Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mary.......

chyba nie mam już nikogo, tak mi źle...

Polecane posty

Gość mary.......

dzisiaj, to była kłótnia, jakich mało. Rzuciłam segregatorem w ścianę. Doprowadził mnie do furii. Tyle razy proszę go o jedną prostą rzecz a on dalej nie potrafi tego robić. dlaczego? bo ma to gdzieś, jego zdaniem robienie tej rzeczy jest niepotrzebne. Prosiłam go tyle razy, no nerwy mi puszczają. Walnęłam drzwiami do pokoju i na łóżku się popłakałam a on wyszedł. do tej pory nie ma go w domu. Kuźźźwa jak mi źle. Niedługo pewnie zasilę grono rozwódek. Jestem rozżalona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary.......
czy komuś jeeszcze wali się małżeństwo? a było tak dobrze....takie kłótnie nas niszczą....nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie co chciałaś żeby zrobił u mnie kiedyś były ciągłe kłótnie i pewnego razu po prostu zakończyło się to rozwodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfheiu
U mnie też były ciągłe kłótnie, potem ciche dni, czasem tygodnie. Nie było porozumienia, każdy zacięty, uparty. I pewnego dnia moja żona powiedziała - oddalamy się od siebie, ratujmy to, porozmawiajmy. Rozmawialiśmy długo, długo... Pierwszy raz od lat szczerze. Dowiedzieliśmy się nawzajem o swoich potrzebach i czego nam brakuje. Zmieniliśmy wiele i zakochaliśmy się w sobie od nowa :) Dziś jest cudownie. Ale tego muszą chcieć obie strony. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz szczęście. U nas rozmów zero, chęci poprawy zero, wszystkiego zero... Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ᴁᴭ
ᴁᴭ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ֪֭gost
Bywa i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścista
mnie sie wali, ale o nic go juz nie prosze nie rozmawiamy. Umiem komunikowac potrzeby swoje i nie mam juz parcia by on coś zrozumiał. Jego zycie jego wybory...na mnie po prostu juz czas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×