Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polecony  dzisiejszy

wkurza mnie a dalej o niej myślę

Polecane posty

Alu czekaj czekaj szukam jeszcze jednej:D w południe jeszcze nie piłam ale co tam raz się żyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo :D Spieszę już ze szkłem lekko niepoważnym tzałkiem skaczącym powłóczystym susem, jak rzutem na taśmę :P :D Jeszcze się kropla spirytusu zmarnuje, a przecież to na wagę złota, trzeba szanować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś częstuje wódką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i cytrynówka weselna :D robi się wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo w dłoni mam świętego Grala :P Wystrugany dla mojego dziadka przez samego Ludwika XVI, zatzny potomek królewskiego rodu, pocił się i troił, nie wiedzial, że jego dzieło kilkaset lat pózniej znajdzie swoje zostawanie podczas pijaństwa, to znaczy biesiady, przy kredensie zabezpieczonym przed kornikami :D Czekałem aby w południe wychylić lufe na pierwszą nogę, w ramach toastu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytrynóweczka z lodem .....mniam ....i co z tego że w południe :) raz się żyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźniłem się o minutę, refleks szachisty już nie ten ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja Wam porzeczkówkę jeszcze podrzucę....;) wypijcie za moje zdrowie;) chooj, że południe...v v v v na zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako zdeklarowana "pomarańcza" piję of corz pomarańczówkę - nieźle wali w dekiel na tym słońcu - wasze zdrowie drogie panie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo komornika to ja pogryzę, bądz, tzalkiem stary patent, ostrzelam kulkami z plasteliny wystrzeliwanymi za pomocą obudowy od długopisu i wydychanego z moich czeliści powietrza :D Zazwyczaj na takich wystarczą dwie kulki świeżo obślinione :P Kredens jest bezpieczny, podobnie jak moje kalesony i nasz ekosystem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach ty wodzio nie cnoto tys mnie z koszuli obdarla tys mnie wrzucila w bloto,ale i tak chodz do mojego gardla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę, bo jak czytam to co tu sie dzieje to nie tylko kawy jednak nie potrzebuje, nawet przydałaby się melisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli twierdzisz,że mogę być spokojny jeśli chodzi o Ciebie? Mam nadzieję,bo nie ma zbyt wielu którym mogłem podpaść i max 3 osoby tzn już 2;)osoby mogą mieć wąty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odpadam z wojenek, proszę o spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest prośba.. tylko ręką na zgodę. Chwytasz i zachowujesz się poprawnie lub nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłej reszty dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Ja odpadam z wojenek, proszę o spokój xxxx w tamtym zdaniu ustosunkowywałem się do tego:) xxx Tylko,że ja Ci nic nie bruździłem wiec w zasadzie nie mam powodów aby się godzić,to co było albo trwa,oboje wiemy skąd się wzięło. Mogę obiecać,iż wobec braku działań na moją szkodę pozostaje neutralny i nie wszczynam działań własnych. również miłego dnia i nawet pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubiorę chyba choinkę w ten zwykły aczkolwiek niezwykły lipcowy dzień lekko zalatujatzy notzą :P Prawdopodobnie zagram na bombkach jak Chopin po koncercie, poruszajątz batutą dyrygenta każdą ozdobę świąteczną, jak zimowy bałwanek na słonecznej brazylijskiej plaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×