczne* miało być razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARAKI na lekarkim
Mysia a dlaczego myślisz , że dorosły i poważny facet miałby ściemniać jeśli chodzi o wiek ? On i tak nie wygląda na swoje 37 lat a ja zresztą widziałam jego datę urodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARAKI na lekarskim
dali sie nabrać, jestem polskim śmierdzielem, jestem z rodz patologicznej i zaczynam od seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że młoda i inteligentna(w końcu studiuje medycynę) dziewczyna wskakuje do łóżka starszemu facetowi. To jest chore. Ty masz jakąś dumę? Jakieś wartości? Mogę się założyć, że nie Ty pierwsza i nie ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co znudziło ci się już pisanie,zmieniasz niki ,robisz błędy w nikach,raz tak raz inaczej,zapominasz,a może jesteś ćpunem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zastanawiam co będzie za kilka lat , taki dziadek u Twego boku ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARAKI na lekarkim
A gdzie ja zmieniłam nick ? Wpis o godzinie 19:50 nie jest mój ! do gość 20:04 a co ma wykształcenie do wyboru partnera ? Młoda i inteligentna dziewczyna z jakim facetem ma się wiązać by wyglądało ok ? Z rówieśnikiem, młodszym czy starszym jedynie o 2-4 lata ? Wyjaśnij proszę ! Original ten "starszy facet" wygląda lepiej niż nie jeden 20+ więc i za kilka lat raczej nic się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorem zdecydowanie manipluator -facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARAKI na lekarkim
to Ty tak uważasz :D A mnie nie pozostaje nic innego jak współczuć takiemu desperatowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też studentka ;)
To prawda. Starszy mężczyzna w dzisiejszych czasach to nie jest siwiutki staruszek , tylko bardzo zadbany i naprawdę atrakcyjny. Dlaczego większość ludzi jak słyszy 15- 20 lat starszy to od razu wyobraża sobie jakiegoś dziadka z laseczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takz z ciebie studentka jak ze
haha dobre, zaczeła od seksu :)))) szok,normalna kobieta teo nie zrobi, bo najpierw uczucia a dopieor potem....a ty k...? czy kto? jeszcze studentka ? i lekarz??? to nierealne!!! nie wyobrażam sobie mojego lekarza dobierajacego sie jak do dziwki :) sorry ...także to co autorka napisała to ściema na 200%:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też studentka ;)
Ale dlaczego tak się jej czepiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka jest z gościem starszym o 15 lat i są już razem kilka lat. Ona ma 25 on 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja owszem nie krytykuję Ciebie,to jest Twoje życie,a różnica wieku nie ma nic do relacji jakie są między wami.Masz rację ,młody gówniarz ,może być większym cwaniakiem niż facet dojrzały,co może już się wyszalał i myśli poważnie.Ale ty naprawdę musisz być pewna swoich uczuć,świadomość masz,widzisz wady u niego i u siebie ,ale czy naprawdę możesz mu poświęcić swoje młode lata??CZy z czasem nie powiesz sobie dość już nie wytrzymuję tego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARAKI na lekarkim
też studentka;) Ja takimi "typami" się nie przejmuję i Tobie także radzę ;) Możliwe , że są to osoby przesiadujące całe dnie/noce na forum i wszystkie tematy uważają za ściemy :D Wracając do tematu to bardziej pociąga mnie dojrzały facet 35+ niż 20 + Nie wyobrażam spotykać się z kolegami z uczelni bo jak dla mnie to dzieci jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ,że dzieci,nie ukrywam ja też to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tez ten starszy żeby cię szanował,a nie uważał za''słodką idiotkę''i manipulował tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARAKI na lekarkim
gość 21:27 Różnica wieku ma wpływ na nasze relację ale bardziej sam fakt, że ja dopiero studiuje medycynę a On już pracuje w zawodzie . Jestem pewna , że gdybym studiowała informatykę a mój facet byłby 37 letnim informatykiem to nie byłoby sensacji ! Nawet komentarz osoby powyżej, że nie wierzy w to, że lekarz zainteresował się dziwką mówi samo za siebie ! Ludzie w realu wiedzą , że jesteśmy razem i podejrzewam , że większość mnie ma za tą dziwkę a jego za sponsora , rozumiesz ? Starczy , że ktoś nas zobaczył razem przed szpitalem i już huczało o romansie a wtedy nawet jeszcze nie spaliśmy ze sobą ! I z tego też powodu nasz związek jest trudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwie sie ludziom bo na pierwszy rzut oka to poleciałas na kasiore doktorka i wiadomo że bedzie latwiej na studiach nie jest tak ? chyba ze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu kasa,ale macie myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO SORRY ALE JAK DLA MNIE TO ŚMIERDZISZ DZIWKĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia|
Autorko Bo akurat znam taki przypadek facet niby wielce porządny wkręcił koleżance, że ma 30 parę lat, a miał 40chę, a ona wtedy miała 20 czy 19 :O I też seks był bardzo szybko, wszystko super do czasu, gdy nie pojawiła się następna chętna na seks. Wiem też jak facet potrafi zawładnąć dziewczyną i wmówić jej wszystko byle mu się oddała. Spójrz na to obiektywnie, jakby nie o Ciebie chodziło - 40latek bzyka się z młodą laską mówi że ją kocha i co to to jest związek wg Ciebie? I nie chcę pisać jak szowinista jakiś ale co do tych plotek - to Ty sobie zaszkodzisz, nie on niestety. On będzie bohaterem , co wyrwał kolejną, a Ty przy ponownej wizycie tam będziesz obśmieana przez innym i postrzegana jako łatwa. Wiem, że to jest niesprawiedliwe ale tak po prostu jest. Wyobraź sobie, że bzykasz się z nim przez jeszcze X czasu, wszyscy o tym wiedzą, on Cię rzuca dla kolejnej , Ty później tam pracujesz i jaką będziesz miała opinię? Jest jakieś przysłowie, że we własnej pracy się nie wdaje w romanse, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie, I jeszcze pytanie - po co zakładałaś temat, skoro wszystkich , którzy Ci odpowiadają, że nie widzą szansy na udany związek, krytykujesz? Ja Ci szczerze odpowiadam jak myślę. Jakbym była złośliwa, to by Ci napisała, że on jest w Tobie prawdopodobnie zakochany, żebyś afiszowała się z nim i robiła w łóżku to czego tylko zapragnie, a wtedy nic Was nie rozłączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfvghjkl;
nie wybiegaj kolego tak hoop :)))równie dobrze ona tez moze go rzucić'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pachnę Niveą
Ja tu nie widzę żadnego związku tylko łatwy seks :O Super, że jesteś wyzwolona autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARAKI na lekarkim
Mysia Nie rozumiem dlaczego od razu twierdzisz , że mój facet to typ skaczący z kwiatka na kwiatek ?? Na początku łączył nas seks , który po jakimś czasie przerodził się w coś więcej i chyba nic w tym niemoralnego ?? Przecież większość związków zaczyna się od fascynacji , pożądania itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno ,nie przejmuj się gadaniem i opiniami innych ,nikt za ciebie życia nie przeżyje,kieruj się sercem i koniec, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARAKI na lekarkim
Mysia a kogo ja krytykuję ? Masz na myśli tych , którzy nazywają mnie dziwką ? Zresztą temat założyłam by porozmawiać z dziewczynami , które są w związkach nie tyle z lekarzami co z partnerami starszymi o kilkanaście lat. Chyba nic w tym dziwnego, że nie życzę sobie wyzywania mnie o dziwek :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też studentka ;)
Nie ma sensu się przejmować i reagować , sama tak napisałaś;) Mimo wszystko popieram tych którzy twierdzą że to Twoje życie, a dla czego masz nie spróbować ? Powtarzam tak samo mógłby się zabawić i Cię zostawić Twój rówieśnik. I jak widziałaś się dzisiaj z nim , rozmawialiście ? jak się sprawy układają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×