Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedoszłamamaaaaaaa

czy to prawda że po poronieniu jest się bardziej płodnym?

Polecane posty

Gość niedoszłamamaaaaaaa

2 miesiące temu poroniłam. Dostałam okres po 32 dniach ciągłych plamień. Po okresie wszystko ładnie, czysto, śluz płodny, nic się nie działo. Uprawiamy seks przerywany. Dziś powinnam dostać miesiączkę ale nie mam żadnych objawów. Czy to normalne że się spóźnia? może też być ciąża, nie wykluczam. i pytanie tytułowe: czy to prawda że po poronieniu jest się bardziej płodnym? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My po poronieniu staralismy sie ok poltora roku o dziecko wiec roznie z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszłamamaaaaaaa
ale słyszałam że krótko po poronieniu jest większa płodność, sama nie wiem czemu. Lekarz kazał odczekać 3 cykle żeby się starać. A u mnie był to pierwszy normalny cykl tzn z normalnym śluzem, zero plamień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bylas lyzeczkowana? Jesli tak to powinnas odczekac te trzy mce chociaz zeby macica sie wygoila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszłamamaaaaaaa
ja chciałabym jeszcze poczekać tyle ile kazał lekarz żeby się starać ale jeśli teraz byłaby ciąża to oczywiście też bylibyśmy szczęśliwi. Dodam ze ta ciąża pierwsza była nieplanowana i po stosunku przerywanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszłamamaaaaaaa
tak byłam łyżeczkowana, to byl 9 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczekaj te 3 miesiace bo jak zajdziesz to znow mozesz poronic. Macica musi sie odbudowac dojsc do siebie po lyzeczkowaniu jest tam jedna rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie jest się bardziej płodnym, ale tyczy się to tylko wczesnych poronionych ciąż do 12tc, także się zaliczasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszłamamaaaaaaa
mam zamiar czekać! ;) ale czasu nie cofnę, był urlop, sporo seksu ja zadałam tylko pytanie czy jest się bardziej płodnym po poronieniu? i czy to normalne ze spóźnia mi się okres? albo zaszłam w ciąże podczas stosunku przerywanego jak poprzednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszłamamaaaaaaa
aha , dzieki za odpowiedz :) mam nadzieje ze nie jestem jeszcze w ciąży bo bałabym się ponownego poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueAghat
ja chyba jestem w ciąży po poronieniu a nie doczekałam sie 1 okresu ale tak czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA TEZ ZASZŁAM ZARAZ PO PORONIENIU( samoistne 7 tydz) nie doczekałąm się pierwszego okresu, ciąża bezkonfliktowa,dziecko zdrwoe po terminie 10 dni, pracowałą do 7 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszłamamaaaaaaa
o akurat weszłam jak napisałaś ;) a staraliście się od razu po poronieniu? byly pełne stosunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszłamamaaaaaaa
ja przez pierwszy miesiąc się nie kochalam, najpierw prawie 2 tyg krwawienia potem plamienie. Przyszedl okres i po nim wszystko normalnie, kochaliśmy się, były stosunki przerywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszłamamaaaaaaa
jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfnv lfn fc
to niebezpieczne tak szybko zajśc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszłamamaaaaaaa
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez poronilam w 9 tc, mialam zbieg. lekarz mi mowil ze przez chyba pol roku jest sie bardziej plodnym. ja go nie posluchalam, zaszlam w nieplanowana ciaze w 2 cyklu... na szczescie ciaza bezproblemowa, na poczatku tylko musialam brac lekii i wiecej odpoczywac, jednak nerwy ktore przezylam...odradzam, jakbym mogla cofnac czas to bym poczekala zeby sie potem nie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszłamamaaaaaaa
u mnie 2 dzień brak okresu i nic go nie zapowiada... Brak objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszłamamaaaaaaa
okres nie nadchodzi ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×